Lezbiyenim ve ailem beni evlendirmek istiyor, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ben lezbiyenim ve ailem beni evlendirmek istiyor zamanı gelmiş diyorlar ama ben karşı cinsle evlenemem ki :( lezbiyen olduğumu aileme de açıklayamam ne yapmalıyım lütfen yardım çok zorluyorlar intihar etmeyi düşünmüyor değilim :(

1|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle psikolojik destek al. psikiyatra, psikoloğa git. eğer bunun fiziksel bir tedavisi varsa ona başla. ilaç tedavisi, iğne ya da benzer tedavi. düzelebilir. eğer düzelmiyorsa psikiyatr desteği alıp ailenle konuş. evlenirsen eşinle cinsel hayatın olmayabilir ya da evliliğe uyum sağlamakta zorlanırsın. ayrıca kocan bunu anlarsa işin sonunda rezil olmakta var . her durumda bir uzmana danış. ve çözüm bulunup iyileşene kadar ya da sen kesin kararını verene kadar lezbiyen olduğunu kimseye söyleme. çok büyük felaket yaşarsın. şimdiden allah yardımcın olsun. ve bu arada geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kızlar çok güzeller dimi :)

0|1
    1|0
  • bence ailene anlat. zaten sen istemezsende zorla evlendirecek halleri yok o yüzden böyle şeyler için intihar falan düşünme

0|1
    0|0
  • Annnede lezbiyen oldugunu söyle sonra hunharca öpüşmeye başlayın.

0|0
    1|0
  • hiç erkekle birlikte oldun mu ki daha önce.. karşı cinsi iyi biliyormusun

0|1
    0|0
    • Hiç kimseyle birlikte olmadım.

• karşı cins daha hoşuna gidecektir.. sadece karşlı cinsi bilmediğin için böylesin.. bence karşı cinsten birini sev bir takıl onla o duyguyu yaşa.. dertlerin biter..

• Ya evleneceksin ya da ailene bunu açıklayacaksın. Başka bir yolu yok maalesef.

0|1
    0|0
  • hollandaya kacır sevgilini

0|0
    0|0
    • Sevgilim yok.

• Doğuştan :(

• yok artık dogustan olanını ilk defa duyuyorum.leydim valla ailen seni linç eder

• Sende haklısın bir kıllı bir öküzü ile yatıcağına...

0|1
    0|0
  • Sacmalama intar etmeye falan kalkısma.. Bir şekilde söylemen gerek

0|1
    0|0
  • Umarim bu hastalıktan kurtulursun ve erkeklerden hoslanmaya baslarsin

0|0
    0|0
  • söyle bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun, bence bu çok büyük bir sinav, hele ki dinini yasiyan bir insan..

O yüzden sen lezbiyen oldugunu düsünmiyipte ve ailene nasil söyliyecegini düsünmiyipte, nasil kurtulabilirm bu düsünce ve hislerden diye düsünmen lazim.

sorularlaislamiyet sayfasina bir soru sorabilirsin, orda daha saglikli yardim alacagini düsünüyorum.

Sabret, ve bol bol dua et.

0|0
    0|0
  • evlenmekk istemiyorum de, zorlanmı evlendirecekler..

0|1
    0|0
  • Lezbiyenken ne yapıyorsun ?

Öpüşüyorsun. Erkekle öpüş.

Lezbiyenlik çözüm değil.

Bir hastalık bu. Tedavisi yok değil.

Düzgün bir erkeğin seni etkileyememesinin imkanı yok.

Azıcık erkeklerle vakit geçir. Ama ilk olarak arkadaşlık düşün.

Hiç bir şekilde cinsellik düşünme.

0|2
    0|0
    • Ben dinime bağlıyım daha öpüşmedim kimseyle.

• dinine bağlı ama lezbiyen.. ilginç..

• Dinine bağlı olması lezbiyen olmayacağı anlamına gelmez. Allah'a inanıp, ona itaat ediyordur ama cinsel duyguları biraz farklıdır. Bu bir hastalık, tedavi edilmeli sadece. Siz karşı cins için abazanlık yaparken iyi ama. Üzüldüm durumuna, ailene lez olduğunu söyleme. Sıkıntı yaparlar. Sadece evlenmek istemediğini söyle, ve de ciddi olduğunu göster onlara. İntihar filan ne diyosunuz olum ya, kızın aklını bulandırmayın !

• Git hormon tedavisi ol düzelirsin öbür dünyanıda düşün unutma her şey sınav

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...