Kızlık zarı tamamen nasıl yırtılır?

arkadslar sevgilimle cinsel ilişki yasadık fakat bakıre oldugum ıcın kızlık zarım yırtılmasın dıye cok dıkkat ettık fazla onden yaparken fazla gırmemesıne dıkkat ettık.ıcımede bosalmadı hıc bır zaman.benım m.ettğm ıse kızlık zarı yırtılmıs mıdır?bunu doktora gıtmeden anlamanın yolu yokmus ve cogu kısı bana esnek zarın dedı yoksa en ufak seyde yırtılırdı dedı.yırtılması ıcın tamamen mı gırmesı gerekıyor lütfen yardımcı olun bılmedgımden soruyorm.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• yırtılıp yırtılmadığını tam olarak söyleyemem ama şunu söyleyebilirim. internette forum siteleri var vikipedia gibi kütüphaneler falan. onlara gir bir bak. kızlık zarı vajinanın dibinde yer almaz. bilmem kaç cm içeride yer alır. kaç cm olduğunu öğren. daha sonra erkek arkadaşın kaç cm içeri soktuğunu hatırlamaya çalış. ona göre öğrenebilirsin. misal kızlık zarı vajinanın 3 cm içerisindeyse ve erkek arkadaşın da 5 cm soktuysa zar yırtılmıştır. ama kızlık zarı 5 cm içerideyse arkadaşın da 3 cm soktuysa zar yırtılmamıştır. umarım yardımcı olabilmişimdir.

ama yine de yırtılmasını önlemenin çok kolay bir yolu var. yapmamak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Zar 1.5-2 cm vajen girişinin gerisinde.Tamamen girişe gerek yok yani.

1|0
    0|0
  • Birleşme yeterli

0|0
    0|0
  • genelde kanama olmadığı durumlarda kçükken malum bölge ile oynarken yanlış bişeler yapmışsındır die düşündüm annene sorman lazım

0|0
    0|0
  • kanama olmadıysa yırtılmamıştır.

0|0
    0|0
    • hatırlamıyorm kı benı korkutan da bu

Kızlar Ne Diyor 2

• Su isinizi ya tam yapin ya hic yapmayin la suphe olmaz en azindan dsfkjhfds

0|0
    0|0
  • benimde sevgilimin penisinin 4-5 cm mi girdi fakat kanamam olmadı.. Bende bu şüphedeyim..

0|0
    0|0
    • ee napcan doktora gıtcen mı

• Evet gitmeyi düşünüyorum..

Yükleniyor...