Ben anormal miyim arkadaşlar bunu ben istemedim :(

biseksüelim. kızlardan ve erkeklerden hoşlanıyorum. anormalmiyim ben arkadaşalr :( bir kadınla evlenmek birlikte alışverişe çıkmak birlikte makyaj yapmak yemek yapmak çocuk sahibi olmak istiyorum. mutlu olmak istiyorum sadece. kimse bilmiyor. utanıyorum. söyliyemiyorum. en yakın arkadaşımdan hoşlanıyorum ama asla söyliyemem normal değilim dimi ben ama bunu gerçekten ben seçmedim değişmek istiyorum eskiden erkeklerden daha çok hoşlanırdım şimdi kadınlar ağırlık basti beni değiştirin noolur :( lezbiyen olmak istemiyorum aşşağı görülmek istemiyorum bende erkeklerden hoşlanmak istiyorum . tek istediğim normal bir hayat tadavi olamam aileme bunu yapamam noolur bişiler söyleyin naapıyım ben ? :(:(

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• açık konuşayım şuan psikiyatrise gitsen sana hiç biri doğrudan yardım edemez, sadece kaygılarını, dürtülerini azaltıcı antidepresan vermekten başka çareleri yok... terapi falan bunlar çok fazla sonuç getirmez... maalesef bilim bu konuda çok yetersiz, daha homoseksüelliğin sırrı hala bilinemiyor... ortada net nedenler ve tedavi yöntemi yok, ama moralini bozma seni üzmek istemem, kurtulmaya çalışmakla doğru birşey yapıyorsun... sana tavsiyem bioenerji yaptır, bilinçaltını temizlettir, gerekirse hipnoz yaptır... alternatif tedavi yöntemlerini araştır, hiç değilse bu saplantıdan biraz uzaklaşabilirsin, bu duyguları tamamen yok etmeyi kimse garanti edemez ama belki bir şekilde bastırılabilir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• sen çözümü başta reddediyorsun. tedavi olamam derken buradan yardım beklemen yanlış. burada kimse sana yardımcı olamaz. yapılacak tek yardım tedavi olmanı önermek.

anormalmiyim diye sorman da saçma. bilmelisin ki normal dışı olan şeye anormal denir. doğa iki cinsten oluşur. dişi ve erkek. yapı buna göre tasarlanmış.

tek yapacağın tıbbi tedavi almak. bunu yapmazsan ilerisi sana çok üzücü olacak

0|1
    0|1
  • eşcinsellik bir hastalık değildir, bir anormallikte yok bunda, bu yüzden tedavisi de yoktur. doğada da hayvanlar arası eşcinsel yönelimlere sıklıkla rastlanır.

sana heyacan vermeyen, duygusal olarak da tatmin etmeyen hetoroseksüel bir evlilikte çözüm arayabilirsin ama bu seni büyük ihtimal mutlu edemez.

lezbiyenlerin de aşağı görüldüğünü sanmıyorum.

0|1
    0|1
  • Merhaba arkadaşım. erkeklerden neden eskiden daha çok hoşlanırdın? Ayrıca bir kadınla evlenince çocuk sahibi olamazsın :) sen normalsin, Normalsin ancak kendi seçimini yapmışsın bu konuda kimsenin sana karışmaya hakkı yok. ancak bizim toplumumuz bu tür şeylere hoş bakmadığından dışlanma ihtimalin var :)

0|0
    0|0
    • aileme bunu yapamam :( çok utanıyorum. ben seçimimi yapmadım seçebilseydim normal olmayı seçerdim ama elimde değil :( çocuk sahibi olmak derken yani sperm bankasından sperm ile çocuk sahibi olmayı kast ettim :P

• babasını sorarsa ne cevap vereceksin :)

Düşünsene mesela sen baban kim bilmiyorsun. annene soruyorsun annende sana seni sperm bankasından aldık diyo. cevabın ne olurdu :)

Ayrıca utanılacak birşey yok. Bu bir rahatsızlık sonuçta.

• bir kadından çocuk yapmayı nasıl becerekceksin merak ettim. Ha... nasıl? insan ya kadındır ya erkektir. ya somundur ya da civata. aynı anda ikisinide olamayacagını sende biliyorsun. bunun bir ruhi ya da psikolojik bozukluk oldugunu kabul et.

0|0
    0|0
  • Bir psikologa git derim egiliminin sebebini arastir

0|0
    0|0
  • Bu bir hastalık değil ki tedavi olasın. Önce kendine yüklenmeyi bırak sonra sağlıklı bir şekilde düşünüp ne yapacağına karar verirsin.

1|0
    0|0
  • her şey beyninde biter.

0|0
    0|0
  • Kafa yapın bozuk hemen değiştir öyle gel ya da yurtdışında yaşa senin gibileri istemiyoruz.

0|0
    0|0
    • işte senin gibiler yüzünden ben erkeklerden soğudum. sanki bende seni istiyordum. tövbe tövbe git işine

• Lezbiyen olmadığını, biseksüel olduğunu kendin yazmışsın. Telaşlanacak bir şey görmüyorum senin durumunla ilgil. Keyfine bak.

0|0
    0|0
  • hiççç panık yapmayın gayet normal yasadıklarınızz bır cok kızz aynı seylerı hısseder ama soyleyemezz yasınızz ılerledıkce hormon sevıyelerınızz duzelecek sorun ortadan kalkacaktır

0|0
    0|0
  • Erkek olsa anormal olurdu. Ama kız olmandan dolayı pek bir sorun yok

0|0
    0|0
  • Salim ol kız

0|0
    0|0
  • bi başlangıç yap erkeklerle tadını al gerisi gelir

0|0
    0|0
  • yahu ıllakı bı erkekle evleneceksın baska yolu yok ama dedıgınıde deneyebılırsın)

0|0
    0|0
  • sen önce bir koca bul evlen sonrasını düşünürüsn

0|0
    0|0
  • erkeklerle ilişkiye gir sevgili ol felan fılan bırz zorla kendını ozmn baktın olmuyo lezbıyensındır demek artık cok gec :)

0|0
    0|0
  • eşcinsellik hastalık değildir, tedavi olmanı gerektirecek bir durum yok...anormal falan değilsin ;)

senin gibi hisseden ve yaşayan milyonlarca kız var...senin gibi hisseden birini bul ve yaşa ;)

yaşamının hesabını kimseye vermek zorunda değilsin...Mutluluklar...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende biseksüelim. Anormal değilsin annem. Bana özelden yaz yardımcı olurum.

0|3
    0|0
  • gel ablana :)

1|1
    0|0
  • anormal değilsin.gayet normalsın;)üzülme doğuştan bu durum.kimseyehesap vermek zorunda değilsin.en yakın arkadaşının bu konuda ağzını ara baktın yumuşak ufak ufak yakınlık göster.baktın hiçbir karşılığı yok kendin gibilerle mutlu ol:)

0|0
    0|0
  • gel evlenelim?

0|1
    0|0
Yükleniyor...