Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır?

Ne tür aletler kullanılır? Ağrı ya da acı olur mu? Uzun bir işlem mi? Bir de yalnız yaptırmak için 18 yaş yeterli mi?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• rüyanda tecavüz mü ettiler?

0|1
    1|0
    • hayır. 6 yaşımda ettiler.

• maalesef öyleyim.

• Cocuklukta yasadigin bir olayi tum hayatina maledip mahfetmemelisin,kizlik zarina da takman inan cok yersiz o zamanlarda kontrol disi yasadigin bir olaydan seni kimse sorumlu tutamaz ve tutmamali..ayrica gerekiyorsa psikolojik destek al ama durustce anlattiginda seni bu sekilde kabul etmeyecek bir erkekle asla beraber olma...bunu sakin unutma..sana bir abi tavsiyesi..

Erkekler Ne Diyor 8

• Basit bir işlem.Tek yaptırman en iyisi zaten.

0|0
    0|0
  • doktor senin vajinanın dudaklarını açıp bakıyor

3|0
    0|0
  • Doktrolar ellerini kullanıyolar diye biliyorum

0|0
    0|0
  • bişey sorucam neden böyle bir kontrole gidiceksin

0|0
    0|0
    • 5-6 yaşlarında bir şeyler yaşadığımı hatırlıyorum ama. Silik silik anılar. Emin olmak istiyorum.

• acı falan hatırlamıyorum. Kuzenime de soramam. En azından bilmek istiyorum.

• anladım ama bozulmadığını düşünüyorum

• aletsiz elle açıp bakıyor 1 dak falan sürer 18 yaş yeterli

0|0
    0|1
  • S*kilmiş g*tün davası olmaz güzelim :)

0|0
    8|1
    • bence insanların neler yaşadığını bilmeden yorum yapma.

• Yaşınız yeterli olur. Canınızı yakmayacak özel ayıraç askerlerle aralayarak muayeneniz yapılır. Korkulacak bir durum değil. Muayene olmak istemenizin sebebi umarım yaşadığınız bir tranva değildir.

1|0
    0|0
    • maalesef öyle

• Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim, daha çok gençsin, psikolojik olarakda halen etkisinde isen psikolojik destek alman yararına olur. Daha çabuk atlatırsın.

• Iceri dogru lamba tutuyor tek gozunu kapiyor...alooo sesimi Duyan varmi diye bagiriyor:) tobe tobe..

2|0
    5|1

Kızlar Ne Diyor 5

• doktor açıp bakıyo basit bir işlem yalnız yaptıramazsın 18 yasından altındaysan... buyuksen arkadasınla gıt

0|0
    0|0
  • Bakire değilsin galiba , korkuyorsun ?!

Içini açıp bakıyor .

Dudaklarını yani .

1|1
    1|1
  • eliyle açıp bakıyor sadece ancak ilişkiye girdiğin halde kanama olmadıysa veya giriş yapılamadıysa ucu yuvarlak değişik bir aletle çok hafif bir baskı uyguluyorlar. yaşı sorun etmezler ancak kayda geçer böyle birşey yaptırdığın

0|0
    0|0
  • Zar kafalı

0|0
    2|0
    • bir şeyleri bilmeden yorum yapmaktan vazgeçin artık

• öyle kolay kolay yapmiyorlar birkere rapora geciyor. her doktor yapmaz

0|0
    1|1
Yükleniyor...