Kızlığımın gitmiş olması mümkün mü?

Aklıma bu aralar çok takıldı. Duydum bıkere hani spor yapan kızlarda bazen olabiliyormuş bacaklası çok ayırınca ya da yanlış bir hareketle kızlık zarın yirilabilceği. bende o durum yok ama küçükken okulda bir demir vardı onun üzerinde yürümeye çalıştım sonra beni bir erkek arkadan itmişti, düştüm tamda o demir iki bacağımın arasına gelmişti çok çok sert bir şekilde.. şimdide çok korkuyorum acaba kızlığım gitmiş olabilirmi sizce bu olay yüzünden? ya da saçmamı geliyor size

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• eve spor yapan kızlarda kızlık zarının zarar görebileceğini bende duydum. o anı yaşadiğin zaman herhangi bir kanma olmuşmuydu...

1|0
    0|0
    • hayir olmamisti

• 6 ya da 7 yasindaydim

• himm baya uzun zaman olmuş öyle bişey olsa Annen farkederdi ama ...Ayna ile bak diycem ama biraz zor...

Erkekler Ne Diyor 9

• İleride evlilik kararı aldığın zaman bir doktor muayenesine gidebilirsin içini rahatlatmak için.Bir şey yoktur ama eğer bir sorun olduysa da bu kadar kafana takma kalbin temiz olduktan sonra onun pek bir önemi yok..Namus bacak arasında değil kalpte taşınır ve sadece kadınlara özel bir şey değildir erkeğinde namussuzu vardır.

2|0
    0|0
  • -Aşkım bakiremisin?

+Aşkm şmdi bz kzlarla evde otrydk yğmr bşldı evi sl bstı hortum gldi sn o hortm bni al uçur ağacn dalna oturt orda gtti.

0|2
    1|1
  • kızlığına bir şarkı gönderelim link

2|1
    0|1
  • yok yerinde duruyodur canım merak etme,kanasaydı belki bir ihtimal ama öyle bir durum yokmuş sende anladığım kadarıyla.kafanı takma hayatın tadını çıkar :)

1|0
    0|0
  • kanama olmuşmuydu.. kızlık zarın zedelenmiş olsa bile böyle ufak zedelenmelerle tamaen bozulmaş ilikşi sırasında yine kanama olur kimse anlamaz aslında

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz velevki olsa dahi bu tür kazalar sonucu düşme yaralanma vs gibi kaybedilen kızlık zarı bekaretin buzulduğu anlamı taşımaz.

0|0
    0|0
  • bende bir gün bisikletin üstüne düşmüştüm :p sorun olmadı, sende de olmamıstır.

0|1
    2|0
  • kendın kontrol edebılırsın ablam kadın dogum uzmanı ondan ogrenmıstım bunları eger parmagını ıcerıye bastırdıgında 1.5 cm den sonra hafif yanma ya da acı duyuyorsan sen daha bakiresindir eger herhangibi bir acı ya da sızı yoksa gecmıs olsun

0|0
    0|0
  • kafana takma rahat ol o içine bişey girmeden bozulmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bişey olmamaıştır benimde bir çok kez geldi başıma kaşırken kanama oldu sandalyede çivi varmış denk geldi kanattım gene ama doktor muaynesine gittiğimde hiç bişey olmamış dedi için rahatlasın istiyosan git bir doktora

1|0
    0|0
  • hiç sanmıyorum canım herhangi bir kanama oldumukı o bolgende olaydan sonra :)bence için rahat olsun çok korkuyosanda bir jinekolaga git süphen kalmasın

1|1
    0|0
    • hayir kanama olmadi hatirladigim kadariyla yoksa anneme söylerdim

• o zmn hiç korkma derim ben :)o oyle kolay yırtılmaz

• hayır canım bir şey olmamıştır ama yinede içini rahatlatmak için doktora git

1|0
    0|0
  • Hasteneye git eğer herhangi birşey yaşamadıysan senin hiçbir suçun yok gönlün de rahat olsun

1|0
    0|0
    • hayir hicbirsey yasamadim bakireyim

• eminmisin? ya o olaydan dolayi yirtildiysa falan :S

• yırtıldıysada gururlu olcaksın çünkü senin elinde olan bişi değildi

• Hastaneye git .

1|0
    0|0
    • ya olay ben cocukken oldu 11-12 sene olmustur

• yanu mümkünmü diyorsun gittigi :/

• Ben bilemem ki olabilir yani git doktora

• kanasaydı hatırlardın.demekkı kanamamış.bışey olmamıştır

0|0
    0|0
  • benim kızlığım küçükken bisiklet sürerken gitti 5-6 yaşında düşmüştüm sonra vajinam kanadı çok kötüydü ama eşim bana güveniyor bende ona güveniyorum zaten bu olayları kafasına takan biri değil

1|0
    0|0
    • hadi ya :S bende kanama falan olmadi sadece bacak aramin cok acidigini hatirliyorum ic tarafi degilde iste biliyorsun dis tarafi kan man hic gelmedi yoksa anneme söylerdim yani

Yükleniyor...