Sivilcelerden kurtulmanın en hızlı yolu nedir?

arkadaslar yağlı bir cildim var beslenmeme çok dikkat etsemde mutlaka sivilce çıkıyor ama yanaklarımda falan değil sadece alın bölgemde (kahkulum falan yok alnıma saç değmiyor)her türlü tonik maske krem hap bitkisel yöntemler hepsini kullandım faydo yok . sizin önerebilceğiniz bisey var mı?

birde dün alnımdaki sivilcelerin hepsini sıktım yara olmadı ama kızarıklıklar var fondoten bile kapatmıyo onlardan nasıl kurtulabilirim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Limon suyu, Yoğurt Maskesi: Bir kase yoğurda bir limonun suyunu karıştır. Bu karışımı, gözine gelmemesine dikkat ederek yüzününe yay ve 15 dakika bekle. Yüzünü kuruyan maskeyi ılık suyla yıkayarak çıkar..

Faydası: Limon suyu cildi dezenfekte eder, sivilceleri kurutur ve siyah noktaların kaybolmasına yardımcı olur. Yoğurt ise cildi besler, nemlendirir ve yağ miktarını dengeler. Haftada 1 kere yapabilirsin...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 23-24 yaşına kadar yavaş yavaş düzene girecektir çok kurcalama bende de vardı 23 yaşında tamamen kurtuldum doktor kontrolünde tabi.

1|1
    0|0
    • bende gittim hiç bir krem gecirmedi son care hap verdi hap baya bir bitirdi sivilceleri bir tane bile çıkmıyodu ama çok yan etkisi vardı karaciğerimde yağ depolatmıyodu tum cildim dudaklarım kurudu . saçlarım bile yağlanmıyodu. bıraktım hapı bir hafta sonra sivilce çıktı

• Krem sürmek.

1|0
    0|0
  • Çekirdek çitiyorsan yeme sakın ...

1|1
    0|0
  • Arkadasim dış macunu sür sabaha nemini alıyor

1|0
    0|0
  • en hızlı yolu patlatmak :)

1|0
    0|0
    • patlattım kıpkırmı oldu alnım ve dahada çogalıyor

Kızlar Ne Diyor 3

• sirke sür iyi geliyo hafif sızlatıyo ama geçiriyo geçene kadar sürekli sür gece yatarken özellikle

1|1
    0|0
  • canım benim yağdan uzak dur yeter

1|1
    0|0
  • valla geçenlerde bnde yorgunluktan dolayı çok çıktı 1,2 saat denize girdim hepsi söndü en hızlı yolu bu valla diğerleri sabır istiyo :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...