Yanaklarımın kızarıklığı yüzünden kendime güvenim yok

Yanaklarımda biraz kızarıklık var bu kızarlıklar benim dikkatimi çekiyor aynada baktığımda ancak arkadaşlarım belli olmadığını söylüyorlar ben onların bana alıştıkları için öyle düşündüklerini düşünüyorum bu kızarıklık yüzünden güvenim yok kendime ve kızların beğenmediğini düşünüp açılamıyorum diğer fiziksel özelliklerimse

1.78 boy 75 kg sarışın tenliyim, yeşil gözlüyüm, saçlarım kahverengi sarı karışık bir renkte, biraz yanaklarım var ve geniş omuzlarım olduğunu söylüyorlar ve ayrıca diksiyonumda iyi

Güncellemeler:
utangaçlıkla alakalı değil yaz kış utandığımda daha çok ama normalde sakin bir haldeyken biraz kızarık halde

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• kız olsan pudra falan sür dicem ama.. cildiye ye git eğer çok takıntı halıne getiriyosn

0|0
    0|0
    • cildiyeye gittim salak bir kadın vardı güneş kremi önerdi internetten araştırdım ets ameliyatı falan yazıyodu ameliyat istemiyorum ama kendime güvenmiyorumda böyle kızlar beğenmiyor aslında yakışıklıyım ama tek sorun şu kızarıklık :S

• aldım resmını ama mesaj atamıyorm sana.. herkese aç mesaj bölumunu

• şimdi atabilirsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Baba kimse yorum yapmamış kimle tartışıyosun sen

0|0
    0|1
  • Benim salak arkadaşım bu çok güzel durur sandığının aksine... Kıymetini Bil!

0|0
    0|0
    • ben hiç güzel durduğunu düşünmüyorum şu zamana kadarda güzel durduğunu söyleyen bir sen varsın teşekkür ederim

Yükleniyor...