İlla evlenmek için bakiremi olunmalı?

Sevdiğiniz kız bakire değil geçmişte birşeyler olmuş kız ya çok srvdiğinden ya da öylesine yapmış.1 kere ya da birçok kere herneyse ama şimdi evleniceği adamı çok seviyor ve pişman nasıl yaptım diye siz evlenmek için bu kızı seçermiydiniz seviyorsanız yoksa bakiremi olması şartmı ?

Güncellemeler:
Aslında sormak istediğim şu erkek zamanında her haltı yapar eyvallah ama sen kızı gerçekten sevmişsin hayatımın aşkı demişsin ama bakire olmadığını öğrendin bırakırmısınız?
Kız 1 kere yapmış ve evlenicek diye çok sevdiginden şimdi ise pişman nasıl yapabildim diye bunudamı kabul etmezsiniz kandıranda kızı evlencem diye erkek , evlenmek istemiyorum bakire değil diyende erkek ilginç

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• ben kendim gibi birisini isterim hergün biriyle ol sonra ben bakire isterim benim böyle arkadaşlarımda var niye sen namusunu korudun mu yok önene geçeni becer sonrada ben bakire isterim...inancı çok iyi biri değilim ama herşey kitaba uygun olmalı bence ne emredilmişse o olmalı seviyorsun olabilir ama cinsellik evlilikte yaşanmalı...bakire olmayanla evlenebilirmiyim olabilir neden olmasın bir hata yapmıştır derim samimiyetine güvenirim neden olmasın ki ama kalkıpta bir o**puyla evlenmem...şimdi buradan namus 2 bacak arasımı ne alaka diyenler varya he baba namus 2 bacak arasında laf cambazlığı yapıp ama vermese de ne yapıyorlar al sana işte diye cevap atacaklar ne kastettiğimi anladınız lafı gevelemeye gerek yok bu sözler beni bağlar siz aynı şeyleri düşünmeye bilirsiniz...

3|3
    0|1
    • Şu söz çok hoşuma gidiyor "Sevişti bir bakir ile bakire Erkeğe milli dediler kadına fahişe ... zihniyet pislik olursa her boku yer iftirayı da atar...

... Hz.Muhammed de Hz Haticeyle evlendiğinde Hz hatice daha önce evlilik yapmıştı ve kendisinden 20 yaş büyüktü ama iffetliydi...

• Aynen, herkes hak ettiğini almalı.

Erkekler Ne Diyor 24

• bakire olmasını tercih ederim bu aslında geniş bir konu ve burda yazılacak bişey değil erkeğin bakire istemesi.

1|1
    0|0
  • Geçmişi kurcalamam, yaşanmışsa yaşanmıştır. Olabilir böyle şeyler. Eğer ben evlilik öncesi seks yapma hakkını kendimde görüyorsam aynı hak kadının da olmalı. Seviyorsam evlenirim. Sevmiyorsam bakire olsa da evlenmem.

4|0
    1|2
  • bi zardan çok daha fazlası gerekli evlilik için o olmasa da olur..

2|0
    0|1
  • Bir insan gençliğinde doğru insanı bulduğunu düşünebilir, hele ki bir kız daha duygusal olduğundan evlilik hayali gözlerini kör eder. Tabiki bakire bayan daha iyidir ancak kimseyi o masun duyguları ile yaptığı bir hata yüzünden hor görmemek gerek. O nerden bilebilirdi durumun böyle olacagını

0|0
    0|0
  • Seçmem. Ben kimsenin bekaretini almadıysam, o da kimseye bekaretini vermemeli. Örümcek kafalıyım işte ne yaparsın.

3|1
    0|0
  • şahsen ben yapmadım ve oyle bı kızı almak ıstemem cunku bana gore ılerde hep sorun olcak kavga da falan bunlar dıle gelcek

1|1
    0|0
  • isterim tabi ama çok aşık olduysam güvenimi kazandıysa geçmişiyle bir bağlantısı yoksa pişmansa bilmiyorum açıkçası zor durum ya .

0|0
    0|1
  • son pısmanlık fayda vermez yasak bısey sonucta yapmyacaksın o kadar ben yapmadım esım olacak kısı de yapmasın yanı

0|0
    0|0
  • Ovv sert soru

Esasinda mesele orda gecmiste yaptiklarin degil

Evlenmeyi istemen

Ben olsam boyle bir kizla herseyi bilerek ilski yasasam ve kizi seviyorsam evlenmek istemezse pesinden kosabilirim evlenmek icin

Samimi gelir ama tabi senin durumun biraz itici :-) uzgunum

0|0
    0|0
  • baştan söylemeliydi evlenme arifesinde söylerse bırakırım .

0|0
    0|0
    • ben o sevgiyi kıskanırım 1 kere yapıp yapmaması önemli değil çok sevmiş ki bedelini göze almışsa beni o an kaybetmiştir geçmişinde ben olsamda olmasamda fark etmez sevgisini kıskanırım . ve bana baştan anlatması çok önemli

• Bakire olması şart müslümanım ben oda müslümansa namusuna sahip çıkmalı

2|1
    0|0
  • Güncelleme: Evet bırakırım.

1|1
    0|0
  • ben seçmezdim öylesine yapmış olur mu?

0|1
    0|0
  • Bakire olması şart

1|1
    0|0
  • bakire olursa daha iyi olur

0|2
    0|0
  • hayır herşeyi öncesinde anlatman gerek seni seven önce sen oldugun için istemeli ama gizlemeden saklamadan yalansız

0|0
    0|0
  • valla bunu hayatımı kesin olarak planladıktan herşeyi karalaştırdıktan sonra söylüyorsa direk bırakırım bekaret önemli olmasaydı bugün evlilik olmazdı zaten

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimle cikarken bana bir hata ettim biriyle bersber olfum ama cok pidmanim demisti bu yuzden ayrilmak istedi kac kez ama cok srviyordum onu birakmadim kabul ettim hatasini

0|0
    0|1
  • O degilde biz zamaninda bol bol zina yaptik

O kizlari simdi goruyorum hep birileri ile evlenmisler hatta cocuklari bile var tabiki okuz gibi bakmiyorum gozumun ucuyla bakiyorum

Merak ettigim bunlarla evlenenler durumdan haberdar mi yoksa kizlar bir numara mi yapiyo

Bazilarini da goruyorum adamin hep yuzu guluyor kiz o kadar iyiydi ki o iste anlatilmaz yasanir uffff adamin yerinde ben mi olsaydim diyorum :)

0|0
    0|0
  • İstediğim kadar sevim Bakire değilse güle güle...Yapmadan önce düşünecektin erkek neden mi yapar erkeğin kızlık zarı yokturda ondan erkegin ilişkiye girip girmedigini anlamazsın ondan Gazoz bir kere açılır derler ondan sonra zaten havası kaçar Sen kaybetmişsin zor bulursun by.

0|2
    1|0
  • Ben bir kez sevdim,suan kollarımın dövmeli olmasına sebeb olan kisiyi,üstünden tüm Ankara geçti yine de nikahıma alacaktım gel dedim,istemedi. Doğru insanı bekle kardeş vardır alın yazın senin de

0|0
    0|0
  • bakire olması şart değil yeter ki dürüst olsun. ama seçme şansım olsa bakire olmasını isterdim.

0|0
    0|1
  • bilmem çok sevmiş de, yok bir kereliğine öylesin yapmış da geç kızım bunları...

e zaten biz de bir defa evleniyoruz on defa değil. o yüzden bakire deriz

2|1
    1|0
  • ben kendimi nasıl sakınıyorsam nasıl koruduysam zinadan eşiminde kendini korumasını isterim

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet şart, bakire olmayanları sabun yapıyolar haberin yok muydu :o

"geçmişte birşeyler olmuş" derken nolmuş, bisikletten mi düşmüş :p

0|1
    1|0
  • bence seviyorsa bu durum, bu kadar sorun olmamalı ama kızlar da buna güvenmemeli...

2|0
    0|2
  • yani bir kere yaptığını nerden anlayacak adam? o zaman kadın çıksın desin ki ben hata ettim bikereliğine yaptım cart curt.. geçin bunları ya.. hayatta geçmişine sahip çıkmayan gelecekte ne olur demeyip her istediğini yapan sonra da en iyisi bana düşsün diyen tiplerden nefret ediyorum. sen istediğini yap sonra ben de insanım ben de isterim de.. bakire kız salak çünkü kendini sakladı nefsine hakim oldu.

0|3
    0|0
    • kadırılmak mııı ? bu devirde? pes diyorum..

Yükleniyor...