Evlenip ayrılmış bir kadınla evlenir misiniz?

benim sorum erkeklere

kardesim bir kiza asik oldu

bu kiz daha önce evlilik yapmis kücük yasta 1 ay sonra felanda ayrilmis

5 yil olmus

cocuk yok kiz cok terbiyeli ve inanilmaz güzel ailesi cok saygin herkes tarafindan sevilen sayilan bir aile

kardesim bu kizla evlenmek istiyor ama herkes karsi geliyor

dul kadin olmaz ailemize yakismaz diye babam ve abilerimiz kabul etmiyor

bakire olmadigi icin istenmiyor el alem ne der bize diyorlar

benim sorum erkeklere siz sevseniz bir kiz daha önce evlenmis ayrilmis kabul eder misiniz bu kizi?

• Evet seviyorsam evlenirdim
    100% (2)100% (5)100% (7)Oy Ver
  • Hayir evlenmem kabul etmezdim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kabul etmesi cok zor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ayrima sebebi akrabasi ile evlenmis amca oglu ile

ama amcasinin oglunun baska bir sevdigi varmis

dügünden 1 ay sonra sevdigi kizi kacirmis

sebeb bu

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette ederim. Milletin kafasındaki asılsız inançlar umrumda bile değil. Evime girip o kapıyı kapattığımda, huzurumun olmayacağı bir bakire evliliğinde, milletin beğenisi aklıma bile gelmeyecek. Dul ile mutlu evlilik yapınca, evime girdiğimde o huzurdan dolayı milletin ne dediği de önemli olmayacak. Kurbanlık koyun alıyorlar sanki, illa bakire olacakmış. Dullar alınmıyor sanki. mutlu olamadıktan sonra tükürmüşüm bakireye. İsterse çift katmanlı kızlık zarı olsun, boş!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bence çok saçma biri evlendiyse bir defa böyle bir yakıştırma olabilir mi? Saçmalık tabi ki seviyorsam aşıksam evlenebilirim sonuçta kötü birşey değil sevmiş evlenmiş ama yürümediğini anlayıp boşanmış hele ki çocuğu yoksa hiçbir problem teşkil etmez. Belki çocuklu olursa onda da yine düşünürüm.

2|1
    0|0
  • hiç imkanı yok olmaz çünkü dengeler eşit değil ...bana sorarsan bende evlenmek istemezdim kesinlikle ve kesinlikle evlenmezdim hem bakire değil hem tenine benden başka bir erkeğin teni değmiş hem evlenmiş gönül vermiş olmaz yani kardeşine söyle aklını başına alsın

0|0
    2|0
  • evlilik yapması düşünülürde 1 ay içinde ayrılık yapmış olması daha çok düşündürüyor. Ya kızda ya ailesinde büyük problem var demek

0|0
    0|0
    • evlendigi kisi baska bir kiz kacirdi bu yüzden ayrilmislar

• oo işler çok daha düşündürücü oldu demekki bu kızın seçim yapma durum değerlendirme yetisi hiç yok yoldan geçen biriyle evlenivermiş

• yüz kızartıcı suç değilse ayrılma nedeni eşini değil kendi suçlu değilse a seçeneği

1|0
    0|0
  • Evet ederdim.

1|0
    0|0
  • kaç kişi bekarda bakire ki a seceneği bence

0|0
    0|0
  • Bir ayda ayrılan kadının sakladıgı bir gizli gercek vardır , hiç hayra alamet değil der ve asla evlenmem ama caktırmamda tabi ahaha

0|0
    0|0
  • neden kabul etmiyim ya iyi o zaman herkes dışlasın bu kızı kızda sonra intihar etsin

1|0
    0|0
  • Evet seviyorsam evlenirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• burdakilerle toplumu bir tutma. ks toplumu hiç mi hiç yansıtmıyor :) burda tabiki evlenirim çıkacak ama dışarda başka...

toplumun çoğu kesimi için dul almak neredeyse kabul edilemez. evlenirlerse çok laf edilcek. ama kardeşin kızı sahiplenip korursa ve insanların çenesinide kapatmaya gücü varsa bir sorun olmaz. ama zamanla milletin dediğine gelip kızıda boşuna almasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...