Bu durumda ne yapardınız acaba?

Diyelim ki bir tanıdığınız hoş bir kız ile sarhoşken beraber oldunuz. Ama ona aşık da değilsiniz. Ve kız bakire idi. Kız ailesinden dayak yedi, zor durumda sizin yüzünüzden. Bu durumda ne yapardınız acaba?

Güncellemeler:
Ayrıca belirteyim ki, Adını Feriha Koydum'dan esinlenmedir:)

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Kız gerizekalı mı sarhoş adama güvenip ilişkiye giriyor. Ben o kadar gerizekalı bir kız ile zaten beraber olmam. Zeki kız bulursam zaten beraber olmasam bile peşini bırakmam.

Kız tamamen falsolu. Mallık edip sarhoş adamla cinsel ilişkiye giriyor, sonra birde ailesine anlatıyor. Adam ne yapsın. Adam birşey yapmasa da sorumlu değil.

Soul'un cevabına da imzamı atarım.

1|0
    2|0
  • sarhoş kafa ile ne yapacağıma karar verirsem sarhoşken yaptığımın aynısını yapacsğımdan soğuk bir duş aldıktan sonra karar vermek lazım diye düşünüyorum :) feriha ne içmişti bu arada :))

1|0
    0|0
    • Ferihanın değil arkadaşının başına gelmişti bu olay, ayrıca ne içtiğini de bilmiyorum.

Sarhoş falan değilsiniz ya, bu durumdan bayağı sonra ne yaparsınız diyorum..

• güzelliğin aslı sende diyelim güzel :)

• Feriha ne zmn bozdurdu ki ? yeni bolumlerde mi. Valla umarim o hadde gelmez. Bakire kizin baskasinin evinde alkollu ne isi var arkadas yaw. Asik olsam nolcak. Evlenme vakti gelene kadar ya da hedeflerime ulasana kadar zaten evlenemeyiz ki. Ailesinden dayak yeme kismi nasil oluyor ? Gidip eve artik bakire degilim mi diyor ?

0|0
    3|0
    • Of şimdi diziyi sormak yerine soruya cevap vereydin ya:)) Feriha değil kuzeni diyoruum.

Ama bakire kızın orda ne işi var demende çok hak verdim sana:) Kaşınmış:))

• Valla yapmam demiyorum. Alkolluyken ne yaptigimi ben bile bilmiyorum tam bir hayvan oluveriyorum. Ama yapmazdim heralde. Arkadan girisi serbest kilip o yolda ilerlerdim. igrenc cevaplar icin ozurdilerim amaa alkolsedim..

• Kızla konuşurdum. Büyük ihtimalle iki kişi de sarhoştu ve tutkularına yenik düştü. Arada sevgi olmadığından kızında benimle evlenmek isteyeceğini sanmıyorum. O yüzden ilk başta oturur konuşur. Baktık ailesi namus meselesi yapıyor. Kurtulmak için nikah kıyardık ama karı koca olmazdık yani. kız zaten dışlanmış olacağından yeni bir hayat kurana kadar ona yardımcı olurdum. sonra o yoluna ben yoluma. hee o süre zarfında seversem de öyle devam eder ne bilim ya :)

1|0
    0|0
    • Ama kız sana aşık öyle düşün sen değilsin..

• iyi madem en güzel cevap yap yav :):):)

• ee şimdi nolcak? :):)

• Herkes yok ben yapmam yazmis ama arkadaslar ahlaki degerleri bir kenara birakip bence karsinizdakinin bunu isteyip istemedigine bakin.

insanlar bazi duygulardan 35 ustunde cok gec fark edenler var ben uzulurum boyle duygulari bir insanin yillarca yasayamamasina...

bakire kalmak ne kazandirir

--!?%&*#@():( iste cevap bu

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun benim yüzümden dayak yemişsin derdim.ama niye benim yüzümden ben kızın ilacına gazoz mu attım. :P tecavüz mü ettim.o vermedi mi?

0|0
    2|1
  • Sarhoşken bile bilinçli olan bir bünyeye sahibim.Hem karşında bir kadın varken o kadar çok içki içilmez.Kısacası yapmam zaten böyle bir şeyi .

2|0
    0|0
  • bakcaz artık bır hal çaresine

0|0
    0|0
  • Film karakteri sadece biliyorum ama herkes arkasında durmaz koray gibi.helal olsun adama yaptığının arkasında durdu

0|0
    0|0
  • o olaydan sonra önce üstüne bir şişe soğuk su içerdim, çünkü çıkmaz sokak. Ailesine gidip kızınıza aşık değilim oldu bir kaza desem, kıza sana aşık değilim bunu unutalım desem olmaz. Kızla oturur konuşurdum ne de olsa medeni insanlarız :))

0|0
    0|0
  • Hastaneden iktidarsızdır raporu alcan evlenmek istemiyosan nabıcan

0|0
    0|0
  • yemiyosa yapmayacaksın. ne kadar sarhoş olsam da bakire kıza dokunmam.

0|0
    0|0
  • Ailesini döver kızla sevişmeye devam ederim

0|0
    0|0
  • Adam ınsan evladı olan kızı zor durumda bırakmaz evlenır.

0|0
    0|0
  • gerekmiyosa hiçbişey yapmam. gerekiyosada gerekeni yaparım.

0|0
    0|0
  • kıza mesaj atar ;

Bugünde sevişelim mi ?

Derdim

0|0
    0|0
  • beraber mi oldum, tecavüz mü ettim, evlilik vaadiyle kandırdım mı? niye benim yüzünden oluyor?

0|0
    0|0
    • Senin fikrin saygılar:)

• ortada tecavüz veya aldatma yoksa, ilişki iki tarafın yaşadığı bir şeydir. bir kadın olarak olarak da, senin kadının edilgen (adeta mal olarak görüldüğü) düşünceyi desteklemen veya o izlenimi vermen, üzücü:(

• O izlenimi vermiyorum kız bu durum yüzünden kötü şeyler yaşıyorsa ne yapardınız diye sordum ben:)

• Behlül kaçar :w

0|0
    0|0
  • önce bir şekersiz türk kahvesi içer ayılırım. sağlıklı kafayla düşünmek lazım.

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapmazdım. kesilmiş tavuğun davası olmaz

0|0
    1|0
  • bir hastanede diktirip evine bırakırdım :D

0|0
    2|1
    • cok kotusun lan! :)

• ama şarhoşken evde ne işi var birde bu yönden bakmak gerekir, aslında tam olark bunu yapmazdımda ayıp olmasın diye böyle yazdım, bişeyler içelim bizde hastaneye öyle gidelim filan derdimde bu dahamı kötü oldu :D

• hayatta evlenmezdim bir kapıcı kızıyla dizideki gülsümü kastediyorsun madem:)

1|0
    2|0
    • Bazen bir kapıcı kızı, para babası bir kızdan daha yürekli olabilir. Çok önyargılısın cık

• böyle büyük konuştuğun için dilerim ileride köpek gibi aşık olursun ve aşık olduğun kız kapıcı kızıdır

• ben aşık olmam bana aşık olurlar.seviyemin altında hiçbir kıza aşık olmayı bırak merabam bile olmaz rahat ol sen nuyumm :)

• Sebebi Alkol,Alkolu bırakırdım .

0|0
    0|0
    • Alkolü bıraksan nolcak, kız gitmiş bi kere:)) Onunla ilgili çözüm bulun bee

• diktiririz o şeyi eski haline döner.

Kızlar Ne Diyor 4

• Sahsen erkek olsam oyle bi kizla evlenmezdim.

1|1
    1|0
  • Buradaki erkekler o erkek değil

Bence kaçmanın yolunu arar

Her ne kadar rahat davranan

Kızları kovalasalarsa ,evlenme olunca

Köşe bucak o tür kızlardan kacarlar

0|0
    0|0
  • sahsen erkek olsam hic ilgi alanima girmezdi.

0|1
    1|0
  • özelimizi niye paylaşıyomuş ailesiyle? terbiyesize bak. hiç saygı kalmamış.

2|0
    1|0
Yükleniyor...