Makyaj bilen kızlar yardım edebilir mi ?

benim yüzünde doğuştan lekeler war bende bunu şimdiye kadar pudra ya da fondotönle kapatıyordum ancak hiç biri istediğim gibi kapatmıyor gözenekleri kapatamıyorum ne kullanıyorsunuz ..bu bebek poposu gibi görünmek için ?doğuştan lekeler olmaasa sormazdım gay falanda değilm aklınıza gelirse :))

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• BB Cream diye bir şey var kullandığımdan değilde çevrem kullanıyor.Hem doğal görünüyor hemde fondötenin kimyasal etkisini içermiyor.Ama eğer ilgilenirsen bu lekeler için True Cover Cream diye bir şey de var.Eğer ilgilenirsen lazer tedavileri de sonuç veriyor doğum lekeleri yanık izleri vb. gibi lekeleri 5 seanslık uygulamalarıyla geçiriyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• etmem.

0|1
    0|2
  • önce fazla yağlı olmayan bir krem sür yumuşak olsun katı olanlardan değil yüzün vıcık vıcık olur sonra yağ gelir hep eline :D sonra fondotn sür ama teninin renginde değilde biraz koyusu yoksa kapatamazsın yani bende de çiller var ama kapanmıyo ne yazık ki :(

0|0
    0|0
  • kırem süz yüsüne üzerin ten renginle uyumlu fondeten onun üstüne de pudra

0|0
    0|0
  • dostum pudra ve fondten kapatmaz pudra makyaj sabitlemek için sadece eğer özelliğinde varsa hafif kapatabilir fondtnde gözenekleri kapamak için onlardan öyle bişey bekleme kapatıcı al onlar iyi kapatır sonra üzerine pudra sürebilirsin güven bana :D

0|1
    0|0
  • gözeneklerin görünümü için clinique pore minimizer'a bakabilirsin başka markalarda da var benzerleri link

0|0
    0|0
  • BB krem kullanabilirsin,iyi kapatır.Fondötenden daha iyi olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • El kremi sürüp üstüne fondoten ya da pudra sür .

0|1
    0|0
  • Olsun lekeler ne olacak bu kadar takma oda Allahın verdiği bir ayrıcalık sana

0|0
    0|0
  • Benefit marka çok iyi bir gözenek kapatıcı var. Ben kullanmadım, ama kullananlardan biliyorum. İpeksi ve pürüzsüz bir görüntü veriyor. Bilgileri buradan okuyabilirsin; ojemrujumrimelim.com/benefit-fake-up-concealer

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...