Jigololar hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Çalıştıkları belirli oteller var mı yoksa eve de gelirler mi? Korunma işlemini nasıl yapıyorlar? Prezervatif kullanmazsa bir hastalık sıkıntısı olur mu?

0|0
3|37

En İyi Erkek Görüşü

• Jigolo lar çeşitliliğe bölünür ama prof bir jigolo otel ister , ev dersen ücreti arttırır . Onlar prezervatifsiz takılmazlar , senin takma demen özel isteğe girer , kimi ücret karşïlığında bu isteğini kabul edebilir , kimi hiç etmez .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• jigoloyu neden tutacaksın diye sormuşlar. sen de 5dkda boşalmasını istemiyorum demişsin. bu nasıl bir yaklaşım anlamadım. jigolo dediğin "lan ben bu işten para da kazanırım" diyen uyanıklardan ibaret. üni öğrencisi hepsi. kaç dakikada boşalacağının bir garantisi mi var? ayrıca diğer erkeklerin 5 dk boşalacağına kesin hükmetmişsin. 5 dakikada boşalan kaç erkeğe denk geldin?

ha birlikte olduğum kadınlar bana da "sen neden jigololuk yapmıyorsun" diyorlar. ama o zaman o* olmuş olurum. erkek o* ;)

1|0
    3|0
  • Şaka mısın sen?

0|0
    0|0
  • Yalnış anlama ama, bakılmayacak bir tip misin? etrafta erkek dolu, neden jigolo istiyorsun, saygısızlık etmek istemem, sadece meraktan soruyorum ?

0|0
    0|0
    • bakılmayacak bir tip değilim. aksine her şey bakılacak bir tip olduğum için. bir intikam diyelim.

• İntikam mı ? karşındaki sana kötü bir şey yapmış ama sen de onun yaptığı şeyi yapıp onun seviyesine düşersen, ondan ne farkın kalır? kin tutma boşver, en iyisi o kişinin bir daha hayatında yer etmesine izin verme yeter.

Zevk için jigola tutacak olsaydın , helal olsun götür derdim :))

• bi kizin bu is icin erkege para vernesi cok sacmaa gel ben bedava yapim

0|0
    2|0
    • 5 dakikada boşalacak birini arasam jigolo tutmam zaten

• 5 dakikada bosalmiyorum zaten ilk posta yarim saat 45 dkda felan oluyor 2.si 1 saati geciyor

• bi*git ya.. kafa buluyor kesin..

0|0
    1|0
  • 18-24 yaşında bir genç kızın jigolaya ihtiyacı olmaz, bildiğin erkeğin fahişesi.

0|0
    0|0
  • Ergenuslar bir bitmediniz :))

0|0
    1|0
  • sen sadece üçrette anlasır kac saat ya da butun gun gece isteklerını sıralarsın , ve saat kacta nereye gelecegını soyler ve kendını hazırlarsın aleme butun konaklama masrfları sana aıt evınde istiyorsan orasıda olur ekle

0|0
    1|0
  • bu yaşta jigoloyu ne yapacaksın .emin ol seninle sevişmek için deli olacak bin erkek bulunur bu memlekette.nedir bu kızlardan çektiğimiz.önce bakireyim derler.sonra orayı aşar hamile miyim derler sonra jigolo nerede bulunur derler

0|0
    0|0
  • japon kadınalra bayılırlar da erkeği ünlümü bilemedim şimdi zenci desen anlarım :)

0|0
    0|0
  • sokakta rengini belli et,üstüne atlarlar gerek yok uğraşmana.

0|0
    0|0
  • bu ülkedeeee , hemde genç yaşındaaaaa.ablacım şu siteden bile binlerce kişi yığarsın gizli profil olduğun halde :)

0|0
    0|0
  • fiyatları euro üzerinden evine ya da bir otele çağırabilirsin eskort olarak tutabilirsin kondom kullanmak zorunlulkları var

0|0
    0|0
  • Bir bayan buna neden ihtiyaç duyar ki ?

0|1
    0|0
    • bir erkek eskorta neden ihtiyaç duyar?

• jigololar normale göre daha bakımlı ve bilgili. ayrıca eskort kadar duygusuz değiller.

• Bakımlı ve bilgili olmaları tartışılır. Ama duygusuz olmadıkları iddiasına kapılmıyor .Arada duygusal bir bağ yok ki , duygu bekleyesin.

• Ne yaptın buldun mu

0|0
    0|0
  • hiç gerek yok gel yaşa ve arkana bakmadan git

0|0
    0|0
  • bakımlıdırlar eve de gelirler sen tutarsın oteli o gelir

0|0
    0|0
  • jigolo için otel gerek yokki kendi evine bile çağırabilirsin.

0|0
    0|0
    • hemen hemen her erkek potansiyel jigolodur aslında ama biz erkekler için her bayan öyle olmuyor maalesef.

• evlenmeyi düşündün mü. o zaman hiç bir sıkıntı yaşamasın işte

0|0
    0|0
  • benim gibi deneyimli tecrübeli biri işini görür jigolaya gerek yok

0|0
    1|0
  • 200 tl bir gecelik !

0|0
    1|0
  • Jigolo ilanlarının olduğu gerçek bir Jigolo sitesi var. Oradan beğendiğini seçebilirsin.
    http://www.jigolohs.com/

0|0
    0|0
  • Ben bu işi yapıyorum..Genelde condom kullanılır fakat bayanın isteğine göre takılmayabilir.Condom sevmeyen bayanlara tam kan testimi gösteriyorum.condom sevmiyorsanız tam kan testi istersiniz.İster evinize gelir ister bir otel veya tatil yöresine gelir.

0|0
    0|0
  • Ben varım burada :D ne jigolosu :D

0|0
    0|0
  • evet evet..

kız azdın galiba, ateşini söndürmek mi istiyorsun?

eve gelirler veprezervatif kullanmak istemiyorsan sor bakarsın samimi olarak gerek yok takmayabilirsin diyebilirler..

kısa aralıklarla eş değiştiren herkesin hastalık kapma sıkıntısı mutlaka olacaktır..

internetten bulabilirsin bence..

0|0
    0|0
  • 0 532 386 29 96 ara bu numarayı fake deıl aklına yanlıs bır sey gelmesın

0|0
    1|0
  • Ayak masajı konusunda uzman ayak fetişisti birini ararsan ve bu tip değişik fantazi düşünüyorsan hazır sevgilim yokken bende gelebilirim :)

Aklında bulunsun..

0|0
    1|0
  • ne kadar tutcaksın 1 ay boşum istedgin yere gelebilirim ücretimi verirsen :D yaş 22 =P

0|0
    1|0
  • Asagida lavugun biri Orgazm olamayan ya da esigi yuksek bir kadina bu garantiyi nasil verebiliyor ben bunu anlayamadim?Altindan mi seyin?Eskortun ters versiyonusun alt tarafi kendini ne saniyosun ...Keci-abdurahman celebi hesabi bir olay alt tarafi..

0|0
    0|0
  • Çalıştığımız bazı müşterilerimiz var. Beli bir kuruma aitiz. Bayan müşterilerimizden sağlık testleri alınıyr eğer prezervatifsiz yapmamızı istiyorsa. Yoksa genelde korunuyorunuz.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• sevgilim yok.

• tıklayın rumuzuma konsalım birazcık faydam dokunacaktır (:

• Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 3

• tutmayı mı düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • yorumların çoğu neden tutucaksın tarzında. etraf yaptığını sex zanneden abazalarla dolu. kaliteli bir sex yaşamak işini bilen insanlarla olur.bunun yaşla bir ilgisi yok bence.

0|0
    0|1
    • bu da bir bakış açısı :)

• neden sordun ki ?

0|0
    0|0
    • tutmayı düşünüyorum

• o zaman yardımcı olayım. genelde kendi evlerinde ya da otelde birlikte olurlar. çok azı senin evine gelir. sen istesemsen de prezervatif kullanır zaten. çoğu üni öğrencisi

Yükleniyor...