Bekaret hakkında bazı erkekler neden geniş düşünür?

sorum bu çok geniş erkeklere bazıları diyorlar benden öncesi önemli degil istedigi kadar erkekle yatsın sonucta sevmiş yani:=) bu arkadaşlari gerçek hayatta hiç görmedim böyle burda kızlara iyi görünmek içinmi söylüyolar yoksa gercektende evlenecegi kızın daha once mesala diger sevgilileriyle nasıl birlikte olduğu felan aklına gelip kızın yüzüne vurmucakmı ilk kavganızda? kısacasi yeni nesilde böyle insanlar da var mıçok merak ediyorum

Güncellemeler:
birde bazıları diyor mm zar icin niye kafayi takıyımkı belki hem normal yolla hem anal yolla yaptılar hicmi gururun yok? nasıl bir düşünce yapısı
ayrica sanada bakire ama herşeyi yapmıs biri gelebilir diyen arkadaslarada lafım ben erkegin bunu bile bile kabul etmesi hakkında soru sordum diger kızlar içinse onu biz bilemeyiz allah la kendi arasinda
kızlar burdaki yuvarlak erkekler oldugu sürece siz gidin şimdi kime veriosanız verin bakın burdaki yumusaklar sıkıntı yapmıyor sanslısınız gerçek hayatta böle adamları göremedik ama neyse hadi

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben bunların kız versiyonlarını da anlayamıyorum ki arkadaş ne demek erkeğin elinin kiridir? Dinimizce hem kadına hem erkeğe yasaklanmamış mıdır zina? Ha ikisi de önceden yapmıştır birbirini bulurlar ama bakire kızın bakir erkek istememesinin açıklaması hiç bir yerde yok

2|4
    0|0
    • valla bende anlamadım panpa :D

• yoo isteyen kız çok tecrübeli olsun istiyorlar erkeğin ondan dolayı :D

• isteyen kızın çok olduğunu biliyorum kafayı anlamıyorum diyorum ya zaten tecrübe o kadar önemliyse gitsin kendisi de yaşasın tecrübe niye bakire kalıyo ki?

Kızlar Ne Diyor 11

• kızla sevişmeyi düşünüp ama kız bekaretini daha önce bozdu diye de ondan ayrılan insanlar var garip .

kızın daha önce bozulmasa o bozmaya çalışacaktı zaten.

rahat dursun herkes her şeyin bir zamanı vardır

Sabreden derviş muradına ermiş demiş atalarımız

0|1
    0|0
    • Ha, birde hak yolu varken b*k yolunda ne ararlar anlamam.

Birde güncelleyip durma lütfen arkadaş

• sorunların mı var anlamadım ki.

• ne sorunum olacak kızım güncelleme özelligi yokmu bu sitede? bizde kullanıyoruz sana batan neki onu anlamadım ben

• bende merak ettım şimdi

0|0
    0|0
  • Bu soruyu islami olarak yanıtlarsak evlilik önce zinadır gerisi erkek içinde kadın içinde

0|0
    0|0
  • bakirmisin?

0|1
    0|1
  • evlilik yolunda ilerlediğim adamla ilişkime başladığımda bakire değildim. bunca zaman geçti, bir kere olsun kavgalı anımızda çıkıp sen böyleydin bunla bunu yaptın demedi. mutluyuz.

3|1
    0|1
  • Senden once ne yasamissa yasamis ne onemi var ? ayrica bir kizin tamamen "temiz" oldugunu hicbir sekilde analayamazsin.

3|1
    1|0
    • nasil ne önemi var bos bos yorum yapmayi şuraya özellikle bakire olmayanlar yapmasin

• Hazreti Mevlana'ya, gelen eleştiriler üzerine, onu sevenler, ''Bunca eleştiriye karşı söylenecek sözünüz yok mudur?' diye sormuş. Söylediği şudur: 'Suskunluğum asaletimdendir. Yoksa, her söze verilecek bir cevabımız vardır. Ama önce söylenene bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye.' Ne laf var ortada, ne adam var maalesef.

• black gidip bakire olmayan bir kızla olmussun gelip burda tatmin olma dinci laflarla :D

• güncellemene senin

3|2
    0|1
    • noldu bakire degilsin herhalde bukadar kızdıgına göre dogru düzgün konus veletlik yapma

• Hazreti Mevlana'ya, gelen eleştiriler üzerine, onu sevenler, ''Bunca eleştiriye karşı söylenecek sözünüz yok mudur?' diye sormuş. Söylediği şudur: 'Suskunluğum asaletimdendir. Yoksa, her söze verilecek bir cevabımız vardır. Ama önce söylenene bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye.' Ne laf var ortada, ne adam var maalesef.

• birebir tanıyorum gerçekten böyle düşünen samimi birini, diyorki ben her b*ku yedim nasıl karşımdakinden temiz olmasını isterim... var yani artı geçmişten ziyade gelecek önemli geçmişi kötü olur bir tövbe eder kocasından başkasına bakmaz; geçmişi temiz olur sonradan gözü açılır yatmadık erkek bırakmaz böyle örnekler çooooooooook tabi görmek isteyene!

1|2
    0|0
    • birde diktirip tövbe eden de var böylece erkek onun hakkında kötü düşünemiyor allah la kendisi arasinda kalıyor

• ben realde tek bir erkek tanıdım bekaretin önemli olmadığını söyleyen oda tipsiz abaza biriydi benm olsunda isterse bakire olmasın diyodu

0|1
    1|0
    • hahaahhaahha güldürdün kanka aynen öyledir:)) bide bazıları diyor mm zar icin niye kafayi takıyımkı belki hem normal yolla hem anal yolla yaptılar hicmi gururun yok be adam

• Ben erkek olsaydım daha önce başkasıyla birlikte olmuş bir kişiyle olamazdim. Düşününce kötü hissederdim. O yuzden suanda kendimi evlenecegim erkege sakliyorum.

1|4
    5|1
    • helal sana be yani erkegin yerine koy kendini evlendin kız bakire degil ve diger erkeklerlede senle yaptıklarını ya da daha fazlasini yaptı belki hicmi aklına gelmicek böyle adamlar gercekten varmi bukadar umursamaz

• Var tabi çok seviyosa umursamayabilir ama ben olsam goz ardi edemezdim.erkekler icinde aynı şekilde.Bekareti verenler eksilemiş ne diyim geçmiş olsun hepinize. Sikilmiş **ın hesabı olmaz artık

• geniş adamla olmaz. Dünya ahiret bacım olsun onlar

0|2
    2|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Kimseye şaklabanlık etmiyorum. Kızlara hoş gözükeyim diye de demiyorum Senin gerçek hayatta görmediğin erkek benim. Evliyim. Eşimin benden önce ilişkisi olmuş. Ben o şekilde kabul ettim. Şimdiye dek hiçbirşeyde sorunumuz olmadı bu yüzden. Artık mezhebi geniş mi dersin ya da başka şeymi dersin ne dediğin ya da ne dedikleri hiç umrumda değil. İki damla kan için kıyamet kopartıyorlar çok anlamsız bir şey. Şimdi tekrar evlencek olsam isterse bin kişi ile olmuş olsun önemi olmaz evlenirim benimle başladıktan sonraki şeylerdir önemli olan. Müslümansan bilirsin Hz. Muhammed 'in ilk eşi de bakire değildi. Dul bir kadındı. Herşeyde şunu yapayım sünnet bunu yapayım sünnet diyenler dul kadınla evlenme konusunda sünnete riayet etmiyorlar nedense...

3|1
    0|1
  • sen ne biçim bir insansın. geçmiş geçmişte kalır neden takıntılısın. geleceğe bak. sen sevdiğin insanın geçmişine takılıp kalırsan hiç evlenme otur ananın evinde. sen bakire arıyorum diyorsunya o bakire dediklerin neler neler yaptıysa bu seni kesinlikle rahatsız eder çünkü kapasiten o kadar. insanın bedenine göre geçmişine göre yargılıyorsun her insan hata yapar hatasız kul olamsa cennette olurduk

4|1
    1|1
  • Level 4 olan bu konuya çözüm bulmaya çalışıyor

Başka dünya derdimiz kalmadı dimi

1|1
    0|1
    • salak herif levelle ne alakası var :D

• sen zarsız almıssın herhalde cok koymus sana tatminmi olmak istedin hadi yumusagim yol al sen

• Gerzek gerzek konuşup millete Salça oluyon

Bi boka yaradigin yok saçmalama e azından

• aaa öyle deme kardeş onlar aydın çağdaş insanlar... :D

0|1
    4|1
  • öyle demiyorz da hani kızın önce bir ilişkisi olmuş bir kere olmuş yani napalım o kız hiç yuva kurmasın mı ben o tarz biriyle evlenebilirim yani

0|0
    0|1

1|0
    0|1
  • işin bir de şu kısmı var. peki kız arkadaşın senin kaç kişiyle yattığını sorduğunda kıvırdığın g.tünün hali.

bir diğeri de evleneceğin kızın geçmişini çok iyi bilebilir misin? bakiredir belki ama bekaretim bozulmasın diye arkadan vermiştir. sonra da kendini sana yamamıştır. hatta şunu yapanları da biliyorum. bakire olmadığı halde sana bakireyim der sonra da evlenmeden önce gidip diktirir. sen de gerdekte yersin :D

geniş adam, sevmiş ne yapsın felan diyorsun ya, ne olursa olsun insanların duygularıyla bu şekilde alay etme. günün birinde yukarıdaki örneklerde olduğu gibi ruhu or.spu olmuş birine çatar aşık olursun ebeninkini görürsün tersten :D

9|0
    1|2
    • sen lafı anlamadınkı diktirip evlenenler ayri onlar biz bilemeyiz ben bile bile evlenenlere sorun etmeyenlere diyorum sen lafi nerelere getirdin

• konusma lan yuvarlak tayyipci degilim

• amkdumun topu anal yapan kızı almıstır beynine soktugum gelip aglıo burada şimdi

Yükleniyor...