Pisuvarda işerken yanındakinin pipisine bakma olayı?

bu pisuvarların ortasındaki ayıraçları kısacık yaparlar, 1,60 adam bile rahatlıkla görebiliyor. mantık pipilerin mi birbirini görmemesi :))) bu bakan elemanlarda ya gizli bir eşcinsellik dürtüsü var, ya aşikare, ya da kıyaslama mı yapmak istiyorlar çözemedim. geçenlerde bir avm'de işerken yanımda bir ihtiyarda işiyor, fark ettim adam beni kesiyor. baktığımı gördü, bir göz göze geldik. kaldı öyle adam, "maşallah yeğenim" dedi. çıktı. yan yana işeyemez oldum artık. bunun olayı nedir?

• Ben asla bakmam
    50% (3)83% (10)72% (13)Oy Ver
  • Selimciğim, insanın bir gözü kayıyor...
    50% (3)17% (2)28% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• onlar türkiye istatistik kurumu görevlileri. ülkemizdeki penis boyu ortalamasını hesaplıyolar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• erkeklerin neden oraları ile yarıştığına dair bir soru sormuştum zamanında baya cevap almasına rağmen kaldırmışlardı

1|0
    0|1
    • çünkü en değerli varlıkları onlar simgelerini kaybetmek ölmek gibidir

:DDD

• ben sorayım şimdi.. ama provokatörlük yapmak istemiyorum :))) bunun sebebi biraz pazarla ilgili. yani ekonomi. alzeimer'a harcanan paradan daha çok para harcanıyormuş bu olaylara. bir de insanların birbirleri ile konuşamadığı bir mevzu olduğu için, bilgi kirliliğine de açık...

• :D iyice sapıklaşıyor millet ne diyeyim :D

• çok küçükmüş kardeş.

0|0
    0|0
  • pisuvarin kalinligi 40 cm diyelim, peki saga ve sola 120 cm den 60 cm kaliyor, ve 60 cm konfor icin en uygun olcudur tuvaletlerde :) (ve yatak odasinda yatagin yanlarinda :)

0|0
    0|0
  • :D Amca ne ayak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bazı avrupa ülkelerinde kadın erkek tuvalet ayrımı yok ve pisuvarlar arasında ayraç da yok :) ... herkes rahat valla..

0|0
    0|0
    • avrupa birliğine neden giremediğimiz belli oldu. adamlar işerken bile bir, bizim pipilerimiz bile kavgalı...

• Ben bakmam, bakmak isteyene de "Bakma!" demem. Malıma güveniyorum. :)

0|0
    0|0
  • katılıyorum...

0|0
    0|0
  • Onu bende merak ediyorum sikiliyorlar heralde ondan bakiyorlar

Ben relax takiliyorum bakan baksin kamu mali :-)

0|0
    0|0
  • oha ya massallah yegenım ıyımıs yaa )

0|0
    0|0
  • sende boş olunca yap

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar ya 1 ya da 2 kere pisivarda yapmısımdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...