Arkadaşımın sevgilisi ile ilgili. şimdi kızı seviyor mu?

bir kız arkadaşımdan konuşmak istiyorum.onun sevgilisi ile ilgili. senin fikirlerini almak istiyorum.arkadaşım 17yasında. geçen yıldan feys kullanıyordu.bir çocukla tanıştı,onu hiç görmemişti ama ortak arkadaşımız vardı,neyse hoşlandılar,karakterler uygun oldu sevgili oldular buluştular,neyse sevgili oldular.2ay sonra kızın annesi öğrendi,kızı mahv etdı babası annesi kızı dövdü,kızı o kadar dövmüştülerki hali yoktu yüzü göy olmuştu. ben ailesiyle onu barıştırdım. ama oğlan-elvin onu çok seviyormuş kızı bırakmıyordu. ben araya girerek ona söyledimki kızı bırak şevvıyorsan 3yıl sonra-okul bittikten sonra görüşürsünüz. ciddi düşünüyorlardı. elvin Şu an 19yaş. neyse yine geç-geç buluşuyorlardı, fysten konuşuyordu. geçtikçe kız ondan sanki soğuyor. (cinsellikle konuşmazlar, sadece el ele tutuşma, ve elvin onu yanaktan öpmüş) kızın soğuma sebepi-elvin çok kızla konuşması-yani cinsellik değil, hepsine kardeşim diyor ama yinede konuşuyor. annesi yine elvinle görüştüklerini anladı,arkadaşım söz verdiki buluşmayacak,ben elvinle 2yıl beklesin,aslında 2yıla kız onu unutacak bence,belkide elvinde.elvinin feys şifresini kız biliyor,geçenlerde bana söyledi baktım,kızlarla konuşmuş kendinden 7yaş büyük bir arkadaşı var,ama arkadaşlar,kız arkadaşelamda onu tanıyor.elvin ona hep ablası gbi görüyor,ama mesajlarda:seğilim,ısırıcam seni,öpücem,sarılmak lafları var(şakadan diyormuş)ama bu doğru değil. bence bu kadar kızla konuşmamalı,bence sevmiyorda arkadaşımı,ama bırakmıyorda,fikrini almak istiyorum. sizce bu erkek ne istiyor? arkadaşımı seviyormu?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yıl beklenir mi tabi oğlan başka ellere gidecek

0|0
    0|0
    • simdi o seviyormu sevmiyormu?

• ama kiza ben bekliycem diyipte birakmiyor

• her erkek öyle der ama o farklıysa bilemem

Erkekler Ne Diyor 6

• Annecim cok uzun YAzı yazmıssın, BAslıga göre yorum atayım =) Sevmiyodur :D sevseydi bu kadar uzun yazmazdın :D

0|0
    0|0
  • biz melakemiyiz yahu kalplere girip sevdigini nasıl anlayalım sen iyisimi papatya kopar seviyor sevmiyor yap

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm :P

0|0
    0|0
  • Dayak mevzusndan snra bişz anlamadm

0|0
    0|0
  • babasına diyiversin

o kadar zor değil :D

0|0
    0|0
  • kim okucak bunu yaa köşe yazısı yazmışsın up uzun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç bir şey anlamadık arkadasım

0|0
    0|0
  • Bisey anladıysam arap oluyum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...