Dogruluk Cesaretlik hadi:)

Bakire olmayıpda mutlu bir aşk yaşayan evlenen veya sevgilisini o şekilde kabullenen kimler var YA DA sevglisiyle birlikte olup başkasıyla aldatan ? evet görelim bakalım kim daha cesur

0|0
415

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben artık etrafımda bakire olarak evlenen kız göremez oldum özellikle büyük şehirlerde bunu kafaya takan erkek kalmadı ..önemli olan kızın bakire olup olmaması değil erkeği kendisine ne kadar bağlayıp bağlayamadığı eeeee haliyle deneyimli kızlar bu işi de çok daha iyi kıvırıyor...

1|0
    0|0
    • dogru denge bozulmş artık onların yeri var

• vay ne anladım

• Neyse ben senin yazma hızına yetişemiyorum iyi geceler... :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• ben kımsye dokunmamısım o gıtsın baskasıyla yatsın benım cocugum ona anne desın oldu canım gerı kafalıyım ulan

0|3
    1|0
  • kiz arkadasım bakire degil sorun etmiyourm sıkıntı degil yani.. Önemli olan benden oncesi degil sonrasıdır... bakire evlenip hatta kocasına kacarak giden ama sayısız kere aldatanlar biliyorum.. yanş sorun oncesi degil sonrasında namuslu bu eş olabilecekmidir.! Bu da bu bakirelik sorusuna nokta olsun..!

1|0
    0|0
  • tamam anladık bakire değilsin ve haline ağlanacak durumdasın yazık

0|0
    3|0
  • bakire değildi eşim. hiç sorunumuz olmadı şimdiye dek.

3|0
    0|0
  • aldattığım doğru ama kendımle gurur mu duydum hayır tabiki aksine kendime kızdım lanet ettim telafi etmek için herşeyi yaptım aldatmak iyi birşey değil aslında hiç yapmamalıydım ;)

0|0
    0|0
    • yapıyorsun neden sonradan pişmanlık duyuyorsunki bu bişi farketmiyo

• yapıp pişman olmakla kalmadım öyle insan tekrar yapar önmli olan hatalardan ders almak ve yanlış yaptıgımı dusundugum ve gördugum için pişman olmustum

• sevgili yokki :D

0|0
    0|0
  • Eğer bir erkek onlarca kızla yapmışsa, evleneceği kızdan bunu hiç beklemesin. Şahsen ben hiç sorgulamazdım. Ve mutluda olurdum.

0|0
    0|0
  • Olmadığı için cevapsızım :))

cut.

0|0
    0|0
  • şu yaşıma geldim hiç olmadı

1|0
    0|0
  • Bu nasıl cesaret herkes gizli ;)))

0|0
    0|0
  • ben aldatmadım birisiyle yattım bitti başka oldu ben soruyu anlamadım galiba

0|0
    0|0
  • ne deycez anlamadım?

0|0
    0|0
  • bunu gizli yazmak istedim ksuura bakmayın. en son sevgilimle 1 sene kadar ilişki yaşadm. bakire olduğunu söyledi ama yüzeysel olduğunu söyledi. tabi dururmuyum kafaya taktım açığını yakalıcaktım yalan söylediği belliydi. sonra başka bir kaç yalanları ortaya çikti. sora başka bişeyler. sora başka bişeyler derken en son bakire olmadığını da itiraf ettirdim. sora yine devam ettim. en son da facebook dan eski sevgilisini engellemediğini gördüm. çünkü bana ismini söylememişti onu da buldum. ve facebook adresine hiç girmemiştim sırf bu yüzden girdim ve engellemediğini hatta eski sevgilisinin baş harflerini arama kısmına yazarken karşima gelmesi bardağı taşiran son damla oldu... benim de ondan önceki sevgilim bakire değildi.benimle oldu ama şuan evli. kocası bilerek evlendi. olabiliyor kısaca...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bakire dahi olsaydım bakire olmadığımı söylerdim ... Zardan önce bana değer versin

1|1
    0|4
    • öyle de dersen yaklasır aman ha <

• bakire değilim

hem de çok tutucu bir ailenin oğlu ile aşk yaşadım. onunla ailesi çarşaflı falan diye evlenmek istemedim. hala peşiimde

şimdi sevgilim var mutluyuz ve evlenmek istiyor.

1|2
    0|1
  • ben degilde tanidigim bir kac kiz var, bakire degillerdi ama evlendiler

sonuctada mutlular, demekki bunu sorun etmeyen erkekler varmis

1|1
    0|0
  • cevapları gizliye kapatsaydın o zaman görürüdk kim daha cesur :)

0|6
    0|1
Yükleniyor...