Bakir olmadığı halde bakire bir kızla evlenmeyi istemek ne kadar doğru ?

Sorum özellikle erkeklere.Bakir değilsiniz ama bakire kız istiyorsunuz ve bunun doğal olduğunu düşünüyorsunuz.Bir kız sevdiği erkekle beraber olduğunda ona o.ospu diye yaftalayıp, sürekli mastürbasyon yapmaktan yakınıyorsunuz.Tam olarak ne gibi bir beklentiniz var ? Ayrıca bakire sanarak evlendiğiniz kadının gerçekten bakire olup olmayacağını anlayamayacağınızı da bilmenizi isterim.

Güncellemeler:
sığ sığ konuşan arkadaşlar derdim sadece bakış açınızın yanlış olduğunu söylemekti.ayrıca evliyim ve eşimle de çok mutluyum konu benimle ilgili değil.

0|0
4|27

En İyi Kız Görüşü

• valla şekerim bunları tartışmak bile şu devirde cidden çok manasız geliyor amma velakin madem çoğunluğun takıldığı bir nokta bir iki lakırdı etmeden geçmek istemedim. birincisi iki gün giyilecek elbiseyi bile birkaç kez deneyip aldığımıza göre bir ömür geçirmeyi planladığın birinin de yatakta seni memnun edip etmeyeceğini denemek elbette elzemdir. ikincisi erkek egemen toplumların kadınların bilgeliğinden ve ferasetinden korkup onu kontrol altında tutma yollarından biri olarak bekareti kullanmış olması da bilinen bir gerçek. asıl mantık dışı olan şu devirde dahi buna takılıp kalmak. ve bence tüm bu anlamsız tartışmaları sona erdirecek olanlar biz kadınlarız. bizleri zardan ibaret görüp ona göre değer biçen zihinlerle en iyi mücadele kendi vücudunu sevmek ve cinselliği en doruk noktasında haz ala ala yaşamaktır. cinsel açıdan mutlu ve doyuma ulaşmış bir kadın kas gücü sayesinde üstünlük taslamaya çalışan milyarlarca erkeğe bin basar bundan emin olabilirsin. artık vajinalarımızla ve cinselliğimizle barışmanın zamanı geldi de geçiyor bile.

5|2
    0|7
    • Böyle düşünemiyorlar maalesef hemcinslerimiz bile.

• başardığımı sanıyorum ama ileri boyutu da varsa bu işin onun için de hazırım vesselam

• he yavrum heeee

Erkekler Ne Diyor 27

• ben bişey diyimmi gerçekten kızlara katılıyorum bazen erkek başkasıyla yatıp kalkıyor çok afedersiniz bişey olmuyo kız başkasıyla yatıp kalkınca kaşar oluyo ama kız el değmemiş olursa erkek başkasıyla yatıp kalkarsa bakire kız isterse öyle bir hakkı yok kardeşim sen yaptıysan o kızın da hakkı var öyle değil mi şimdi ?

6|1
    0|2
  • Erkeklerin büyük çoğunluğunun bekaretinin bozulduğu yerler genelevlerdir . Her olayı değerlendirirken içerisinde bulunduğunduğu kültür çerçevesinde değerlendirmek doğrudur . Genelevler malesef bir devlet politikası . Güçlü olan erkeğin istediğini çevresinden herhangi birinden zorla almak gibi bir cinsel ahlaksızlığa meyletmemesi için toplumuza bir otokontrol mekanizması gibi düşünülmüştür . Erkeğin cinsel organının dışarda olması sebebiylede erkek cinsellik açısından tehtitkardır ; bayansa tam tersi durumunda olduğundan savunma durumundadır . Her türlü ahlaksızlığa meyletmek eğitilmemişlikten , duyarsızlıktan , samimiyetsizlikten , yozlaşmaktan , iyiliğin doğruluğun ödüllendirilmeyip kötünün yanlışın cezalandırılmamadından kaynaklanıyor . Herkes temiz toplum temiz insanlar istiyor , doğrusu güzeli de bu zaten ama bunun için hiçbişey yapılmadığı gibi iffetin önemsiz olduğu bayağılaştırıldığı aşağıdaki bağzı yorumlar gibi karanlık düşüncelere kapılıyor insanlar . Burda eleştirilecek olan başta bu konuyu hayli savsaklayan ve yanlış bir yöntem kullanan devlet politikasıdır . Temiz toplum içinde öncelikle bayanların temiz insanlar hanımefendiler olması gerekmektedir. Genelevler kapatılmalı ; evlilik dışı ilişki anayasal zeminde yasak olmalı ; aile desteklenmeli . ...

0|2
    0|0
    • Ebeveynler çocuklarına cinsel eğitimlerini çocuk yaşlarda yeterli ve sağlıklı bir şekilde vermelidir ; temiz , sağlıklı toplum olmak noktasında buda çok önemlidir .

• bence bakir olmayan bir erkeğin bakire bir kız istemesi çok yanlış ve dinimizdede yeri yok zaten ...eğer ben bakir değilsen evlenmek istediğim kızda bakire olmayacak yani şartlar eşit olmalı ... onun için hala bakirim çok şükür

2|0
    0|2
    • seni tenzih ederim.ben bakir olmayanları anlamıyorum.

• o zaman sorun yok ama büyük konuşma sana benden tavsiye evlenemeyedebilirsin kader işi

• evet doğru bende kolay kolay evleneceğimi düşünmüyorum ...ama öleceğimi bile bilsem zina yapmam

• O kan akacak!11!1!1!1!1!1

1|1
    0|1
  • ilişki yaşamış böyle düşünen arkadaşlarım var. bakire kızla evlenirim diyorlar yani. sen yaşıyorsun ama cinselliğini diye söylediğimde banane kardeşim kız istemese ben yapmam diyor. birazda o kızlarda bitiyor bu iş anlayacağın. kullandırtıyorlar millete kendilerini. cinsel obje olarak görüyorlar onları. ben evlilik öncesi ilişkiye karşıyım. sevgililik aşaması demek insanların karakter olarak birbirlerini tanıma aşaması demektir. cinsellik yaşayacaksan evlen her önüne gelenle yatma. her iki cins içinde geçerli bu. ben saf bir şekilde sevip evlendikten sonrada helalime saf bir şekilde dokunmak isterim.

0|0
    0|0
  • hiç doğru değil

1|0
    0|1
  • Kan gelmediği müddetçe bakire değilsindir esneklik vs. hikaye her erkekte soru işareti bırakır bu olay ayrıca. Bakirelikten ziyade dürüstlük önemlidir her iki taraf için dürüst olduktan sonra karakteri oturmuş iki medeni insan bence pek umursamaz sevgi aşk oldukça

0|0
    0|1
    • Yoo bir sürü kadın var kızlık zarı diktiren ki ben kesinlikle karşıyım.

• o ayrı bir durum kan gelmezse dedim. Yapanı da oldukça fazla evet ama şöyle düşün tecrübeli bir erkek vajina deliğinin darlığından dahi anlayabilir.

• çok doğru ne var ki eve her şey olabilir bu hayatta sen bakiremisin peki

1|1
    0|1
  • doğru değil tabikide erkek nekadar özgürse cinsellikte kadında o kadar özgürdür

2|0
    0|2
  • Yazdıklarının benim düşüncelerimle alakası olmadığı için üzerime alınmıyorum öylesine yazdım...

1|0
    0|1
    • Genel fikrini söyleseydin daha iyi olurdu aslında.

• Aynı kanaatdeyim kahrolsun bamyalar.

• Yaaaa yok yaaa severim bamyayı boıl etli bol limonlu hmmmmmmmmmmmmm bak ağzım sulandı yaaa akşam akşam offf olsa da yesek :(

• lastık patlak.

0|0
    2|0
  • Ben kendim gibi birini beklerim, yaşamadıysam o da yaşamasın, yaşadıysam o da yaşamış olabilir. Horoz psikolojim yok, sadece özdeş olmak isterim

0|0
    0|0
  • namus bacak arasında mı saklı sadece?

1|0
    0|2
  • Çok dolmuşsun sen. Zor böyle yaşamak.

0|1
    2|1
    • Evliyim ben dolsam ne olur dolmasam ne olur şu saatten sonra.

• Belirtseydin ona göre yorumlardım.

Bekara karı boşamak kolay gelir diye bir söz var. Şimdi senin bizlerin durumunu anlaman zor olabilir. Kimseyle de "hadi sevişelim" diye yaşamıyoruz. Seviyorsak, ortam uygunsa, karşı tarafta buna yok demiyorsa, gereğini yapıyoruz. Dediklerine de katılıyorum. Ama düzenin yanlış gelişmesi , yapılanların doğru olduğunu göstermez.

Bizim bu sorunları atlatmamız için, önce sağlam bir eğitim sistemine ihtiyaç var. Çocukken, ergenlikteyken cinsel yaşam kesinlikle

• + anlatılmalı. Çocuk sonra kendi izlediği filmlerden, dergilerden öğrendikleri ile yanlış yollara kalkıyor. Aileler buna engel olamıyorlar. Ondan sonra kız içinde erkek içinde kaçınılmaz kötü film senaryoları çıkıyor.

Diyeceksin konusu ile ne alakası var. Bunlar bilinirse ergenlikten önce; çoğu genç yaşadıklarına gem vurabilir. İhtiyacını kendi çapında karşılar. Evlendiğinde de bakir olur, aldığı kız da onun olur.

• Bugünde aynı sorunun türevleri yayılmaya başladı enteresan :))

0|0
    0|2
    • O soruyu görünce açasım geldi zaten.

• Vallahi ilk eşim benden önce 2 sevgilisi olmuş ama bakireliğini korumuş. Ona, keşke onlarla adam gibi seks yapsaydın demiştim. Bakireliği asla sorun etmedim.

0|0
    0|3
  • Çok yanlış bence;

Ama ben bakir olduğum için benim problemim değil bunlar.

0|1
    0|1
  • isteyenin bir yüzü kara misali...

o istiyor olursa olur olmazsa da arsızlık edecek işte...

0|0
    0|0
  • Peki sen yatakta kocan tecrübesiz olunca kocam çok tecrübesiz yiaaaaaa demesini biliyorsun ama hanfendi birileriyle yatmayı çok arzuluyorsan dışarda adam çok buyur git ama onun sonrasıda var gelip burda iki bilimsel cümle kurmakla bir halt olunmuyor o işler öyle yürümüyor beyinle yürüyor beyinleee :)

0|1
    0|0
  • sizin bu çabalariniz temiz kizlara b.k atma çabasi olarak görüyorum

beyniniz temiz olsun

0|2
    3|0
    • Evlenmiş gitmişim bana ne temizinden kirlisinden taktığım konu sizin algınız.

• kızlar siz ileride geleceğin annesi olacaksınız erkeğinize çocugunuza babanızın suratına ..ak pak temiz bir beden ve ruh ta olmayı borç bilmelisiniz kendinize ...ama öyle geri zekalı kızlar warki kullanıyoruz sizi ..sizin onlardan olmamanız dileğiyle aptal olmayın işimizi görüyoruz sizinle sadece

0|3
    2|0
  • kadın erkek eşittir diyenlere söylüyorum ...erkekler sex yapıyorsa bizde yaparız diyenlere söylüyorum...bir kız öncelikli olarak sevgilisinin namusu değil babasının namusudur...bir bilse babanız neler yaptıgınızı...adamın şerefi haysiyeti herşeyi biter bırakın bu ayakları ...önce kendinize saygınız olsun...ewet kadın erkek eşiittir ama namus konusu eşitliği sağlamaz ..her erkek si..işişyor diye yapmak zorundamısın?

1|5
    3|0
  • ben bakir olum evleneceğim kişi bakire olmasa bile benim için problem yok bir deri parçası için ben sevdiğimden vazgeçmem arkadaş her önüne gelenle yatıyorsa ayrı sadece sevgili olup gerçeknten sevdiği kişilerle yatıyorsa ayrı vucudun bebekken vajinaya zarar gelmemesi için olan zar şimdi namus bekçilerinin silahı oldu burada kimse sütten çıkmış akkaşık değil biraz önyargılarınızdan kurtulun ve dar pencere yerine geniş pencereden bakmaya çalışın

1|0
    0|1
    • katılıyorum.

• hayata bir kere geldik zevk almaya bakarım ben arkadaş ufak bir deri parçası beni olumsuzlaştıramaz

• daha napiyim 28 yaşına kadar bakir beklemişim ,bakire kız hakkımdı ama ne gelen var ne giden .Yaklaşık iki yıldır istediğim gibi takılıyorum artık sexse sex -sevişme ise sevişme gelen fırsatları kaçırmıyorum ama hala bakire bir kız ile evlenmek istiyorum ...ben çok bekledim hakkım var diyorum :)

0|1
    3|0
    • enteresan bir bakış açın var

• eksi verenlerede,kesin kızdır ,eksiye basarken küçük bir yorumdan sakınmasalar daha iyi olur aslında

• Her erkek bakire kız ister bu it,kopuk,serseri vs bile olsa.Yani o kadar önemli bişey ama her erkek o kızı hak etmez.

1|0
    1|1
    • İşte o noktada sorumluluk kadına düşüyor.

• Farklı bişey demedim...Adalet normal insanda da önemlidir ama Hakimde daha önemli dedim sadece.

• siz yapmassanız erkekler bakir kalır zaten :;)) onun ıcın bekaret dıorum

• şimdi bak bir sürü bakir var , genellme yapma ..Neyse cevap a gelincede örnek verirsem ben hiçbir zaman bakire bir kıza sevişelim demedim , kadın ıstıor erkege hıc laf etmeyın! çogu erkek de bakıre bı kıza ısrar etmez .. çok az bı kısım yapar oda artık tam fırlamadır onlar yapar..bakire olmayan kadınla birlikte olurlar çogu zaman (sınıflandırmak yanlıstır ama yapcak bısey yok) .. ama kızlar tutturmus sız bakırmıınızde ,benım bekaretımı sorguluosun dıe ..valla bakın cevrenıze hıc sevgılısı olmamısbile bir sürü adam var. ya da sevgılısı olup bakir olan; sen hala bakirlikten bahsediosun. ha bı de su durum var kızlarımız erkekle o işi yapıp sonra da mağdur edebiyatı yapmlarından sıkıldım .. yapıosan sonuclarına katlanıcan arkadaş, yok erkek bakırde mı falan dıe bahane bulmıcan kımse zorla yaptırmıo ..

0|2
    0|1
  • bunu milletin beynine kazımaya çalıştığınızı herkes biliyor ama herkesin kendi hayatı isteyen istediği ile evlenir bunu sorgulamakta yargılamakta kimseye düşmez

.Bir kız sevdiği erkekle beraber olduğunda ona o.ospu diye yaftalayıp, sürekli mastürbasyon yapmaktan yakınıyorsunuz

burda ne demek istedin anlaşılmıyorda

0|2
    2|1
    • Ben bunu milletin beynine sanal platformdan nasıl kazıyabilirim ?Abazayız kızlar neden vermiyor diye yakınan kesime ettim o cümleyi ?

• burada çoğu insan sahte

• gerçekte de farklı düşündüklerini sanmıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Evlendikten sonra nasil emin olacaklarmis :). He yani bekaret gitti hazir takilayim derse onunu gene alamazsin :)))).

1|0
    0|0
    • Bence de o iş daha yaş hatun beklemiş 30 'una kadar hepten g.tü başı dağıtabilir.

• Dogrular kisiden kisiye degisir. Tecrubeli erkek isteyen bakire kadinlar da var, tercih meselesi. Doymustur diye bakiyorlar.

• benim sevgilimde öyleydi hatta bırak bakire olmasını daha önce hiç sevgilisi olmamış biri olmalydı onun için. kendisininde yemediği bok kalmadı oysa ki .

bende bekle dedim kesin bulursun. dilerim ki önden arkadan oral her türlüsünü yapmış ve diktirmiş biriyle evlenir safın tekiydi zaten aittin sene anlamaz. :*

boşa istemeyin mallıktan başka bişey değil çok mu zor bakir kalabilmek namusuna değer veren koruyan bir sürü dirayetli erkek var ve hiç zor değil onlar kalabiliyorsa sizde kalabilirsiniz.

1|2
    0|0
  • Herkes kendine yakışanı istemeli. ben bakir olmayan erkeği ne yapayım sevsemde dayanamam bu acıya sürekli sex yaptığı kızı düşünürüm şahsen. bi*sinler öyle şey olmaz erkek kadın eşit.

3|2
    0|1
Yükleniyor...