Şikayet Başlıklarındaki 7 Farkı Bulalım mı?

Öncelikle Sayın Yönetim'in neden beni ısrarla Kırmızılı yapmadığını anlamıyorum... Diktatoryal bir yaklaşımım olabilir ama faydam da dokunur...

Konumuz bu değil her neyse...

Şikayet şıklarından 'Tekrarlanmış' ve 'Daha Önce Sorulmuş' seçenekleri arasında ne fark vardır? Gerçi Tekrarlanmışla kasıt soru başlığı ile detayın kopyala yapıştır olması sanırım ama yine de ikisi aynı şey gibi geliyor...

Bir de Diğer diye bir şık olsa çok şık olur... Ben kendim belirtmek istiyorum belki şikayet sebebini? Hatta yapıverin beni de moderatör gerek kalmasın şikayete filan...

Bir de Provokatif sorulardan çok sıkıldım... (Bkz. Sevgilim Kürt Ben Fransızım bu ilişki yürür mü?, AKP'ye neden oy veriyorsunuz?, Başbakana aşığım acaba söylesem duyar mı?, CHP ölsün, Aleviler hakkında ne düşünüyorsunuz, mum söndü doğru mu?, Fettullah Gülen'i seviyorum Okyanus Ötesi'ne selam olsun vb. siyasi, etnik ve tuhaf soru)

Bir de siteden birine aşık olmak 15 yaş işi gibi geliyor... (Bunu dedim diye de şimdi tepki alırım, alayım sıkıntı yok... Hatta başıma gelsin diye dua edenler çıkabilir, çıksın...)

Ve Cinsellik... Yorum dahi yapamıyorum...

Buyurun görüşleri alalım...

Ve şimdi bana şikayet bahsi soruları link at bilmem nereye demeyin o zaman o butonlar kalksın işe yaramıyorsa...

Güncellemeler:
"Şikayetim var cümle yasaktan, dillerimi Hakim Bey bağlasan durmaz" demiş Zülfü Livaneli... Yönetim'e mesajımdır bu da...
Bir de bana herhangi biri açıklayabilir mi acaba Nedim69 denen ibretlik şahıs neden hala sitede? Ve ismi/nicki çok bariz olduğu halde üyelikleri silinmeyen üyeler neden var?
Şikayet başlıklarının bir hayli eksik olduğuna karar verdim ki konu bulamıyorum bazı hallerde...
Mesela Troll Paylaşım, Aşırı Arabesk Soru, Görüntü Olarak Sorunsuz Fakat İçerik Olarak Tam Bir Felaket Paylaşım, Yaşı Büyük Zihni -18, Aklı Başka Yerinde Paylaşım, Bininci Kez Sorulmuş Soru gibi şıklar konmalı...

0|0
1115

En İyi Kız Görüşü

• Tekrarlanmış soru; aynı üyenin aynı soruyu tekrardan sormuş olması.

Daha önce sorulmuş soru da farklı üyeler tarafından sık sık sorulan sorular. Daha çok siteyle ilgili sorular oluyor.

1|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Sen eskiden moderatör değil miydin? Kendi isteğinle bırakmamış mıydın?

Neyse, provokatif soruları görmezden geliyorum. Eskiden Kürtler ve Alevileri hedef alan sorulara yorum yazar, bayağı eksi alırdım. Demek ki "halkımız" bu işi seviyor, bırakınız salya akıtsınlar. Reelde birilerini öldürmelerinden çok daha iyidir, sanalda boşaltsınlar kinlerini.

Siteden birilerine aşık olmak 15 değil, 18-20 hatta 23-25 yaşın bile işi. Birtakım "drama kraliçeleri"nin işi. Aşık olan olsun ama bunu matah bir şey gibi yazmasın. Reelde kimsesi olmayanın işi bu çünkü.

Moderatörlükte gözüm olmadığı için "şikayet et" tuşunu kullanmıyorum. Ve de birileriyle takıştığım için modluk aday adayı bile olmam. Eğer mod olsaydım, burada çok soru ve cevap tarih olurdu. Yönetimi çok meşgul ederdim. Çok da hesap silinirdi sanırım. Herkes için en güzeli şu an

Şİkayet et tuşu işe yaramıyor, super modlara mesaj atacaksın da öyle kaldırılacak o soru / yorum, her neyse

3|0
    1|0
    • Elimde olmayan sebeplerden siteyi terk ettim Yönetim de haliyle attı beni... Şimdi aktif olmuşken temizlik yaparım diyordum da soruyu sorduğuma pişmanım... Ne Faşistliğim ne Yobazlığım nede Sosyopatlığım kaldı... Anlamsızca saldırdılar ben sadece kalite istiyorum... Suç mu?

• Ben işe yaramayan butonlara kızgınim... Bu yüzden kendi işimi kendim yapmak istiyorum... Ama boşa konuşuyorum...

• Duvara konuşmak ve suya yazmak iyidir. Aşağıdaki yorumlarda "yobazlık" ile suçlanmışsın, şaşırmadım, ne de olsa burada "duvara konuşuyoruz" hepimiz. Yazdığınızı okumadan sizi asarlar falan.

Yalnız, sadece sorularla ilgili olanlar değil, çıplak ve erotizm soslu profil resimleri kullananlara yönelik şikayetler de işleme konulmuyor. Buna "sanat" deniyormuş, kulak memesi yalamak "sanat" olmuş... Vs vs... Boşa konuşuyoruz hepimiz

• Neden siyasi ve dini sorular olmasın! İnsan ifade özgürlüğünde, başkalarına saygılı olacak şekilde istediğini sorar ve cevaplar.

3|1
    0|0
  • yazıyı okudum da.seni mod yaparlarsa ben hesabımı silerim.insanlar saygı sınırı çerçevesinde herşeyi sorabilir ne dar kafa insanlarsınız.gerçi ben sizin asıl niyetinizi biliyorum.kürt, alevi sözcüklerini burda bile görmeye tahammülünüz yok.açıkça söyleyemiyorsunuz bu nedenlerin arkasına sığınıyorsunuz

5|0
    0|2
    • Gerçektende bazı şeylere tahammül edemiyorlar.

• Tanıyorum seni ve öyle biri olmadıgını biliyorum. Hemen Kürt-alevi lafını görünce, kıllanıp önyargıyla yaklasmıslar sanırım.

Suçu kendilerinde arasınlar.

• he ararız

• Kesinlikle katılıyorum özelikle şikayet konusunda yetersiz zaten yetmezde, en iyisi diğer gibi genel bir seçenekte konulmalı.

Birde bu kişi şikayetlerinin seçenekleride çok az herşeyi spam olarak şikayet ediliyor

1|0
    2|0
  • Site çürüklerden arındırılıp, kaliteli bir yer olursa, kalitesiz insanlar nerede takılacak ? Site popülerliğini kaybedecek ve bu da doğal olarak yönetimin istemediği bir şey. O yüzden işini iyi yapacak kişiler mod yapılmıyor.

1|0
    1|0
  • beş yıldız. Bence senin mod olman gerekiyor.

1|0
    0|0
  • iyi de rağbet gören başlıklar bunlar, bunlara müdahale edersen site elitleşir. kalite artar. sirkülasyon azalır. hit azalır. adamlar haklı, ben olsam ben de senin eline kırmızı balon vermem : $

1|0
    2|0
  • katılıyorum ayrıca segilim üstümüzde palto varken bana sürtündü çocuğumuzun ikiz olma ihtimali var mıdır?

Not: Ey yönetim site yönetimini biz sizden ögrencek değiliz.. verin kıza kırmızıyıııı

(provakatif not örneği)

1|0
    0|0
  • Yüzdelerin ne durumda?

1|0
    0|0
  • Unutmusum,5 yildiz.

Belki bir goren olur.

1|0
    0|0
  • Haklısın...

1|0
    2|0
  • Gerçekten haklısın...

1|0
    0|0
  • bu soru icin tesekkur ederim butun dusuncelerimi aynen buldum bu soruda gercekten tebrikler

1|0
    2|0
  • Yetki istenmez, verilir

1|0
    0|1
  • Size aynen katılıyorum ...

Adminlerle sürekli görüşüyorum ama hala bir sonuç çıkmış değil ...

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu site için fazla duyarlı ve iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Hassas olmanı anlarım ancak o hassaslığı 1,5 yıl önce yitirmen gerekirdi.

Zira son zamanlardaki gidişat ve üyelerin seviyeleri bu duruma pek uygun değil.

Öte yandan paylaşımların kısıtlanmasından ziyade, eski tutumun geri gelmesini isterdim.

Önceleri üye ismi verdiğin an paylaşımın kaldırılırdı. Şu an ise günde ortalama 20-40 arasındaki sorular hep üyeleri hedef alır nitelikte. El atmalarını isterim ancak dikkate alacakları konusunda tereddütlerim var.

2|0
    5|0
    • Evet belki de hiç gelmemeliydim... Buraya benim gibi bir 'Faşist Yobaz' fazla...

• Kimin ne dediğini umursama.

Ben paylaşımlarını beğeniyorum ve belli bi' kitleye sahipsin. Sadece bu becerini farklı alanlarda kullan.

Bu site için fazla olduğunu biliyorsun zaten...

• Uzun hikaye bu durum... Teşekkür ederim...

• sanırım her şeyi temizleyecek birilerini mod yapmıyorlar çünkü soru kalmaz piyasa da. ben süvarime çok şaşırmıştım mod olmasına.

1|0
    3|0
    • Süvariime ne oldu?

• '' Bir de provokatif sorulardan çok sıkıldım

ve cinsellik... yorum dahi yapamıyorum ''

sitenin tekelinizde olabilmesi için satın alabilirsiniz , teklif ve diğer ticari işlemleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

2|2
    1|2
    • Tamamen yanlış anlaşıldım sanırım...

• site aynı zamanda bir ticari kuruluş ve işlerliği için üyelerin talepleri dikkate alınıcaktır. provokatif paylaşımlar ve diğer rahatsızlığınızı dile getirdiğiniz başlıklara geçerli bir çözüm amacıyla modlar var.bu yüzden bu konuda daha farklı bir yaptırım söz konusu olamaz. eğer bu konuda bir isteğiniz varsa bu ticari kuruluşu satın alabilirsiniz. bunu anlatmak istedim yoksa haklısınız veya değilsiniz herhangi bir yargıda bulunamam

• Ben anladım anlayacağımı, teşekkür ederim...

• provokatif paylasimdan sikayetci olup provokatif soru acmak da ilginc olmus.

ben yaparsan hak baskasi yaparsa nahak diyen biri mod olmamali bence de.

güncelleme : soru anya güncelleme konya diyor.

1|0
    0|2
    • Ben Provokasyon yapmam...

• insan psikilojisi manyak birseydir. mutlu oldugun da baska mutsuz oldugunda baska görürsün ve algilarsin herseyi en basit örnek ile.

her ruh halinde objektif bakmayi becerebilen insan sayisi cok az dir. ben objektif olamam herzaman o yüzden modlugu kabul ermemistim zamaninda.

• Hepimiz subjektifiz o kesin...

• ben de bundan şikayetçiyim.

1|1
    1|0
  • Bırakında bari burda konuşabilelim siyaseti :)

Sokakta eylem yapsak suç.

Hükümeti yargılamak suç.

Soru sormak suç.

Bari burda sorgulayabilelim. Zaten konuşabileceğimiz başka platform yok.

0|0
    0|0
    • Sorgulamayın demiyorum ben... Ama düzgün saygılı bir tartışma oluyor mu? Olmuyor... Kör zihniyetlere 50 sayfa yazsak ne olur...

• Çok iyi müslümanlar çünkü :)

• Evet haklısın :/

• Katılıyorum tamamen..Ben birde "saçmalamış bu ergen" seçeneği olsun istiyorum :)

1|0
    2|1
  • doğru yoldasın devam...

0|0
    0|0
  • güzel. şikayet butonlarınında ciddiye alınmadığı apaaçık ortada zaten.

0|0
    0|0
  • Soruna 5 yıldız

2|0
    1|1
Yükleniyor...