Erkekler bekarete önem verir mi?

evet soru yukardaki gibi evleneceğiniz kızın bakire olması ne kadar önemlidir?

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• hayatımda 1. sırada olan bir şeydir.

1|1
    1|0
    • bana eksi veren kişinin bir kızı olsa onu düşünemiyorum.düşünsenize bakirelige önem vermeyenin kızıda vermez ve kızının zina yapmasına müsade ediyor.bu gun onun kucağında yarın başkasının.hayvandan ne farkı var ki bunların o zaman eşlerini kıskanmazlar benden başka birisi ile zaten önceden olmuş şimdi şu karşıda ki adam ve ya çocuk eşim yani karım ve ya kızıma büyük bir iştahla bakıyor ve bakirelik önemli degil ise benim için o zaman o çucugun öyle bakması benim için sorun degil diyordur.

• bir an için düşündüm de bazı hayvanlar var tek eşli yaşıyorlar hayvandan daha beter bir cukurdalar ve kendinize gelin insanlık nasıl bir şey onu araştırın çünkü bedeninizle aklınız uyuşmuyor.

Erkekler Ne Diyor 25

• İnsan gibi insan olsun gerisi önemli değildir. Evlendiğin zamn mutlu olmak esastır. Bir zar parçası yüzünden sevdiğini bırakmak ya da evliliğin kapısından dönmek akıl dışı gereksiz ve korkakça bişeydir. Zar önemli değildir. Bekarete önem veren erkek bakir olmak zorundadır o zaman. Kaç tane bakir erkek tanıyorsun:))

3|0
    0|2
    • Ayakta alkışlıyorum arkadaşım seni.

• Teşekkür ederim. O zar namus belirtisi değildir bu çok aşikar. Erkeklerin yüzünden namuslu kızlarda bulunur gibi tarihten bu yana hep baskı oluşmuş bu yönde. Bu gerçek. Kızlık zarı olmadan doğan kızlar var, kaza anında kaybeden var, spor yapanlarda da aynı durum söz konusu, Bu insanlar namussuz mu şimdi. Namusu bacak arasında arayan zihniyet uçkuruna sahip çıksın önce. Her haltı yer sonra evkeneceğim kızın eline erkek eli değmemiş olsun der. Yok ya önce sen elini kimseye değdirme.

• çok önem verir. evlendiği kadının bekaretini helini kendi alması makbuldür...başkasıyla yatmış kalkmış insanı evine helaline almakistemez tabi kimse...

1|1
    2|0
  • bedenin bakire olması önemli değil yeterki ruhun o* olmasın

sevdiğim bir laftır kim söylemiş bilmiyorum ama çok güzel söylemiş

günümüzde bu iş öyle bir hal aldı ki artık pazar oluştu bu konuda

ciddi manada tecrübesi olmayan erkek bir kızın bakire olup olmadığını anlayamaz

kanamadan bilirim diyorsada bunun onlarca yolu var artık; dediğim gibi bu ciddi bir pazar haline geldi, bu yüzden günümüzde evlilikten beklentinizi bekarete bağlamayın, kadının huyu bozuksa sen işteyken yemediği halt kalmaz ama doğru kişi sanıp, evlenmeyi düşündüğü erkekle bişeyler yaşayıp ayrılmış bir kızıda hemen sallandırmamak lazım..

bayanlar içinde erkekler itiraf etmediği sürece bakir olup olmadığını anlamak imkansız, bu konuda şanslıyız; bir büyüğümün dediği gibi -eksilmiyor ya- (:

1|0
    0|0
  • öpüşmesi ve ya sevgilisi olması problem değil ama bekaretinin bozulması işi aşar.

1|1
    0|1
  • önemli tabi ben temiz gideceksem bakir gideceksem ona o neden bakire olmasın..

ama herşeyden önce ben kendi temiz kalacam i evleneceğim de temiz olsun inşallah..

2|1
    0|0
  • bekaret olmazsa olmazımdır.bana verecegi en degerli seyi niye basakasına versin

1|1
    1|1
  • Cok cok onemlidir baskasinin caktigi kiza anca cakarim nikah cakmam :D

kendini modern aydin zanneden dingiller beni yobaz gorebilir hic seyimde degil asil gerici onlar ahlak denen bisey var .

1|1
    2|0
  • Evet önem veririm...

Sonuçta kendi vücudunu birisiyle paylaşmış ve ben o tene dokunacağım... Bu insana çok acı gelir, düşünsene arkadaşının yeni telefon alıp sana eski telefonunu vermesine benzer...

Ama şöyle birşey var, duruma göre değişir, her bekareti olmayanın farklı farklı geçmişleri var, duruma göre değişir, belli şeylerde geçmişe odaklanmamak gerek, geleceğe odaklanmalı...

Yani sana bağlı herşey.. Ve karşına çıkacak kişiye..

0|1
    1|1
  • bütün bunlar zar fetişistleri gidin kokoreç şaapın o zaman aynı şey

ben ruhun temizliğine önem veriyorum zar mış tavlaymış fiziksel şeyler bunlar

0|1
    1|1
  • Çok önem vermem derdim ama açıkçası sevdiğim kızın önceden başka erkekle yatmış olması beni çok rahatsız ederdi.Geri kafalı derseniz deyin.Hissettiklerim bunlar.

1|1
    0|2
  • Kendimi nasıl korumuşsam, o şekilde korunmuş birisini beklerim karşımda. evlilik öncesi yaşanan ilişkiye karşıyım.

1|1
    0|0
  • Fazla ilgilendirmez aşık olunca fakat ilk başlarda o kişiyle nasıl yattığı neler yapıpta yattığı sürekli gelir ve bu rahatsız olur. Aslında o yüzden bekarete önemverilir.

0|1
    0|0
  • Eğer bir erkek kendisi bakire değilse bakire istemeye hakkı yok

Erkek kendini evliliğe saklıyosa bakire istemesi en doğal hakkı

1|2
    0|1
  • önem veriyorum evet. evleneceğim kız cinsellik yaşamamış birisi olmalı.

0|1
    0|0
  • Kutu kapalı olmalı hatta kurdelesi bile olmalı..

Kurdeleyi kendi elinle çözüp kutudaki üçgeni avuçlamalısın..Hediye açık kutuda verilmez verilecekse o hediye değil ortalık malıdır..

1|1
    3|1
  • evleneciğne önem verir yoksa zevkine kimse önem vermez

0|1
    0|0
  • ben vermem.Fakat şimdi yorumlardanda anlayacağın üzere çoğu kişi değer veriyor

1|0
    0|2
  • temiz olduğum gibi temiz olmasını isterim

1|1
    0|1
  • önemli tabi.ama kadının ahlaklı olması daha önemli.erkeğinde tabi

1|0
    0|0
  • evet veririm aşırı değil ama

0|1
    0|1
  • Evet.

0|0
    0|0
  • patlat kanki bisi olmaz

0|0
    1|0
  • bi defa yaşadım bu duyguyu bambaşka bişe o lk ilişki varya off harika bir his hissediyorsun yırtılırken o zarı bambaşka bişey

0|1
    0|0
  • Nasıl bir soru bu .Tabiki verirler

0|1
    2|1
  • merak ediyorum bakir kızla birlikte olmayı :D

0|1
    0|1
    • sorulmuyor da ayıp :(

Kızlar Ne Diyor 7

• verirler tabi

0|1
    0|0
  • önemsiz diyenlere bakma sen, gayet de önem veriyor çoğu .

0|1
    0|0
  • ben veriyorum bir zahmet oda versin ..

2|3
    0|0
  • Namus kavramı bacak arasında değil. Budeğer önemli ve erkekler arasında kıstas. Peki Allah aşkına söyleyin bakir erkek var mı ki?! İstediğinle istediğini yap ondan sonra kız bakire olsun. Kadın kadar erkeğin de edebini koruması gerek. Bu iş o kadar basit değil. Bir de şu patlatma olayını göğsünü gererek anlatanlar var. Bekareti bozup giden adam mı oluyor?!

0|0
    0|0
  • vermez olurlar mı ya bunun yüzünden millet bir birini öldürüyo aptal gibi

0|0
    0|0
  • Bekaret dinimize göre namustur kabullenende var kabullenmeyende bir erkeğe göre baya zor bir durum -i

0|0
    1|0
  • bekarete deger veriyorum diyen ve her önüne gelen birlikte olan erkek tipleri çıkacak eminim...

2|0
    0|1
Yükleniyor...