Erkekler, eğer kızların hepsi için bekaret çok önemsiz olsaydı ?..

erkekler, eğer kızların hepsi için bekaret çok önemsiz, saçma, basit,değersiz, aşk,namus ve sevgiyle ilgisi olmayan birşey olsaydı, özellikle kadınlar ve toplum bekarete önem vermiyor olsaydı tüm bunlara rağmen bekaret yinede sizin için önemli olur muydu..

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Olur muydu değil olmalıydı da. Bir ilişkide her şeyden önce sadakat ve sevgi gelmeli. Toplum yargılamıyor diye de ulu orta herkesle her şeyi yaşamak da uygun olmazdı. Fakat şimdiki yabancı topluma bakınca çoğu rahatça ilişki yaşayıp orda burda partilerde onlarca kişiyle beraber olabiliyor. Böyle bekaretin öneminin olmadığı bir Türkiye düşünürsek de işler nasıl olur bilemiyorum..

0|0
    0|0
    • insan yaradılışı itibariyle bayanlarda 15, erkeklerde 18 yaşında cinsel yetişkinliğe ulaşıyor.. o yüzden eskiden bu yaşlarda evleniyorlarmış, dolayısıyla bekaret önemli bu yaşa kadar.. bekaret aslında o yaşlar için aranılası birşey, normal.. ama sonrasında korunması zor, bu yüzden erkenden evlendiriliyormuş insanlar.. 15 yaşından 30 yaşına kadar cinsel hayatı olmayan bakire bir kızın nasıl sağlam bir psikolojisi olabilir ki :)) ya da yabancılar gibi olsak bu neyi değiştirir..

• Keşke herkes senin gibi düşünebilse. Benim anne babam bile bu konuda bana demedikleri vermedikleri öğüt bırakmıyorlar. Hangisi doğru bilmiyorum. Bahsettiklerin başka hayatlar. Bana göre de her şey tabi ki kalpte biter. O şeyi yaşamayıp evliliğinde mutsuz çok insanda var. Ama önemli olan karşına nasıl bir insan çıktığı ben o bakımdan bilemiyorum çok kararsızım. Bu konuyla ilgili konuşmaya ihtiyacım var müsaitsen konuşabilir miyiz?

• olur tabi

Kızlar Ne Diyor 2

• bence olmaz dı

0|0
    0|0
  • şuan bile çoğu kız önemsemiyor ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...