Bakireliğimi kaybettim, konu kafama çok takılıyor.

16 yasındayken erkek arkadaşımın evine gitme davetini kabul ettim öyle git gel derken sadece sürtücem korkma dedi ama içime daldı ve olan oldu. ondan 4 yıl sonra başka bir erkek arkadaşım oldu bana aşıktı ama bakire değilim deyince benimle yapamayacağını söyledi. sorum şu kaderim hep böyle mi olacak yani artık yalnız olmaya mahkum muyum. lütfen gerçekçi cevaplar verin.

Güncellemeler:
Güncelleme için özür dilerim şunu da belirteyim herkesle yatıp kalkan ucuk kacik bir kız değilim hatta bir kisi oldu sadece

0|0
8|38

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş orada kaldı, bakir bir erkeğin hayatında dahil olursanız bunu sorun etmeme olasılığı çok düşük, bakir olmayan bir erkeğin hayatına dahil olursanız daha oluru var gibi. Her şeyden önemlisi, o erkeğe (bakir yahut değil) bize anlattıklarınızın aynını anlatmanız. Ameliyat düşünmüyorsanız sonradan illa ki öğrenecek, geç öğrendiğinde kandırılmış hisseder ve sizden ayrılır, siz evvela söylerseniz kabul edecek ise eder etmeyecek ise başında etmez zaten. Siz de üzülmemiş olursunuz.

Bir ikinci şey; sizin bir meta olmadığınızdır. Kendinizi bu kadar yıpratmayın lütfen. Küçüktünüz, bir hata oldu diyorsunuz ve ders almışlığınız söz konusu. Hayıflanmanıza, kendinizi üzmenize hiiç gerek yok. Çünkü geçmişi değiştiremiyoruz. Önümüze bakmamız gerekiyor. Bir bakire olmayan siz misiniz, ve tüm erkekler bakir mi. Nasibinizde var ise eşiniz de olacak, evlatlarınız da, yuvanız da. Yaradan dahi affediyor, kuldan niye korkasınız. Siz adınıza hem hayırlı olanı, hem de gönlünüzce olanı dileyin ve dua edin. O istemedikten sonra hiçbir şey mümkün değil, O istedikten sonra her şey mümkün. Başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok...

4|0
    2|3
    • Teşekkür ederim inşallah hayat bana da güler, olmazsa da yapacak bir sey yok:(

• Aman dikkat edin yasamayin cok mantikli bir insansiniz cok tesekkur ederim

• Tabiki kimse yalnız kalmıyor doğru. Her körün bir topal alıcısı vardır.

Erkekler Ne Diyor 38

• bakireliğini kaybetmende seninde etkin çokk büyük bir kişi istemeden bakireliğini kaybetmesi çok zor. ikincisi bulursun inşallah bakireliğe önem vermeyen birisini ama bunu yıllar boyu başına kakar sen bana kız mı geldinde diye söylenir durur. ayrıca ben bekarete önem vermiyorum diyen bir erkek seni her türlü fırsat oldugunda aldatır.

1|1
    2|0
  • Zar beyinli olmayan birini bulman kafi.

4|0
    1|3
  • 1 kere oldu desende kimseyi inandıramazsın masum olsan da durum budur maalesef.

onun için seni böyle kabul edebilecek birini bul. yurtdışında olsan bu konu hiç sorun değildi.

bakirelik bayanların sağlığını koruyan bir zardır namus göstergesi değildir. ama kültürümüz bunu maalesef kabul etmiyor.

0|1
    0|1
  • İlla ki zara değer vermeyen kafa yapını beğenen biri çıkar karşına. Tabi zarım yok diye zevkine önüne gelenle yatan olursan kimseyi bulamaz etrafa nam salarsın. Sen kendini bil aklı başında ol Mutlaka zarı değilde beynini kişiliğini sevecek biri dışarıda seni arıyordur.

0|1
    1|0
  • Senin davranışlarına bağlı yaptığının cahiliyet döneminde olduğu söyleyip açık olursan ve bir daha bu yönden hiç bahsetmezsen onunda aklına gelmez yavaş tavaş alışır bu fikre. Zaten gerçekten seninle evlenmek istiyorsa bunu görmezden gelebilir. Burda sana büyük emek düşüyor. Anlayışlı olacak taraf sen olmalısın. Birlikte olup(cinsel yönden değil, kafa yönünden) bu sorurunun üstesinden gelebilirsiniz...

1|0
    0|1
    • Evet ben de sizin gibi düşünüyorum aslında. Asla kabul etmem diyen bile sevdiği kadın karşısında fikrini yumusatabiliyor

• yedigin hurmalar g^^tünü tırmalar diye bir laf vardr bilirmisin senn durum sakat kusura bakma senn için söylemiyorum kesinlikle ama genelde küçük yaşta bakireligini kaybedenler sonraki çıktıklarıylada birlikte olular vede yavaş yavaş isimleri çıkar bir ara tadıgım bir kız vardı kız çok güzel değildi bir ara bir baktım herkez peşinde çıkma teklifi ediyo falan sonra kızın bakire olmadıgını ögrenmişler o yüzdenmiş

1|1
    2|0
  • Yaşayışın düzgünse evlenecek birilerini bulma ihtimalin var, fakat nasıl olsa kapı açık dersen genelde senle gönül eğlendirirler.

0|0
    0|1
  • kişiye göre değişir.eğer sol görüşlü biriyse pek takmaz bu tür şeyleri sağ görüşlüyse takabilir bence.sırf bu yüzden kız arkadaşından ayrılan da var..bunu takmayan arkadaşlarımda var..açıkçası eski kız arkadaşımda bakire değildi cidden bunu kaldırmak çok ama çok zor..ha sen bir kere yapmışsın o da küçükken..bunu bana anlatsan ben kabul ederdim seni..önemli olan zaten pişman olmak..bence bir daha yapma bunu anlayacak erkek çıkacaktır..

0|0
    0|1
    • yahu sana diyecekler kola içme zararlı sen bunu bir gün meraktan içeceksin ve pişman oldum dermişin gerçekçi olalım.

• 16 yaşında birinin aklı pek doğru çalışmaz açıkcası.saflığına gelmiştir

• senden önce ilişki yaşamış olan biriyle ilişkin olursa bunu sorun etmez herhalde. evlilik öncesi ilişkiye karşı olan biri seni istemezse de haklıdır yani.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır kaderin bu olmayacaktır. Herkesin bir kısmeti vardır sadece zamanını bekle sabırlı ol.

1|0
    1|1
  • bundan sonraki ilişkilerinde direk bakire değilim deme de

16 yaşında yaşadığın olayı anlat

ve sana kendi fikrimi söyliyim bu yaşıma kadar kimse beni sevmemiş yalnızlıktan bunalmışken

karşımdaki senin gibi geçmişinde yaşamış birisi çıksaydı ben de bırakır giderdim açıkçası

0|1
    0|0
  • Erkekler sahiplenme dürtüleri ile donatılmıştır kadınlar ise sahip olunma dürtüsü ile donatılıdır. Hiçbir erkek kendisinin sahip olmadığı şeyi almayı gururuna yedirmez. Özgünüm ama fikir kafa yapısı bunu kabul edebilecek bir erkek bulman gerekecek şansın %50 azaldı. Şu da var hiçbir erkek artık kızların sadece 1 kişiydi sözüne inanmıyor etrafında gördükçe bunun sadece 1 olduğuna inanmaz kaldı ki bunu kabul etmeyecek %50 belki %75 erkekler o 1 in kendilerinin olmasını ister.

0|1
    0|0
  • nasıldı zevklimdii. ?

0|2
    4|1
  • 50-60 yaşlarında dul birisi çıkar karşına

3|0
    3|0
  • merak etme herkes bekaret konusunda takıntılı değildir. umarım bu konuya takılmayacak birini bulursun

1|0
    0|1
  • hep böyle olmaycaktır.seni sevende olacak ve bunu sorun etmeycektir. ben olsam etmezdim geçmişin geleceğime engel olmasını istemem.

0|0
    0|0
  • neden sildin beni=(

0|0
    1|1
  • Yani birçoğu erkek bakire olsun ister ama bunu kafaya takmayan aldırmayan erkekler de az değil hani, ama rn sağlamı erkeklere bu konuda güvenmeyip kendini sağlama almaktır, Allah yardımcın olsun...

0|0
    0|1
  • kendin ettin kendin buldun mu diyelim yoksa geçmiş olsun mu diyelim böyle mi olcak kaderin mi diyelim ne diyelim anlamadım şimdi ama yazık olmuş gerçekten

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkiye girmenin toplumda suç sayıldığı bir ülkede yaşadığımız göz önüne alınırsa böyle şeylerle karşılaşmak normal. ama sürekli bu durumla karşılaşacağın anlamına da gelmiyor. hem daha yaşınız kaç ki.

0|0
    0|0
  • çok küçük yaşta cinsellik yaşayarak hata etmişsin bence. ama bundan sonra kaderin hep böyle olacak diye birşey yok. bakireliğe önem vermeyen erkekler de var veya seni gerçekten sen olduğun seven biri çıkarsa bunu pek de önemsemeyebilir.

0|0
    0|0
  • bekarete önem vermeyen erkekler de var. senin çevren nasıl o da önemli

1|0
    0|1
  • hayır artık herkes bekarete takmıyor, ama iyi birisini bulamazsın bee.

0|0
    2|2
  • Zor bir durum

Esinin ya da sevgilinin hep aklinda soru isaretleri olacaktir

0|0
    0|0
  • Küçük yaşta yapmışsın bir hata ileri de olgunlaşıyor insan. Seni sevecek kîşi anlamayı öğrenicektir

0|0
    0|0
  • Seni her zerrenle sevecek birisinin gözü bunu görmeyecektir.

0|0
    0|0
  • olmaz seni böyle kabul eden biri çıkar merak etme

0|0
    0|0
  • diktire bilirsin bu işlem yapılıyor kendine güvenin gelir

0|0
    0|1
    • Bu sadece kendini kandırmak olur. Evleneceği kişinin bunu bilmesi en büyük hakkı..

• çok doğru söylüyosun haklısın

• eklesene bir beni!

0|0
    5|3
  • gel yarın nikahı basayım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 7

• Zamanında aklını başına alcaktın canım. İlerde pişman olacağın bişey yapmamalıydın. Daha evlendiğinde neler olcak bakalım..

5|3
    6|1
    • işinize gelmeyincede böyle - atarsınız.

• aklı olan kolay kolay hata yapmaz güzelim kusura bakma. Burda o kadar bekaretimi kaybettim diye ağlayan kızlarda var. Ben sevgilimle sadece toplum içinde insan içinde görüşüyorum kafeye falan gidiyoruz.. 17 yaşındayım bu zamana kadar bir kere bile erkek arkadaşımın evine gitmedim gitmemde. O yüzden böyle bişeyin başıma geşceğini düşünmüyorum.

• Karsinizdaki kişiye cok inanip güvenebiliyorsunuz veya cazibesine kapilabiliyorsunuz bir de merak duygusu var her insan ayni değildir siz yapmiyorsaniz takdir ederim ama herkesi yargilamak bu kadar kolay olmamali

• Ah be yavrum. Gençlk cidden insana neler yaptırıyor. Yani elbette hayatın boyunca yanlız kalmayacaksın hayatına ınsanlar gırecek ama pat dıye soyleme olayı yavas yavas anlat. Ben bı bayan olarak yorum yapıyorum tabı. Dılerım karsına ıyı ınsanlar cıkar

1|0
    0|1
  • 16 yaş gerçekten çok erken.daha fiziksel gelişimin bile tamamlanmaış.senin aslında böyle bişey olacağının tahmin etmen gerekirdi.kimseye güvenilmez be kızım.tabiki hep böyle olmicak karşına seni bir zar için sevmeyen biri çıkıcak.

3|1
    1|2
  • merak etme bulursun sni seven ve isteyen birini bu dünyada kimse yalnız kalmıyo..bütün p.zolar o.pular evleniyo sen niye dert ediyosun ki

0|0
    0|0
  • yapmışsın bir hata... Türkiye de yaşıyorsan kaderin bu :(

0|2
    0|0
  • ''öyle git gel derken'' şuna bak ya. sürtüne sürtüne keyfediyor oğlanla ufacık yaşında. üzüldüğü tek nokta zar. zarı gitmemiş olsaydı ohooo daha kaç erkekle kaaaç defalarca git gel yapardı utanmaz.

Allah'ından bulmuşsun işte. Müstehak.

1|2
    2|0
  • keşke izin vermeseydin güzelim ya gitti giden yapçak bişi yok seni seven kabul eder yanlız kalcan diye bişi yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...