Erkekler evlenmeden bakire kızlarla neden birlikte olurlar?

sorum gayet açık.meraktan sordum.neden birlikte olurlar?evleneceklerini düşünerek mi?zevk için mi?kızın geleceğini düşünmezler mi ?ayrıldıklarında pişman olurlar mı?

cevap verenlere teşekkür ederim şimdiden.

0|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• Birçoğu, bakire kızlarla yatmasına rağmen evlenecekleri kişide bekaret şartı arayacak kadar haysiyetsiz ve kişiliksiz oldukları için "evlenmeden" bakire kızlarla birlikte olurlar.

14|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Kişiden kişiye değişir. Bence birlikte olan kişilerden çok azı evlilik düşündüğü kişiyle böyle birşey yaşar. Pişman olacak biri zaten yapmaz böyle birşey erkek olsun kız olsun sonuçlarını ön görebilir, vicdan sahibiysede ve de empati yeteneği varsa kızı yarı yolda bırakmaz. Bir çok erkeğin derdi sadece eğlenmek, yaşadıklarını sohbetlerinde meze olarak kullanmak. Kızın geleceğini düşünmesi gereken kişi sevgilisi değil ne yazık ki, kızın kendisi yetiştirildiği çevre, ailesinin verdiği ve yüklediği kavramlar. Bazı kesimler de normal karşılanır yemek yemek su içmek gibi bir ihtiyaç olduğu bilinir cinselliğin, bazı tutucu kesimlerde de kızın dünyası kararır. Bunu en iyi kızın kendisi bilir. Ben bazı şeyleri anlamıyorum, erkekleri kınıyorum öncelikle özelliklede sayısız kişiyle sayısız şey yaşayıp ardından bakire kız istiyorum diyenleri. Ardından kızlarıda anlamıyorum pişman olacağınız şeyler niye yaşıyorsunuz, madem pişman olacaksınız yaşamayın, yaşıyorsanızda hayıflanmayın. İnsanlar günümüzde çok kötü ne yazık ki kadın olsun erkek olsun.

3|0
    0|0
  • Zevk için olurlar , çoğu erkek ben bakireligini aldığım kızla evlenirim diyerek hem kendini hemde kurbanı kandırırlar. bazende inanırlar evleniceklerine,bunu yaptıktan sonrada çok rahat olurlar. genellikle kurbana para ile alınan mal gibi davranırlar ve sonradan sıkılmalar başlar sonuç hüsran olur.

5|0
    0|0
  • o ani aklima bile getirmek istemiyorum. Cok farkli bir deneyim gibi gozukse de sonuclari omur boyunca surecek birsey. hele bir de ustune ayriliyorsaniz isiniz bitmis demektir. Eger gaddar kindar bi adam degilse bunu size yapan omur boyu cekecektir acisini. zevk icin yaptim kiz arkadasim istedigi icin yaptim sonumdu o benim tek onuu dusunuyordum sonra bazi sebeblerden dolayi ayrilmak zorunda kaldim. Simdi tekrar pesinden kosuyorum ama bana misin demiyor. Bu hem pismanlik hem sucluluk duygusu hemde ask. Ondan baaskasini ne dusunebiliyorum ne de yapabiliyorum. Gelen arkadaslik tekliflerini ya da yakinlasmaya calisanlara guzel bir dilde anlatiyorum. Anlayan anlar. Ben anlamam ondan baskasini gozum gormez. Evlenmeden once kesinlikle bir daha asla yapmam. Buyuk konusuyorum~!

3|0
    0|0
  • @kedicik00, önce üstüne başına düzgün bişeyler giy, böyleyken tam veremiyorum kendimi.

Evlenince kocana açarsın sütyenini, ne ayaksınız siz yaa.

(Şimdi sen o avatardaki ben değilim diyeceksin, ama biz inanmayacağız)

1|0
    1|0
  • Bende gayet açık fikrimi söyleyeyim zevk için birlikte olurlar.Eğer bir erkek seviyorsa o kıza dokunmaz kıymetli şeyler hep sona saklanır.Ama adamın niyeti ciddi değilse kızda istiyorsa birlikte olur kız istemiyorsa da ya kandırır yada terkeder.Kızlar sevdikleri bir adamla cinsellik yaşamak ister erkeklerde de durum aynı yalnız tek farkı kızda istiyorsa erkekde hayır demez arada duygusallık yoktur sevmiyordur ama o an onu düşünmezbirlikte olur.Bazen erkek arkadaşımla birlikte oldum pişmanım veya bekaretimi kaybettim ne yapıyım gibi sorularda geliyor.Bütün bu yazdıklarımdan sonra kimse kusura bakmasın ama o adamların suçu yok.Bugüne kadar hiçbir kız arkadaşım bana seninle birlikte olmak istiyorum demedi.Yani iş kızlarda bitiyor 15-20 yıllık eşler bile bazen güvenemiyorlar birbirlerine.O zaman bizim kızlar ne akla hizmet 3-5 ay tanıdıkları adamlara güvenebiliyorlar.

3|0
    0|0
  • 1.zevk için birlikte olurlar

2.evlenicek insan sevgilisine değer verir,değer verdiği kıza evlenmeden dokunmaz istemez dünyalık hali yarın öbür gün ölüp giderse yada ayrılmak zorunda kalırsa o kızın halini düşünmek zorundadır (bu benim kendi fikrim)

3.kıza değer verirse düşünür.

4.gamsızsa sevmiyosa olmaz.

2|1
    0|0
  • Buradan bakire olmayan kızlara sesleniyorum. Kaybolun lan gözüm görmesin :((

5|1
    0|0
  • Zevklerin kölesi olmuşsa bir insan , ne yaptığına nasıl yaşadığına dikkat etmez sadece anlık yaşarlar .

2|0
    0|0
  • bakire bozanın dinle alakası olmaz. tühhh ne büyük günahtır. bilinçsiz toplum bu işte. ayrıca pişman olması gerektiklerini bile bilceklerini sanmıyorum :( ne yazıkki böyle. ama sanada kızdım normal birşeymiş gibi sormuşsun bu çok ciddi bir soru.

2|0
    0|0
    • bencede çook ciddi bişey.çoğu kişi için normal görmesine sinirlenip sordum bende

• +1 haklısın.

• iyi geceler...

• Bu durumdan sende muzdaripsin galiba.

0|0
    2|0
  • şerefsizlik bence allah nasip etmedi etmezde umarım

4|0
    1|0
  • pişman olmazlar kesinlikle çok iyi biliyorum ayrıca 2 trafta suçlu yane eşime saklamayı düşünüyorum kendimi ama çevremde bu kadar yapan varken sanırım kısa süre sonra bende yapmaya başlarım

1|0
    0|0
  • ben olsam zaten ilerde bakire bi kız olmicak şimdiden birini halletmenin tadını çıkarim derim zaten kız buna razıysa sonucunu bilicek ama çoğu erkek zevk için yapar ve kızı düşünmez bn yapiym naparsa yapsın sonra diyerek yapar

0|1
    1|0
  • bir bayanın hayatını sonsuza kadar değiştirecek bir olaya kalkışmak aklı başında adamın işi olmamalı..

2|1
    0|0
  • Erkekler evlenmeden bakira kızlarla birlikte olurlar çünkü seks mükemmel birşeydir, çünkü bekaret kavramına önem vermezler(kızda erkekte), çünkü erkek komplekslidir birlikde oldugu kadının kendi pipisinden başka pipi görmemiş olmasını istemektedir ... kimisi evleneceğinide düşünebilir gayet tabi evlenedebilir... pişman olduklarını genellikle sanmıyorum ...

0|0
    0|0
  • O erkek tek tanrılı dinlere inanmıyordur muhtemelen...

geçti güzelim bakire kızları tanrılara kurban etme şeysi. ha zaten kadınlar da artık evlilikte kurban olmak istemiyor. bir işine yaramaz bu kız senin. elinde kalır

0|0
    0|0
  • Benim evlenmeyeceğimi bildiği halde bakire arkadaşım "yap bitir iş" dedi. Ama ben yapmadım. Kendisi nişanlısından ayrılınca çağırdı ve benimle oldu. Kendi gönlüyle. Günahına girmedim asla.

0|0
    2|0
  • önce şunu söyleyim kız güzel se yani kalçaları fiziği süperse seksiyse karşısındaki erkeği azdırıyorsa ve kendiside bi şekilde bunu belli ediyosa bende olsam sikerim

0|0
    6|1
  • ben iki bakire kızlar ilişkiye girdim ikisininde dini ve mezhebi farklı olduğu için bu gibi şeyler düşünülmedi ama etrafımda cok insan var evleneceğim ayağına zevki kullanan yoksa seven adam rencide etmez yeğen:)

1|0
    0|0
  • bizzat ben oluyorum o erkek sanırım :( kız arkadaşımın ilk sevgilisiydim halen de sevgilisiyim.Annesine kardeşlerine bütün tanıdıklarına söylemiş beni.Aslında Allah bozmasın iyi sayılan bi ilişki. Çok istedi bende yaptım ... :(

0|0
    1|0
  • zevk için de olabilir. bir insan evlenceğim diye kızlığını alırsa kızdan bu artık karaktere bağlı. hem erkek zorla yapmıyorki kız da istiyor demek ki oluyor. yoksa tecavüz olur. ben hiç bakire ile olmadım ama olsam arkadan yapardım. onu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • sadec zevk için ve sürekli rahat birlikte olucakları biri i,çn yaparlar ve düşünmezler geleceğini kızın ki pişmanda olmazlar zorlamadan rızasıyla olduysa kızın,..nerden aklına geldı boyle bı soru..

0|0
    0|0
    • herkes bununla ilgili şeyler soruyor sinir oldum neden yapıp bırkırlar düşünmezler vs...

• iyide zaten gelecek düşünmediğim bi kızla birlikte olmamki.

0|0
    1|0
  • sanırım herşey güzel duygularla başlar...

şeytan sonradan girer işin içine...

1|0
    0|0
  • Ayrıldıkların da öyle bir pişman olurlar ki keşke yapmasaydım derler, unutamazlar

0|0
    0|0
    • hmm.peki neden yaparlar öyleyse?neyi düşünerek?

• genellikle tam güvenmeden artık ne diyem öyle bişey yapmadığım için bilemiyorum. Gerçek sevgi bu değil ona dokunmaya bile kıyamaz :) düşüncelerim bunlar.

• erkeğe göre değişir

0|0
    0|0
  • zevk meselesi bence

0|0
    0|0
  • Bu soruya gelecek cevapları takip etmek gerek.

0|0
    0|0
  • Erkek için bir ihtiyaç meselesi o yüzden birlikte olurlar.Ben pişman olurum şahsen ama hiç yapmadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• link Özet geçeyim.

2|0
    0|0
  • Niye erkeklere bir suçlama var burda kimse kimseyi zorlamıyor sonuçta kızda kendi isteğiyle yapıyor ne diye pişman olsunlar? Kız madem pişman olacaktı yapmasın kafası çalışmıyor muydu sanki bırakın lütfen.

0|2
    1|0
  • neden olcak kimdense illada olsa heveslerini almalidilar azgin seyler:))

1|0
    0|0
  • sırf kendi zevkleri için yaparlar kızın durumu umrunda olmaz hiçbi erkeğin üstelik zerre kadarda pişman olmazlar.

0|0
    0|0
  • Olmayın ,madem biliyorsunuz huylarını

1|1
    0|0
  • Evlenmeden bakire olmayan kızlarla olmasında sorun yok o zaman. Sen de haklısın.

0|0
    0|0
  • cesaret ister bu. o yüzden pek bu işe kalkışçaklarını sanmıorum

0|0
    0|0
  • yok ben dayanamıcam. kızları sürekli mağdur görme huyumuzdan biraz vazgeçebilir miyiz lütfen? ortada bir tecavüz yoksa o kız kendi isteğiyle birlikte olmuştur, erkeğin sorumluluk duymasına gerek yoktur. nokta.

kimse de kendini masum falan göstermeye çalışmasın. evlenirim diye, kendini garantiye almak için biriyle birlikte olan kadının da yaptığının hiç de masum bi tarafı yok. seks ya zevk için yapılır ya üremek için. bunun evlilikle, sorumlulukla bağdaştırlıcak tek yönü üremektir gördüğünüz gibi. korunulan ya da gebe kalınmayan ilişkiler için de mazlum kesilmeyin başımıza. pişman olucaksan o topa girmeyeceksin arkadaşım! çocuk değil burada hiç kimse. hatta maşallah kıskandırma, elde etme taktikleri konusunda cin kesiliyo herkes. bu kadar cin fikirli olup da konu seks olunca birden mağdur edebiyatınızı anlamıyorum ben.

**tecavüz, reşit olmadan ilişki bu tanımdan bağımsızdır. bana bu savlarla gelmeyin.

3|5
    1|0
    • hay ağzını öpeyim yaaa, biz söylesek sapık oluyoruz.Allah senden razı olsun.

• soran, o erkeklerin sorunu. adam istedi diye düşünmeden ya da sadece elinde tutmak için kimseyle birlikte olunmayacağı gibi, sırf erkekler bakire istiyo diye kendi kararını almaktan aciz kadınların da benim gözümde bi farklı yok. hep söylüyorum, kendi bedeniniz konusunda bu kadar edilgen olmayın. bakire isteyen bi adam sevebilirim, bana söyleyeceklerini kaldıramam diyosa bi kadın, yatmasın kimseyle. ama heh bi adam buldum ben bununla yatarsam kesin benle evlenir diyen kadın da yatmasın kimseyle.

• sorumluluğunu kaldıramayacağı kararlar almasın kimse bunu anlatmaya çalışıyorum. enine boyuna bi düşünün önce.

• pöff diyorum sıktı bekaret soruları. deliğine sahip çıksınlar madem. ya da bozdurup bozdurup harcasınlar kime ne

ayrıca banane yani

2|1
    4|0
Yükleniyor...