Eş ile her açıdan cinsellik

Beraber olacağım kadından başkası olsun istemiyorum bir ömür tek kadın ama biraz hanım efendi tutucu sessiz tiplerden hoşlandığımdan cinsellik sorun olurmu diyede düşünüyorum bir ömür tek kadın olacağından birbirimizden sklmamamız için oral vajinal anal ve birçok fantazi sert romantic kıyafet rol değişiklikleri gibi cinselliği renklendirecek şeyler ve herşeyi yaşamak istiyorum çoğu kadının put gibi uzanmanması ve çoğu şeye kapalı olması yüzünden erkekler arayışa düşüyor ama ben başkası olursa kendime saygımı yitirrim herşey o trk kişiyle olsun istiyorum. Sitede vajinaldan başka şekilde ilişki yaşamam üresek yeterli diyen bayanlar varmı yoksa bayanlarda açıkmıdır böyle şeylere korkum yersizmi

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya kadınların kapalı olmasının nedeni küçük yaşlardan beri cinselliğin kadının önüne pis kötü birşey gibi konulmasından kaynaklanıyo cinsellikten korkutuluyo kadınlar bunu da erkekler yapıyo ama tabi şu an devir değişti bu durum artık daha az aile de bu şekilde sonuç olrak kadınlar da bu dediğin şeylere karşı daha açık daha rahat oluyolar yoksa hani anal tartışılır da oralı istemicek kadın yoktur :D

0|0
    0|0
    • Yapmasinimi istemeyecek yoktur yapilmasinimi 2 sinedemi tartisma konusu anal ada cok istekliyse hayir dermisin popo coj yumusak ve fazla dar oldugundan zevki ayri

• ekle :)

• Gizlisin ben kaldirdim sen ekle

Kızlar Ne Diyor 3

• hanim efendi tutucu sessiz tipler diyorsun da, sen sessiz görünenden kork kardeş :)

0|0
    0|0
  • anal dışında sınır yok, evliyim ve eşim her anlamda ilkim, neden olmasın?

0|0
    0|0
    • Cok isterse denermisin yoksa o konuda kuralin kesinmi

• Peki sert cinsellik yumusak. Duygusal cinsellik hepsine acikmisiniz fantazileriniz varmi tek tip klasik birlesmemi

• eşim nasıl istiyorsa açığım. Ama bu noktaya gelmem çok zor oldu. Uzun bir süre utandım. Eşimin desteği ile süreç içinde oldu birden olmadı.

• ben açığım ya. yani açık olacağım eşime.. Anal istiyosa, ikna etmesini bilsin. Kabul.

1|1
    0|0
    • Vajinaldan sklr degisiklik olsun diye Anal ve oral sex yapmak isterse kabul edermisin

• Muratt87 yapmaya karar verdikten sonra bilgi kısmı seve seve halledilir. Ama merak etmiyor değilim o hisisi. acıyı. partnerimi okadar zevk alırken görmeyi

• Murat kim anlamadim

Erkekler Ne Diyor 1

• hanım efendi ve sessiz grünüyor olması sex hayatında soğuk olduğunu göstermeski bende normalde çok efendi saygılı kendi halinde biriyim. Benimle yatağa giren kişiler oo gece olunca kurt adama dönüşüyormuşsun diyorlar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...