Squirt (fışkırma) olayı gerçek mi?

Squirt e çiş diyenler var.Ama bazı kızlar zevkten dolayı fışkıran sıvı olarak adlandırıyor.Hangisi doğrudur ? Ve bakire olanlarda da çıkar mı ?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• bir kaç kez yaşadım p*rnodaki gibi olmuyor ama fışkırarak bir şeyin içimden akıp her yeri sırılsıklam ettiğine tanık oldum. ben ne olduğunu anlamadım ama erkek arkadaşım şok oldu. o sıvının nerden geldiği hakkında fikrim yok ama çok istekli ve çok uyarılmış olmak gerek

0|0
    0|0
    • o sıvı tam olarak ne bazıları idrar olduğunu söylüyor madem sizde oldu aydınlatın...

• kesinlikle idrar değil. vucut ısısında ve su kadar berrak kokusuz bir sıvı. ve bende fışkırma şeklinde değilde biraz daha yavaş aktı

Kızlar Ne Diyor 2

• Squirtte çıkan sıvı bambaşka bir şey sıcak renksiz sayılabilir ama beyaza kaçık bir renkte ve kokusuz nadir görülen birşey ama bizim için en azından benim için olağan üstü bir olay bakilerde bu tarz birşey olabileceğini sanmıyorum çünkü bende sadece belli bir süre g noktası uyarılınca meydana geliyor idrar diye nitelendiren kızlar eminim ki bunu yaşamadıklarından böyle düşünüyorlar tamam boşaltımı biraz öyle hissedilebilir ama alakası yok bana göre sadece yaşayanların anlayabileceği birşey

0|0
    0|0
  • bunu yapmak için farklı bir hareket mi gerekiyor? bana çok imkansız görünüyor. yani özellikle biyere baskı yapmak falan mı gerek bir yöntemi varmı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Squirt i her kız yaşayamaz. Yaşaması için çok yoğun orgazm yaşaması gerekir. Orgazmı doruğunda yaşayan kızlarda bu olmakta. Benim sadece 2 kez böyle tecrübem oldu ve çok az gelmişti.

0|0
    0|0
  • uzun ve keyıflı bır bırlıktelıkle kaslarına hakım olamayıp hıs kaybı yasadıklarında nadıren olabılır cıkan sey çişdir.. zaten erkekte kadında anlar sıcakdır,kayganlık bıter sonrası devam etmek ıstesenızde zordur..

0|0
    0|0
  • kadınlarda orgazm titreme ve kasılma olur. Bazı durumlarda ise kadının vajinasını ıslatan sıvı kesesi kasılmayla aşırı sıkışır ve içindeki sıvı dışarı çıkar. Bu işin sırrını burada paylaşamam ama ilişkide tek amaç kadına zevk vermek olduğunda ve tecrübeli ellerin (aslında başka şeylerin) konuyla ilgilenmesi ile olur.

0|0
    0|0
  • her bayan squirt şeklinde boşalamaz ya da çok uzun süre uyarılmaları gerekir .ama gerçek .sayıları az olduğu için farklı yorumlanır .boşalmayı sağlayan salgılar her bayanda farklı olduğunu biliyorum .

0|0
    1|0
  • ben daha öylesine rastlamadım valla. burdakilerde imalat hatası var demek

0|0
    0|0
  • Bİr arkadaşım seviştiği kadının bu şekilde boşaladığına tanık oldu. Yani fışkırma olmasa da dışarıya yoğun bir sıvının çıktığını ve kadının titreyerek orgazmı yaşadığına bizzat şahit oldu.

0|0
    0|0
  • yok canım daha neler fiskirma cistir yaw

0|0
    0|0
  • Yalan panpa

0|0
    0|0
  • Bizzat kendım denedım gerçek dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...