Bakire olmadan evlenenler var mı?

Evet hanımlar bakire olmadan evlenen var mı aranışta? Daha önce cinsel ilişki yaşamış ve bunu dürüstçe eşine açıklamış evlenip mutlu olan varmı? Tanıdığınız arkadaşınız veya akrabanız?

Ya da kızlık zarını diktiripte evlenmiş kişiler?

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dar çevrelerde çok sıkıntı yaratıyor bu bekaret konusu ama büyük kentlerde ya da yeni nesilde mi demek daha doğru bilemiyorum eskisi kadar önemsenmiyor. Zira artık hemen hemen herkes flört döneminde bir şeyler yaşıyor. Neredeyse tamamı ise ilk flörtüyle evlenmiyor. Lise ve üniversite çağlarından kızların ciddi bir kısmı bekaretini kaybediyor. Kızın yaşı ilerledikçe bakire olma olasılığı da gittikçe düşüyor. Yani bugün 27-32 yaş aralığındaki bir kıza "bakire misin?" diye sorduğunda alacağın cevap çok rahat "evet" olmayacaktır. Zira o yaştaki bir kızın muhtemelen en az 4-5 inci hatta 6-7 nci sevgilisisindir. "Senden önceki 4-5 kişiyle öpüşmedim bile..!" yalanına inanacak erkekte yoktur. Erkeklerde bunun farkında artık. O yüzden o yaşta bekaret çok fazla önemsenmiyor. Birlikte mutlular mı, birbirlerini seviyorlar mı ya da deliler gibi aşıklar mı bu önemli. Modern şehirlerde kanlı çarşaf asma gibi eski köy adetleri de yok artık. O yüzden çiftler bu konuda bir tek eşlerine karşı sorumlular. İkisi için sorun yoksa zaten kimsenin haberi dahi olmuyor. Bir diğer husus erkeğin illede bakire kız istemesi. Bu biraz ergen kafası. Genç yaşlarda isteyebilirsin. Zira kızın ufak yaşlarda 1-2 ufak flörtü olsa dahi "kız" olduğuna inanç daha yaygın. Genelde çıktığı çocukla en fazla pastanede oturmuşlardır diye düşünüyor insanlar ama yaş ilerledikçe flörtler de ciddileşiyor, ileriye dönük düşünceler daha ön plana çıktığı gibi nasıl olsa evleniriz düşüncesiyle birlikte daha kolay bir cinsel yaşam ortaya çıkıyor. Zira artık herkes sabırsız. Evlenebileceği kişi bulduğu an gerdeği 1-2 sene öne çekmede sakınca görmüyor. Başka bir konu herkesin kendini eşine saklaması hem fikren hem de dinen güzel düşünceler. Lakin bakire kız isteyecek kadar saplantı yapan erkek, ne kadar bakir? Sen 15-20 kızı elleyip koklayacaksın, belkide bir kaçını bozacaksın ve buna da cinsel istek diyeceksin, sonrada çıkıp bakire isterim diyeceksin. Senin ki cinsel istek de kızın ki geçici heves mi? Senin övündüğün gibi bütün erkekler 1-2 kız bozsa nerede bakire kız bulacaksın? Benim yaşım 37, evlenmeyi düşünmüyorum ama diyelim ki fikrim değişti evleneceğim kız bugünün şartlarında minimum 32-33 yaşlarında olması muhtemel ve benim tutup da illede bakirelik şartı koyacak kadar lüksüm yok.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bakire değildim. sorun olmadı. diktirmedim de.

1|4
    0|0
  • geçen ev gezmesinde arkadaşımın gelinlerinde laf açıldı

almancı aile kendi köylerinden bakire kızı gelin olmak ister

nişan yapılır,

çocuk ısınamaz kıza, nişanı atar

kız da o gece silahı dayar intihar eder.

otopside kız hamile çıkar

:D

ve nişanlısı ona elini sürmemiştir.

0|1
    0|2
  • Ben değildim.

0|0
    0|1
  • bakire değildim ama eşimle önceden yaşamıştık

0|0
    0|1
  • Esimle 24 te tanıstım ve evlendim eşim ilkim değildi bende onun ilki değildim sevgili dönemimizdede düzenli cinsel hayatımız var hiç sorun olmadı. Bakireliğim 19 yasında gitmişti

1|0
    0|1
    • Gercekten hic sorun etmedi mi?

• Hayır tabiki

• evet bakire değildim.ama ilk ilişkimi eşimle yaşamıştım.

0|0
    0|1
    • Bakire sayilir bu

• Olabilir ama onlar nerden bilsin?

• bilmediler işte.yani sonuçta atlattık o günleride şimdi 2 yaşında kızım var kimsenin aklına bile gelmiyo aartık

• var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bekarete verilen önem zekaya karaktere verilse bu kadar abaza dışarıda geziyor olmazdı.

1|0
    0|0
  • Benim eski eşim benden önce 2 erkekle beraber olmuş ama bekaretini korumuş. Keşke adam gibi seks yapsaydın onlarla dedim..

1|1
    0|2
  • benimle yatanlar bakire değillerdi ve benden öncede sonrada birileyile yattılar şimdi çocukları var eşlerine 1 kişiyle yattım diyorlarmış

0|1
    0|0
Yükleniyor...