Evlendiğiniz kızın ya da erkeğin bakire olmadığını öğrenseniz

Eşinizi bakire sanıyordunuz ama değilmiş. Ve kendiniz ilişki yaşamadığınız halde eşiniz yaşamış. Ama size evlenirken yalan söylemiş. Bu yalanı öğrenirseniz tepkiniz ne olur?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• 1. Nasıl ki bazı erkeklerin gözünde "kendimi eşime saklıyorum" diyen kadınlar çok değerlidir, aynı şekilde bazı kadınların da gözünde "kendimi eşime saklıyorum" diyen erkek çok değerlidir. Bunun cinsiyeti yoktur.

2. Bekaretini evliliğe saklamayı tercih eden kadın, eşinin bakir olmadığını sonradan öğrenirse, aynı sizlerin verdiği tepkiyi verir. Burada sorun oluşturan ilk şey bakir olmamanız değil, kadının kendisini kakalanmış ve kandırılmış hissetmesidir. (Ne istersem yaşarım, temizini alırım)

3. Bunu henüz birlikteliğin ilk aşamalarında biliyor ise bakire kadın, erkek bunu paylaşmışsa, dürüstlüğü büyük bir artı kazandırır. Olumludur. "İster isen kabul et, istemez isen kabul etme." seçeneği vardır kadın için, kendisini bir şeye zorlanmış/iteklenmiş hissetmez. Bu durumda kabul edebileceği gibi ret de edebilir, ilkelerine göre değişir. Ama sağlıklı olan, erkeğin de kadının da dürüst olmayı tercih etmesidir. Yalanlar üzerine inşa edilen beraberliğin bir anlamı var mı.

4. Benim için önemli olanı sorarsanız; dürüstlüğünü hissedeyim ve kandırılmadığımı bileyim kafidir. Seçimim olsun yani. Onu seçti isem iradem söz konusudur ve geçmişini bir daha kurcalamam./ (Eğer seviyor isem) "kendi yaşamı ve tercihleri idi" diyerek onunla el ele yürümeyi kabul edebilirim. Ama yine de siz, ne de olsa kızlar kabul ediyor, diyerek "yaşayayım gitsin" fikrine düşmeyin demek isterim. :) Her insan farklı düşünüyor çünkü, "katiyen olmaz" diyen bir bayan da çıkabilir karşınıza, bu benim seçimimdir sadece.

-Cinsiyet fark etmeksizin, isteniyorsa yaşanmalı. Birileri bir şey demiyor diye değil, ya da birileri bir şey diyor diye değil. Bir insanın bu eylemi yaşamak istemesi gayet doğaldır, zamanı ise tamamen kişinin ilkelerine bağlıdır. Kimseyi yargılama hakkına falan sahip değiliz. Birbirimizi ahlaksızlık ile ya da tam tersine geri kafalılık ile suçlamayalım artık. Tercihler kişiseldir, herkesin aklı fikri yerinde...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yalan dolanla iş yürümez en başında doğruyu söylesin.

1|0
    0|0
  • yalan söylemeseydi iyiydi.doğruyu söylese sıkıntı olmazdı, yalanına bozulurdum. ama bir erkek olsam bir tık daha sıkıntılı olurdu sanıyorum, ister istemez ama yne en çok yalanına bozulurdum.anlatsa bir şeklde hallederdk.her trlü gönlmü alması gerekir.

0|0
    0|0
  • Hiç bişey soncta olan olmuş evlenmsım benden önceki geçmişi soncta yda ne bilym bu konu benm için önemli değil takıntı ya da sorn yapcak derce de

1|0
    0|0
  • Bakir erkek kaldı mı ki yahu? Öyle demiş olsa bile yalanını öğrenmem mümkün değil ki.

0|0
    0|0
    • öğrendiğini farzediyoruz burda zaten. nasıl öğrendiğini değil

• Başta yalanlarla kurulmuş bir evlilik zaten. Ne kadar sürebilir ki. Daha geç olmadan boşanırım.

0|0
    0|0
  • baştan sölesiin problrm değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yine bir bekaret sorusu,yine Eksiler HexOmega ya.. Bekaret umrumda değil.Mal almıyorum,ölene kadar yaşayacak bir insanla evleniyorum.Geçmişte herkesin hatası olur,önemli olan gelecek.

3|0
    1|0
    • yine klişeleşmiş bir cevap.

• Kusura bakmada klişeleşmiş bir soruya klişeleşmiş bir cevap girer.Beğenmediysen yaratıcı bişiler sor

• bakire olan var mı bu devirde ? az kullanılmış bulursan şanslı say kendini.

0|0
    3|1
    • ben bakirim. demek ki varmış

• kullanılmak? kadınları mal olarak görüyorsun sanırım

• ben mecazi anlamda söylüyorum alınma hemen vurgulamak istediğim şeye odaklansan daha iyi olur ar, namus bu olguların hiçbiri kalmadı memlekette kimin eli kimin cebinde belli değil.kesinlikle ayrım filan yapmıyorum erkek kadın eşittir erkek yapıyorsa kadında yapabilir bunlara karşı değilim ama erkekte kadında yapmasa çok daha iyi olur benim görüşüm bu yanlış anlaşılmasın.

• hiç sorun değil tabi ki erkekler kadar kadınlar da cinsellik yaşayabilir bu gayet normal bir durum

0|0
    0|0
  • Bu feci olur işte

0|0
    0|0
  • Onu seviyorsam hiç önemsemem. Ayrıca benden önce yaşadıkları cinsel dünyamızı rengarenk yapar.:)

0|0
    0|0
  • Biraz üzülürüm üzüldüğümü belli etmem ama sonra devam ederim bişey olmamış gibi

0|0
    0|0
  • Kabul edemeyeceğim bir durum ama yine de büyük konuşmak istemiyorum ...

0|0
    0|0
  • bosanirim.bastan söyleyecek ozamanda evlenmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...