Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu derler

dün hükümete ülkeyi PKK'ya peşkeş çekti diyenler, bugün BDP'Nin çağrısıyla Gezi Parkı eylemlerini devam ettiriyorlar. Hani amaçları özgürlüktü, demokrasiydi? Peki Mısır'da demokrasi ayaklar altına alınırken niye sustular? ODTÜ'de "gay" birine saldırılsa kıyamet kopardı ama başörtülü gençler taciz edildi sustular. Şimdi önce "ağaç" dediler, sonra "yol" dediler... Acaba daha ne diyecekler. Güya işin içinde marjinal gruplar yoktu. hepsi sütten çıkmış ak kaşıktı ama daha ilk gün BDP'li Sırrı Süreyya'nın orada olduğunu unutturdular. Bugün BDP'nin çağrısı ile Taksim'e yürüyüşe geçtiler. Halan bunlara inanan var mı?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Onların zekası anlayışı ideolojilerinin önüne geçemiyor .

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• niyetleri ortalığı karıştırmak saf ınsanlarda maşa gıbı kullanılıyor.bızı bır mısır bır suriye gıbı yapmak ıstıyorlar.kendı fıkrımı soyluyorum son 15 yılın en ıyı ıktıdarı.Ülkemız gıtıkçe buyuyor ve dışdakıler bunu ıstemıyor bu olaylar bu yuzden.akpnın herkes ıdeolojısıne dunya gorusune takmıs durumda .insanlar yaptıklarnaı ülkemıze kazandırdıklarına bakmıyor. Ben akpnın ıdeolojısıne oy vermıyorum,su analternatıf olmadıgı ıcın oyumu kullanıyorum.

1|2
    1|0
  • gizli özgüveni işte...

1|0
    0|2
    • Tacizcilerdeki özgüven yok işte naparsın :)

• senin gibi provakatif amaçlı cahil ve özgüveni düşük insanların yazılarını okumam. kalieli yazarları okurum daima. ama dikkatini çekerim "senin gibilerin" yazısını okumam.

anlaman için tekrar yazmalı mıyım ?

• Yav he he.

0|2
    0|2
    • bence kardeşliğinizi pekiştirmek için yarın Cizre'de olun :))

• Kimin hasta olduğunu biliyoruz biz merak etme... O lafı kimin söylediğini biliyorsun ama bilmemezlikten geliyorsun :) Link vereyim mi senin gibi? senin gibi zeki bir kız bunu bilmiyor olamaz... Hadi hatırla bu güzide ve özlü sözü hangi spiker söylemişti?

• Spiker misin? Senin yorumun :).

Erkekler Ne Diyor 4

• Yav he he.

1|1
    0|1
    • bi gün ODTÜ'de ertesi gün Taksim'de bir sonraki gün Cizre de sonra Lice'de sora Hakkari'de eylem yapın. Arada CHP heyetiyle gidip Kimyasal Saddam'la hatıra fotoğrafı çektirin. Sonra seçimlere girip yine kaybedin. Ama Tayyip de çok diktatör be, ayağına yatın. :))

• 0|1
    0|1
    • Mahsun beybi (K).

• yav he he demek küçükseme ifadesi değildir, hatta kibir hiç ama hiç değildir. Oysa gayet düzgünce bir açıklama da bulunmak küstahlık ve kibir ifadesidir... Üç noktaya gelince onu "yav he he" diyen ileri çağdaş ve demokrat zihniyete açıklayabilmem imkansız.. Aydınlanması kendinden menkul olanları aydınlatamam (!)

• Diyecek söz bırakmamışsın :)) Mesele barış süreci olunca vatana ihanet derler ama kendi ülkelerinin mallarını yakıp yıkıp terörist dedikleri insanlarla da eylem yapmayı haklı görürler

0|0
    0|0
  • ben ders çalışıp atom parçalamaya gidiyorum. peşimden gelmeyin.

0|1
    0|0
    • Ders bitinci Nilüfer'e koş kardeş... CHP'li belediye ağaçları kesiyor. Hani belki orada da direnişe geçersin...

Yükleniyor...