Tatmin olamayacağımı bile bile evlenmeli miyim?

Hayatımı çok hızlı yasadım fuck buddyler tek gecelikler 16 yasımdan beri faal cinsel hayatım var.şu an23 yasındayım sevgilimle haftaya evleniyoruz. Sorun su ki son bir kaç aydır erken boşalma sorunu var doktorada gittik olmadı ilk sefer 2 dk sonrakilerde max 6-7 dk kalabiliyoo. Abimdede erken boşalma sorunu vardı doktora gitmiş sorunu çözülmüştü. Aynı doktora sevgilimi götürdü ama Hiç fayda etmedi hiç tatmim olamiyorum ilaç kullandıgı zaman max 7 dk falan kalmıstı içimde. Evlilikten vazgecmeyi düşünüyorum ama onu seviyorum da sizce ne yapmalıyım ? Tatmin olamayacağımı bile bile evlenmeli miyim?

Güncellemeler:
Sacmalamayın asla aldatmam önceden ilişki yaşamam aldatmaya meyilli olduğumu göstermez asla aldatmam

0|0
3|34

En İyi Erkek Görüşü

• Sex evliliğin önemli bir unsuru ama herşeyi değil. Evlilik hayatını paylaşacağın ve idame edeceğin insan ile olmalıdır. Şöyle düşün biri ile çok iyi seks yapıyorsun senin değiminle içinde 1 saat kalıyor ama seks bitti odadasınız konuşacaksın bir türlü kafalar uyuşmuyor. Sence bununla bir ömür sadece seks için yaşabilir misin? Zaten Seksi iyi yaptığın erkek ile sadece sevgili olabilirsin. Kafanın uyuştuğu erkek ile de hayatını birleştirirsin. Yalnız şöyle kötü bir tarafta var. Sen 16 yaşından beri seks yapıyormuşsun sürekli ve düzenli seni bir sürü erkek tatmin etmiştir. Bu aslında şimdiki eşin için bir handikap senin için ise büyük bir aldatmaya yönelik sebep bence iyi düşün. Eğer sen sekse aşırı düşkün bir kadın isen evlenirsen kesinlikle 1. yılın sonunda tatmin olabilmek adına aldatırsın. Seks için başka birşey için değil. Ama eşin ile konuşmanı tavsiye ederim ön sevişmeyi uzun tutarsa sana oral yaparsa bolbol bu sayede seni penis girmeksizin tatmin edebilir ve geciktirici de kullanırsa bu sayede tatmin olma olayından kurtulabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• aksamdan sabaha düzelecek bir sorun değil. zamanla asılacak bir sorun. bununla ilgili cesitli uygulamalı örnekler var. şu link de hekimin önerileri var.

0|0
    0|0
  • Egzersiz yapmalı. Mastrbasyon yaparken ucuna kadar gelince kendini kasmalı ve penis kaslarını geliştirmeli yoksa işin içinden çıkamazsın. ( Denedim ilişkilerimde genelde 15-20 dakika da boşalıyordum şuan 25-30 dakikayada kadar çıkıyor bir ara 40 dakika boşalmamıştım ama insan uyuz oluyor bir süre sonra ) Tabi partnerim için aynı şey geçerli değil o gayet memnundu..

0|0
    0|0
  • bana öyle geliyor ki.. millet laf olsun diye bu tarz konuları açıyor... yok abimin erken boşalma sorunu vardı... yok sevgilimi aynı doktora götürdük.. ya sırf ahlaksızlık olsun için yazılmış konular.. yaa zaten ahlak ayaklar altında... gizli bir şey kalmayacakmı ya mahremiyet nerede.. abinde erken boşlama olacak senin bilgin var .. ayıp yahu

1|2
    0|0
  • Bence evlilikten vazgeç sen bu kafa yapınla adamı kanser edersin, sırf kalkmıyor diye evlilikten vazgeçilir düşüncesi ile evlilik istemeyen birisini görüyorum senden cacık olmaz evlenme adamın başını yakma :( :(

1|2
    0|0
  • Bak ben sana bir taktik solimm bunu hemen deneyin..colgate dış macunundan nohut tanesi kadar alip güzelce sivazlasin..sonucu bize burdan bildir taam mi.super olucak bak gor.

0|0
    0|0
  • Erken boşalma sorunu cinsel terapi ile çözülüyor.

0|0
    0|0
  • Ben senin sonunu iyi görmüyorum :))

0|0
    0|0
  • sen öncelikle sevgilini sevip sevmediğini sor bir kendine. seven insan bunları sorun olarak görmez çünkü.

0|0
    0|0
  • Çaresini biliyorum söyliyim.

1-Heyecan,Panik yok.

2-Kasılma yok.

3-Sakin rahat olsun.

4-Normal birşeymiş gibi davransın ve gelmesine yakın uzanıyorsa felan ayağa kalksın 3-7 saniye arası bekleyin ve devam edin. Umarım işinize yarar bendede vardı max. 10 dk felan böyle yaptım yarım saat 1 saat felan sürüyor yani En önemlisi kasılmamak heyecan yapmamak unutma.

0|0
    0|0
  • Çok ünlü bir şair derki :D

''Yatakta ve batakta eşi kötü olan ELİNE muhtaçtır'' :D

sağdan devam et sıkıldıkça sola geç :D

1|1
    0|0
  • bu spreyler var geçıktırıcı onları bir deneyın ve sonuçlarını yazın mıllet ogrensın faydalımı degılmı

0|0
    0|0
  • sen o kadar Y...r..K edikten sonra rahat durmazsın. o yüzden hiç evlenipte adamın başını belaya sokma. nası olsa yakalıp ayrılcaksın. huzursuzluk olmadan önceden bitir.

0|2
    0|0
  • evlenince de seni kesmez sanki bikere öğrenmişin iyisini idare etmek zor gelir

0|0
    2|0
  • uzun sürede tedavi edilir, hem biraz daha tecrübe edinir, sorunu kalmaz merak etme...

0|0
    0|0
  • Senmi aşırı seksisin ona karşı yoksa ondamı problem var buna bakmak lazım öncelikle. Çünkü öyle kadınlar varki dokunduğun an boşalabilirsin :)

0|0
    0|0
  • anladığım kadarıyla faal cinsel hayatın fuck bodylerine ihtiyacın oalcak evlendikten sonra :)

0|0
    0|0
  • Çok ateşlisin adam dayanamıyor karşında, yatakta ölü taklidi yap. :)

0|0
    0|0
  • Sorun psikolojik olabilir

İlaç deneyin dicem ama bir süre sonra bağışıklık kazanır

Zihinsel olarak kendisi istese başarabilir

geçmiş olsun

takdir ettim seni aldatmam asla dediğin için

0|0
    0|0
  • o kadar y*raktan sonra bu hafif kalmış işin zor

0|0
    0|0
  • erken boşalma sorununu abine mi anlattınız...yada anlattıysanız nasıl olduğunu çok merak ettim tatlım...ama şuda var erken boşalma zamanlada geçebiliyor yani hep olacak diye bişey yok..

0|0
    0|0
    • Evett konustum işte böyle bir problemimiz var diye

• Baya geniş aileler

• ee o zaman demek anlamış ilişkiye girdiğinizi ve sesini çıkarmamış...sana tavsiyem sevgilin içine soktuktan sonra bir iki defa götürüp getirsin biraz dursun...daha sonra bunu birkaç defa yapsın yani kendisini alıştırsın böyle hem sende zevk almış olursun boşalma süresini dahada uzatmış olur...

• sevgilin 1 i yaparken sen 2.ye başlarsın zaten 3. de daha geç olur ozamana da sevgilin 2. kez boşalmş olur zamanla düzelir bence. ya da bayadır seks yapmdgn için olabilir

0|0
    0|0
  • pskilojik destek almayı deneyin...

0|0
    0|0
  • varya sizin aile geometri gibi çok karışık geldi bana

0|0
    0|0
  • trigonometriyi çözdüm bunu çözdüm

0|0
    0|0
  • banyoya gider üstüne parmak atarsın ii gelir ;)

0|0
    0|0
  • evlen olursun zamanla düzelir bence

0|0
    0|0
  • Lanet olsun,çok şanslıyım 1 saat kesintisiz sex yapabiliyorum.işin zor

0|0
    0|0
  • Oral yapsın başka birşey yapsın sadece içine girerek mi tatmin olabiliyorsun? Bence başka yolları da vardır tatmin olmanın.. Ayrıca max 6-7 dakika dayanıyor diyorsun kaçıncıda 6-7 dk dayanıyor?

0|0
    0|0
  • yarım santim büyük y.rak buldunmu aldatırsın güzelim.

0|0
    0|0
  • Madde 1: sen abinin erken bosaldigini nerden biliyorsun ?

Madde 2 : sen 16 yasindan bu yana cok yipratmissin vaginayi ve hassasligini kaybetmis

Madde 3: erkek arkadasini degistir !

3|4
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 3

• Piskolojik bence

0|0
    0|0
  • ya siz nasıl bir aile yapısına sahipsiniz. abinin erken boşalma sorunu var eşi bun seninle paylaşıyor.sevgilinin erken boşalma sorununu abine anlatıyorsunuz. senin buraya pek ihtiyacın yokmuş aslında bunu da babana anana sor söylesin

3|11
    1|2
  • abinin erken boşalma sorunu olduğunu nereden biliyorsun?

1|1
    0|0
    • Eşi söylemişti tedavi görüyoruz diye

• erkek arkadasın sureklı ılacmı kullanıyor yanı ıliskıde

Yükleniyor...