Ilişkiye başladınız boşalma süresi ne kadardır?

boşalma anındaki süreyi sormuyorum.boşalmanıza kadar geçen süre

0|0
3|34

En İyi Kız Görüşü

• vay vay 40 50 dakika haa :D şu erkekler bıkmadı mı kendilerinden ya yalanlara bak :D

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• uzun bir ön sevişmenin ardından girilen ilişkide, 1 saat'e kadar uzar boşalma süresi.

fakat bu süre içinden hiç çıkmadan değilde,

arada küçük molalar vererek, pozisyon değiştirerek olur.

yoksa hiç çıkmadan 30 dk bile çok fazla, sürekli git gel yapmak bir süreden

sonra sıkıcı olur, arada pozisyon değiştirilerek, farklı olunmalı.

0|0
    0|0
  • İçeride kalış süresi olarak yarım saat ile bir saat arasında ortalama. Duruma göre bir saati aşan birleşmeler de oluyor.

Tabi bu içeride geçirdiğim süre.

Ön sevişme süresi duruma göre değişir. Ön sevişmeyi yaşanılan anların bütününe yaymayı severim. Tabi, tekrar sayısı da önemli.

Bütün gece de yatakta geçirilebilir, sadece 2 saat de.

0|0
    0|2
  • yuh olm bu ne herkes 45 dk 1 saat demiş :D bende kendimi iyi diye adlandırıyordum. Oysaki erken boşalıyor muşum. Ben şahsen içeri girdikten sonrası ise sorun 5 ila 15 dk arası değişebiliyor. Erken boşalma problemlerim varmış benim :D

0|1
    0|0
  • benim için önemli olan kadının vajinal kaslarının bana zevk vermesi zevk çok olursa süre benim için artar 30 dk 40 dk yeterki zevk alsın ha yok kadın gir işini bitir yaparsa bacaklarını sıkıp darlatırsa sıkılırım açıkcası gelsede bitse derim ve gelir biter kengel kası çalışması iyi sonuç veriyor gerçek bu kengel kası iyi kontrol ederse kadın erkeğide gelmez gelmekte istemez . zevk alırsam aldırırım.net ve kesin.

0|0
    0|0
  • İlki 15-20 dk 2. si en az 1 saat. Sevgilin erken mi boşalıyor?

0|0
    0|0
    • ne kadarın normal olduğunu bilmediğim için sordum.ama normalmiş galiba

• Sen burada yazanlara bakma. Emin ol 1 saat 45 dk ya da 30 dk yazanların % de 90 ı 3 dk bile sürmüyordur. Ayrıca soruyu eksik anlamışım öpüşmeye başladığımız andan itibaren iste daha uzun ama sadece birleşme sorduysan ok.

• ilişkiye bağlı bazen bir kaç saat bazen 40 dakka sabit bir süresi yok

0|0
    0|0
  • Bu ilişkideki heyecen aşk kadının güzel olması ve cinsel ilişkinin düzenli olup olmadığna bağlıdır.Sen bu dediklerime göre keriterleri söle ben sana zman vereyim ortamalama.Herkez bir olmasada diyom ya ortalama:)

0|0
    0|0
  • 15 saniye ya da kaça kaça yarım saat :d tabi bir kaç boşalmadan sonrası epey uzuyor 1-2 saate kadar kaçbiliyosun:d hatta kaçmayada gerek yok

0|0
    0|0
  • 1 saniye :D :P

0|0
    0|0
  • 2 kez arkadan ilişkiye girdim 4-5 dakika civarı sürdü önden girmedim hiç o daha uzun olur heralde...

0|0
    0|0
  • ön sevişme + icraattan sonra boşalmam 15 dk bulur

0|1
    0|0
  • 1 saat ortalama

0|0
    0|0
  • duruma göre deişiyo bazen 15 dakika bazen 1 dakika ortasını bulamadım gitti :)

0|1
    0|0
  • 2 ile 5 sat arası

0|0
    0|0
  • on, hadi bilemedin onbir saniye.

0|0
    0|0
  • 40*45 dakika civarlarında

0|1
    0|0
  • 3 bilemedin 5 saniye eskiden 0,7 saliseydi buna da şükür :D

0|0
    0|0
  • bende erken boşalma var sıkıntılıyım yanı :(

0|0
    0|0
  • ideali 8-10 dakka arasıdır.

0|0
    0|0
  • Sana kaçdakika lazımdı. 45-50 dk sürer bizimkisi..

0|0
    0|1
  • 3 gün sürüyor

0|0
    0|1
  • psikolojime bağlı değişiyor bazen bütün gece boşalamadığım oluyor

0|0
    0|0
  • ilk 3 5 dakika sonra 30 40 dakika

0|0
    0|0
  • ort herhalde 3-5 dakika vardır ya tutmadım ama daha çokta olabilir

0|0
    0|0
  • 4 saat en az. gerçekten.

0|0
    0|0
  • Allaha şükür öyle bir sorunum yok. Bazen hatun hadi artık gelmedi mi daha diyor :)

0|0
    0|0
  • O anki orgazm malzemesine bağlı yani hatuna.

0|0
    0|0
  • 4 dk

0|0
    0|0
  • içinde iken en az 30 dakika git gel yapabiliyorum.senin için ne kadar olmalı

0|0
    0|0
  • 4 gün 3 gece :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 2

• en uzun süre yazanlar en çabuk boşalanlardır. 50 dk da diyen 1i hareket etmesine bile gerek yok 50 dk doggy pozisyonunda git gel yapacak mış gibi dursun. bakalım durabiliyor mu? :)))

0|3
    0|0
  • Maşallah hiç erken boşalan da yok yani bu sitede.

3|5
    0|0
Yükleniyor...