Nedir bu bekaret olayı?

Yersiz korkular var bekaretle ilgili ben hic iliskiye girmedim parmak sokmadim ama benim vajinamdan da sebepszce mastrb.yaparken kanamam oldu hic takmadim icine sokmadimdan emin oldugum icin peki bekaret disinda vajjinadan kan gelemez mi niye korkuluyor bende kendimden süphe mi ediyim yani simdi

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zar zar zar zar zar zar ne zarmış yaaaaaa yokmu bizi bu zardan kurtaracak bir delikanlı babayiğit bıktık yaaaaaaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• benim de asıl merak ettiğim şu zara neden bu kadar takıyosunuz neden bu kadar büyük bir olay gibi bakıyosunuz? alt tarafı bir zar

0|0
    0|0
  • Senin durumun vahim olabilir. Bir doktora görün muhtemelen yumurtalığında çatlama olmuş olabilir. çok ilişkiye girenlerde olabiliyor. masturbasyonun ne kadar sürdü

0|0
    0|0
    • hic iliski yasamadim diyorum cok iliskiye girmekten bahsediyosunuz.

• Anlamadın gülüm bir bayanla uzun süre ilişkiye girdiğinde orasından kan geldiyse yumurtalıklar çatlamış demektir. Sende masturbasyon esnasında kan geldiyse bunun gibi uzun süre masturbasyon yaptıysan ondan olabilir. o nedenle ne kadar sürdü diye sorduydum

• helal kız sana yürü kim tutar seni onlar gerizekalı görünür de aklım var diyip gezen tipler :D

0|0
    0|0
  • bastırdığın için vajinana zarar vermişsin baski uygulamışsin çok ama zar yerinde sorun yok fazla bastirma ustten elle bundan sonra daha dikkatli ol

0|0
    0|0
  • vajina içinde yara varsa elbette kan gelebilir...

0|0
    0|0
  • fazla bastırdıysan gider bekaretin kocana anlatırsın derdini artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bekaretten midem bulandı sorusundan da

0|0
    0|2
    • Aynen yaaaaa hangi devirde yaşıyorlar anlamıyorum...

• bakire degilsin herhalde ondan miden bulandı yaada meyillsini redline07 nickli sende cok yuvarlak ve bayagi geniş bir erkeksin

Yükleniyor...