Eşcinsellik tercih midir?

- bilimsel açıklama

link

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Videonun sonunda dendiği gibi gidin bir escinselle konuşun, ona sorun, empati kurun.

4|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben ayıplamam eğer iki kişi aralarında bir ikili ilişki başlatmışsa saygı duymak gerekir.

2|1
    1|0
  • Eşcinsellik tedavisi mümkün olan bir sapkınlıktır.

1|1
    1|1
  • bize ne neyse ne

0|1
    1|0
  • kızlarla arası olmayan erkekler artık birbiri ile tatmin olmaya cinselliği burada keşfetmeye başlıyorlar, aynı şekilde kızlar için de geçerli. bu tamamen sosyal bir olaydır. türkiye de eşcinsellerin çok olması bir duygusal olaydır. avrupa da kız erkek ilişkileri çok olan ülkelerde gaylık lezlik yaşanmaz.

0|1
    0|1
  • eşcinsellik türün devamlılığına karşı bir tehdittir , ve doğa bunu asla kabul etmez..

eşcinsellerin tarih boyunca çocukları olmadığı halde bu genler nasıl aktarılıyor, genler kendiliğinden mi tahrip oluyor ?

0|1
    0|0
  • hayirlisi be gulum :)

0|1
    0|0
  • Bence eşcinsellik bize böyle benimsetilmiş...

Tercihtir bence.

1|0
    2|1
  • bu bir hastalıktır.

0|2
    0|1
  • sapkınlıktır tercih değildir

1|1
    2|1
  • İKİ aynı çinsin karsı çinslerden skılms vazıyetıdır baska ne denılebılırkii :) bir birini tamamlıyan ıkı papuc gibi dusunun dusuncelerın ve özelleklerinın aynı olduklarını varsayan kesım .. saygı duymak lazımm :)

0|0
    2|0
    • Karşı cinsten sıkılmış mı? Hiç kızlara ilgi duymadıım, küçüklüğümden beri erkeklerden hoşlanıyorum.

• İnsanların kendi seçimleri, bize laf düşmez. Tabii benden uzak olduğu sürece :)

0|0
    0|0
  • cinsellikte sor bunu

0|0
    1|0
  • hadi lgbt'ler bunu da açıklayın

0|0
    1|0
  • cevap neymiş, yazı filan olsa okuycaktım da videoyu açamadım şimdi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kimse toplum tarafından 'kötü' din tarafından 'yasak' olan birşeyi tercih etmez.Ayrıca Martha çok tatlı :D

1|0
    1|0
  • Bilim bazilarinin isine geldigi kadardir :).

Tercih ve hastalik olmamasini gectim. Lezbiyen ve gay ebeveynlerle ilgili american psychological associationin yaptigi bir arastirma var. Lezbiyen ebeveynlerle buyumus cocuklarin okulda daha basarili oldugu, daha az psikolojik hastaliga yakalandigina, daha sosyal oldugunu kanitladilar :).

Bir sey anlatamazsin.

1|0
    1|2
  • Tercih oldugunu sanmıyorum.. Kimse Allaha karşı gelemk istemes kimse halk arasında sapık gözüyle görülmek istemez ne yazıkki insanlar anlayışsız bu konuda ama öyle ne yazık ki..

1|0
    0|1
  • Yaşasın lezler hüloooğğğ

2|0
    0|0
  • tercih de benim mi haberim yok .

hayır tercih falan değil ^^

1|1
    1|2
  • Yeni geldim varoştan

Eşcinselim doğuştan

0|0