Taş gibi kız arkadaşı sevgili veyahut eşi olupta hala burada gezenler...

Taş gibi kız arkadaşı sevgili veyahut eşi olupta hala burada cinsellik kategorisinde cirit atanlar ben hala neden bu vb yerlerde takılıyorum sorsunu sordular mı hiç kendilerine evet bizleri buraya çeken etken ne evet dökülün bakalım...:D

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• kerametin taşlılıkta değil taşaklılıkta olması elbette

0|2
    0|0
    • nasıl yani farklı bir yorum ama anlayamadığım bir şekilkde :D

• az buçuk tecrübe edindik vesselam. ben bu konunun tillahıyım diyemem ammaaa zevk verici şeylerin ne olduğu konusunda da bir iki lakırdı etmeye de layık gördük kendimizi

• hmm ok tebrik ediyorum seni o zaman :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Öncelikte şunu anlamanı isterim ki BURASI CHAT VEYA ÇÖPÇATANLIK SİTESİ DEĞİL SORU SİTESİ İnsanlar senin gibi abazalığından gezmiyor ki burada herkes senin gibi kadın avcılığına çıkmıyor insanlar sorunlarını paylaşmak yardım almak için giriyor soru sormak için giriyor vs vs vs. sitenin en aptalca sorusunu sorarak abazalığını ele verdin. yazık

0|1
    0|1
    • iide ne saçmalıyorsun sen yahu ne abazalığından bahsediyorsun sen bişeysizlik başınamı vurdu ne :D git ben sadece soru soruyorum dalaşma benimle.

• bi ... git ya baş belasımısın nesin amma kafa ütüledin stres atmaya geliyoruz şuraya baydın ama.

• Bence bu siteden s.tirip gitmesi gereken sensin

• Hepimiz zaman zaman sorabiliriz.

0|0
    0|0
  • yine mi buraya geldim ben be ya? bu gece coştu mu bu kategori noldu :/

0|0
    0|0
  • Ay bende anlamıyorum nasıl bir arada götürüyorlar whatsappa bakarken bile siteyle ugraşamıyorum ben..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aldatan erkek dada kadınlarının çoğunun aldattığı kişiler sahip olduklarından fiziksel olarak daha düşükler. Yani bu demek oluyorki bu iş sadece tipe bağlı değil

0|0
    0|0
  • Burada da arayan kızlar ve erkekler olması olabilir mi?

0|0
    0|0
  • # swarovski£den pırlantaya terfi etmek

ve fakat,

#yanlış yerdeyiz, a dostlar <3

#KSye hahstag gelsin

0|0
    0|0
  • erkeklik içgüdüleri olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Sen her gün aynı yemeği yiyebiliyormusun dostum...

0|0
    0|1
Yükleniyor...