Bir gay ile arkadaş olur musunuz?

Bir gay ile arkadaş olur musunuz?

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Olurum.

0|0
    1|2
  • Seve seve olurum:) Hem erkek, hem de asılmayacak... daha ne isterim:)

1|0
    2|2
  • neden olmasın

0|0
    1|2
  • bir kiz icin en guvenli karsicins iliskisi :) olurum

1|0
    1|2
  • insan olsun yeter asdghf

0|0
    1|2
  • olurum tabi

0|0
    1|2
  • benimkilere göz dikmeyecekse olurum

1|1
    1|3
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Olurum ve var da zaten eşcinsel arkadaşlarım.

0|0
    1|2
  • evet .

1|0
    1|3
  • Tabiki olurum insan olan herkesle dost olurum cinsel kimligi umrumda olmaz pek..

0|0
    1|2
  • Olurum

0|0
    1|2
  • olalım

0|0
    2|3
  • evet olurum

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Çoook kültürlü bir soru olmuş :))

0|1
    0|1
  • neden olmasın .bana arkadaşlığı lazım .özel hayatı kendisini ilgilendirir .insana insan gibi değer veririm .yeterki bana saygılı olsun .ben nasıl saygı gösteriyor isem aynı saygıyı beklerim insanlardan .hakkım olduğunu düşünüyorum az da olsa .her gay de kadınsı değildir .son derece erkeksidir dış görünüş olarak .neden arkadaşım olmasın .

1|0
    1|1
  • Hatun milleti için bulunmaz, ideal kanka yahu gayler. Kız kıza birbirini yer bunlar :D Gayde sorun yok, ne kıskanır, ne becerme ihtimali var, kebap :D

0|0
    1|1
  • Bana arkadasini soyle sana kim oldugunu soyliyeyim. Ayrica bu zararsiz erkektir seve seve olurum diyen kizlar cok yaniluyorsunuz. Gaylar yani i*neler erkekleri beraber olmaya ikna etmek icin kiz arkadaslarini o erkeklerin kucaklarina atmaya hemen razi oluyorlar. Hatta bacisini atanlar var sirf cinsel birliktelik yasamak icin. Bunu cok gorduk duyduk akilsizlik etmeyin

1|0
    4|1
  • 1|0
    2|2
  • lisede ve daha sonra vardı arkadaslarım.tanıdığım gay ler kültürlü aklı başında muhabbeti çok iyi olan adamlardı.yine tanışırsam öyle biriyle arkadaslıgımı sürdürürüm.hem cinsimle yatıyor diye adama 2.sınıf insan muamalesi yapmanın bir anlamı yok :)

2|0
    1|1
    • Konuştuğun adamı o pozisyonda görsen genede konusurmusun .:)))

• niye göriyim yahu,sen normal kardeşim dediğin adamı bile o pozisyonda görüyomusun.cinsel kimliğinden bana ne bana sarmadıktan sonra

• Hacı bende gözü yoksa olurum.

1|2
    0|1
  • Sıkıntı yok.

0|0
    1|1
  • niye olmayayım ki :/

0|0
    1|1
  • gaylarden korkarım ben bide iri yarılarsa o ortamda bulunmak istemem malesef çevremde tutkularını bastırmış gaylar var içince çıkıyo daha bugün trilyon verseler yaparmıydınız falan gibi laflar döndü iğrendim millet ciddi ciddi vericek mk

0|0
    1|1
  • doğru ya onlar insan değil hayvandı haklısın

0|0
    0|0
  • Bana sarkar falan sonra

0|0
    1|1
  • Onun tercihleri onu ilgilendirir yani arkadaş olmakta bir sorun yok bence

0|0
    0|1
  • Bn olmama yavşıyolar sonra aevmiyorum

0|0
    1|1
  • Olurum tabi ki.

Cinsellik başka,dostluk başka.İnsan olmak daha başka.

0|0
    1|1
Yükleniyor...