Gelecekteki sevgilinize ihanet ediyor musunuz? İçiniz rahat mı? vicdanınız?

Bu soru hem cinsellik hem de kişilikle alakalı. Aslında kişilik daha ağır basıyor. Bu nedenle kişiliğe taşıyorum.

Evet, namus bacak arasından geçmiyor. Ama uğradığı nokta bacak arasıdır.

Sözüm siz insanlara. Defalarca ilişki yaşamış (cinsel yönden), defalarca başkalarıyla yatıp kalkmış, sonra birini sevmişsiniz... Birine geçmişinizin açıklamasını nasıl yapacaksınız? Ne diyebileceksiniz? "beni böyle sevsin, yoksa sevmesede olur" mu? Artık öyle bir noktaya geldik ki; ne kadar çok ilişki, o kadar çok hayat tecrübesi gibi bakılıyor duruma. Seks yahu, başkasının altında veya üstündesiniz. Başkasıyla vücudunuzu paylaşıyorsunuz. Anlık zevk olarak görüyorsunuz. Erkeklerde bunun izleri kalmıyor tamam. Peki ya kadınlar? Sevgilinize hiç "zevk vermiyor muyun?" diyebilmeyi düşündünüz mü? Gelecekteki sevdiğiniz adama/kadına ihanet değil midir bu? Bir de buna "karşılıklı alışveriş" olarak bakanlar beni öldürüyor. Evet, erkek veriyor, kadın alıyor. Kendinizi daha ne kadar seksle, anlık zevklerle kandıracaksınız?

Tipsiz miyim? -değil. Hiç mi cinsellik yaşamadım? -yaşadım. Sevdiğim kadınla yaşadım, devamı olacağına emindim. Ve o hiçbir zaman bilmedi hayatımda gerçekte ilişkiye girdiğim tek insan olduğunu. Hep hayatımda 3-5 kişiyle yattığımı bildi. Öncesinde evet cinsellik tecrübelerim oldu ama sevişmeden öteye geçmedim. o ise 5den fazla kişiyle birlikte olmuştu. Sadece kaç utanmasın, yaşadıklarını unutsun, kendisini yanımda küçültmesin diye bir kaç kişiyle ilişki yaşadığımı söyledim. Hala da bilmez... Durduk yere insanları terketmem. Ottan boktan sebeble 1 buçuk yıllık ilişkiyi bitirdik sayesinde. Çünkü; onun kötü huylarını beğenirsem beğenecektim, beğenmesem s..tir gidecektim. ben de gitmeyi tercih ettim. Rahatsız olduğumu söyledim, tınlamadı. sessiz kaldım, olay çıktı. Sonrasında ise köpek muamelesi yaptı. Sanki hiçbir şey yaşamamışız gibi. sanki benle pislik bir şey yaşamış gibi. (bu son cümleleri, ne olduğumu bilin diye yazdım. Duygu sömürüsü yapmıyorum. evinde oturan ve ota boka kılıf uyduran biri olaraktan yazmıyorum.)

Güncellemeler:
Bahsettiğim şey kendimin ne olduğu idi. Ego değil, kıçımın tavan yapması değil, bir insana bağlanmaktan bahsediyordum. ama bunu kıçıyla anlayıp, konuyu başka yerlere çeken bazı beyin yoksunu, mal ve ötesi insanlar yüzünden konu aldı başını gitti. "huy" ve "geçmiş" diye ayrılan iki farklı bağlamın anlamını çözemeyen, birbirinden ayırt edemeyen, ikisini her cümlede birbirine bağlayan "iq"su sıfırın altında sürünen bir kaç insan laf anlatmaktansa, en basit yol engellemek.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• içim rahat değil evleneceğim insana karşı değil kendime karşı suçlu hissediyorum

0|1
    0|0
    • ve her zaman. geçmişini kirletmenin vermiş olduğu huzursuzlukla yaşayacaksın. Hep derim; "her koyun, kendi bacağından asılır" diye.

• ben size "tekrarladınız" dememiştim. bir örnek verdim. ama siz "nerden biliyorsun tekrarladığımı" diyerekten, tekrarladığınızı dile getirdiniz.

• saçmalıyorsun

Kızlar Ne Diyor 5

• Namus sadece iki bacak arasinda akacak iki damlalik kana bakmiyo.. ! Ona bakarsan bu zamanin kizlari penetrasyonlu seks haric hherseyi yaşamişlar ama hala namuslu kiz ayaklari tasliyorlar.. Ama siz erkeklerin çoğu da afedersin "delinmiş" dye veya o kizin kizligini aldiniz diye o kizi kendi tapulu malinizmiş gibi davraniyorsunuz.. "Artk değer vermesem de benim, istese de gidemez artik" gibi bir düşünceyle kizi yaptiklarina pişman ediyorsunuz bu durumda kizda altta kalmamak için, size muhtaç size aciz görünmemek icin gururunddan "aman çokta önemli değilsin benim için, kizligimi aldin ama istediğin gibi davranamazsin bana" modlarina giriyorlar (örnk. sevgilin).. Biraz da kendinde ara hatayi.. Kiz sana dürüst bir şekilde güvenerek yaptiklarini özelini anlatmiş.. Belki sen bilmeyerek ona yukarda anlattiğim gibi davranmişsindir.. Kendini onun yerine koy empati kur..perspektifini değiştir ve olaylara onun yönünden bakmaya çaliş.. Bi ayrilik varsa burda tek bir taraf suçlu değildir hiçbir zaman.. Saygilarimla..

3|0
    0|1
    • konuya bakmak istediğiniz noktadan bakmışsınız. yazıyı iki bölümden yapmamı sebebi, ne olduğumu bilmenizi istememdi. Yani yazdığım yazıda ikinci satırbaşından ibaret olan kısım, bir örnek teşkil ediyordu. ilişkimdeki kadın böyleydi, şöyleydi, kötüydü, berbattı demedim ki. size sormuş olduğum kısım, ilk kısım idi. Haa ama illa yine o konu üzerinden tartışmak istiyorsanız, size basit bir örnek vereyim. ince düşünüyorum ve çok fazla empati kuruyorum diye fırça yediğim dahi olmuştur .)

• devamı: bakkk; kötü huy = geçmişi. bunu algılama. bunlar farklı bir konu. huy dediğim şey başka bir şey, geçmişi farklı bir şey. kızı hala seviyorum, küçük düşürmüyorum diyorum. çıkıp bana "rezil ediyorsun kızı, huyuyla kabul etmedin mi" diyorsun. yahu ben "omlet" derken sen nasıl olur da çıkıp "omlet domuz etinden mi yapılıyor" dersin. yaaaahu benden daha mı iyi bileceksin duygularımı? manyak mısınız? hasta mısınız? iki farklı konuyu nasıl bir zekayla birleştirdiniz.

• ben özür diliyorum.iq'su yerlerde sürünen bir insanla tartışmaya girip "derdimi anlatmaya" kalktığım için. "alt satır sadece kendimi ne olduğumu tanıtmak içindi" diyorum. yok neden huyuyla diyorsun. yahu allahını seversen uzak dur. mevla'nın sözünü getirdin aklıma. "cahil bir insanla tartışmayın"la başlayan söz. biraz kitap okuyun, film izleyin, "beyin" denen şeyden yoksun kalmayın. bye.

• benim içim rahat sevlilimle iliski yasadım ama nisanlıyken ve evlenicez içim gayet rahat bunun için

0|1
    0|0
  • İçim çook rahat..

0|1
    0|0
  • anlayışınızı yanlış buldum. Cinselliğin kadında izi kalıyor da ne demek... Kadınları aşagılamak degil midir bu...

0|0
    0|0
    • o halde kadının doğasında bir aşağılama mevcut. bir iz kalmadığını dile getirebilir misiniz? "erkekleri es geçelim" derken de, "erkekler iyi yapıyor bak izi kalmıyor" mantığıyla söylemedim. iki taraf için de geçerli bu soru. ama benim karşımdaki örnekler kadın olduğundan ötürü bu denli yaklaşım gösterdim. Ama iz kalması konusunda fikrim aynı. Aşağıladığını da düşünmüyorum. tamamen kadınların yaratılışıyla ilgili, fiziksel.

• Kadında iz mi kalıyo? Kadınları aşağılamak, yerden yere vurmaktır bu. Erkek yapar kadın yapamaz anlayışıdır bu. Erkekte kadında eşittir.

0|0
    0|0
    • takıldığın ince bir nokta var. bence çok takılmamanız gerekiyor. FİZİKSEL olarak evet, iz kalıyor.

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk ergenliğe girdiğim zaman 13-14 yaşlarında istanbulluyum...lalelide kadına gitmiştim o yaşlarda utanarak yapmıştım...sonra lisede son o zaman ki adı össye hazırlanirken dershaneden bir kız arkadaşım vardı onla yatmıştım sonra o kütahyayı kazandı ben İstanbul üniversitesi o yüzden ayrı şehirlerde kaldık ayrıldık üniversiteyi saymıyorum 20 yaşımdan 24 yaşıma kadar yattığım kızın sayısını bile bilmiyorum...yüksek lisansa gene devam etti iş hayatım başladı hala devam ediyor...gene kimi bulsam yatağa geçip gittik...düzgün bir ilişkim olmadı 28 yıldır lakin belki istemedim belkide cesaret edemedim ya da duygusal bir ilişki yaşayacak bir kız karşıma çıkmadı...onlar cesaret edemedi...bugüne kadar yaşadığım hiçbi ilişkiden pişman değilim...beni kabul etmemeleride aslında umrumda değil...kimseye geçmişim hakkında hesap vermek zorundada değilim..gelecekteki sevgiliminde kimse onunda a.q

0|0
    0|0
  • başlığı okudum içerign tamamnını okumadım ama içim cidden rahat

0|0
    0|0
  • Geçmişimi kirletmek istemiyorum ve hiçbir kızla sevgili olmak istemiyorum sevdiğim bir kız var gelecekte onla hayallerim var ama aramızda bşi yok snce bir svgli ypmak istemiyişim doğru bir seçim mi?

0|0
    0|0
    • sevgili olmanda problem yok. ama şunu hiçbir zaman unutmayarak hareket etmen gerekiyor. Bu kadından bir gün gelecek sıkılacağım, bunalacağım. başkasına gider miyim? kendine dürüst ol ve bu soruyu cevapla. cevabın "-evet" ise. onunla yatmayacaksın. emin değilsen de yatmayacaksın. ben kendimden emindim, bir gün soğuyacaktım. ama onun o masum yüzü hep gülecekti. ve o yüzü hep sevecektim.

• senin için hayırlısı ne ise, o olsun.

• Artık hiç birşey blmıyrum hergün aklımda btün sadakatmle güvnimle bğlnmşım ama onun bni akrabsı olrak gördüğünü bliyorum ama vazgeçmk istemiyrum zten Alllah izin vrirse glcekte istedgimizde grcez ne olck ve benim savaşı kazandgımı ya da kybttiğimi iki kelime bağlı olcak evet ya da hayır ...bu iki kelime çok basit gibi druyor ama hayatımızdaki önemini anladım bu sayede :(

Yükleniyor...