Kapat

Ben bu işin içinden çıkamıyorum yardımcı olun arkadaşlar...

3 ay önce erkek arkadasım bana sahip oldu ben istememiştim ama.ilk defa ilişkiye girdim yani fakat kan gelmedi o gece içinde bir kaç kez olduk birlikde.ben özel hastaneye gittim kızlık muayenesine bakmıyoruz ve sisteme kaydediliyo bu durum dediler eger kan gelmediyse esnek olablrmiş aynı zamanda dediler bende dha da gitmedim baska hastaneye ve kızlıgım gittigini düşünerek bunla hasta olmama yakın bir gün öncesi tekrar beraber olduk ilşki sırasında kan geldi baya vişne kırmızı ara ara geliyodu yani ertesi günü 2 ye dogru da hasta (regl) oldum.. korktugum için hastaneyede gidemedm artk. daha sonra zaten yne birlkde olduk ama bu sefer yara oldu aradan 10 gün sonra lavaboya gittim kan geldi 3damla falan orada da bezelye büyüklügünde şişkinlik olmuştu utandıgımdan durumum anlaşılır diye gitmiyorm hastaneye sizce bu durum nedir...Ayrıca gelen kan kızlık mıydı yoksa benim esnekmi.

ve sonra bunla calışıyoduk beni zorla yine götürdü odaya pat diye içime girdi canıım cok yandıı benimmm oda bşi anlamadı yaptıgından dha sonrada dediki nie vajinan bu kadar büyümüş ben sevmiyorum böle bir süre ilşkiye grmeyelm daralsn yok blmem ne ben artk bundan bşi anlamdm ve terk ettim zaten ben hiç zevk almadım hemen boşalıo falan hiç mutlu degilim benden 10 yasda büyük. her neyse aradan zaman gecti falan yeni birisiyle tanıstım benden 2 yas küçük ben 20 yasındayım.bana daha önce bir yakınlıgın falan oldumu diye sordu bende evet 3yıl birlkteliğim oldu ve ykınlastk falan diye anlattım yani bakire olmadıgımı biliyo.onun için önemli olan saygı sevgi güven dürüstlük falanmış daha önceki sevgilisi kendini temiz göstermş baskalarından ögrenmiş bu duurumu arkadsları kız seni aykta uyutuyo falan demiş terketmiş buda yani o yüsden varsa söle dedi ..sizce bu benimle evliligi düşüneblirmi yoksa kullanıp atarmı? hızlı yasamayı seven birisi belli ilk buluşmada hemen yakınlastı yok desemde dudagmdan öptu yani dha sonrasında ben cinsel ilşki yasamak istemiyorum acıkcası bakire olmadıgımı söledim diye buna ben illa yapmak zorunda mıyım kibarca nasıl itebilirm aynı zamanda kendime nasıl baglayabilirim..?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bence daha ilk günden öpmeye başlıyosa daha sonraları neler olur seni seven bekler bakire olmaman bazıları için sorun olmasa da maalesef fazla erkek bunu kafaya takıyor kendi yaptıklarına hç bakmadan üzüldüm anlattıklarına çok gençsin karşına o.ç. çıkmış desem ayıp olur mu bilmem üzülmeni de istemiyorum ama bu çocukla olmicak gibi be canım gene de sana kalmış ama erkeği cinsellikle bağlaman için çok efendi olması lazım ya da sana değer vermesi gerekir amacına ulaşana kadar da yapıyor olabilir zoru oyna biraz uğraşsın senle zaten amacı cinsellikse bir zaman sonra bırakır yok ciddiyse zaten devam eder ama benim fikrim pek ciddiymiş gibi gelmedi ...

0|0
    0|0
    • napıcam artıık hayattan bıktım Allah Korkum olmasa kıyardm cnıma olaylar böle gelşsin istemedm simdi ise cok caresizim

• ya bak üzülme geçecek inan bana olan olmuş hiç kimse sütten çıkmış ak kaşık değil erkekler sanki çok mu temiz neden bu kadar kendini üzüyorsun hayattan bıkma ama bil ki böle insanlar var tedbirli ol ilerde belki çok sevdiğin bir ilişkin olacak umutsuzluğa kapılma herkese hemen olur deme bırak senin için uğraş versinler ...

• çok teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• hepsını üşenmeden okudum hayatımdan 5 dakika çaldın :D senın durumun saflıda kaçıyor.. 10 yaş buyuk bırıne verılırmı .s barı 2 yaş kucuge verseydın degseydi bekaret 1 kere verilir boşa gitmiş . şimdi bakire olmadıgını soylemende ayrıca hata soylemıcektın bu benım ozelım derdın ılerde konuşurdun

0|0
    0|0
    • evlenmek istiyor o kşi ama ben mutlu degilim onunla

• o arada cinsellikden hiç bşi anlmadgmı canım yndgını blrttm o kadar abartılıyodu

• bence ne yazdıgını tekrar bir oku. ben oyle anladım .

• Seninle ilişki içini konuşmuyorsa ne olayım ben

0|0
    0|0
  • Onunda amacı sadece sex olabilir daha ilk buluşmadan dudağına yapıştığına göre

0|0
    0|0
  • kızlık zarı esnek olabilir ama inan don lastiği gibi esnemez. sen o işi unut yani. ARkada arkaya o kadar ilişkiye girdikten sonra ne zar kalır ne başka birşey..

2. çocuğa gelince hızlı yaşayan biri ise merak etme hızına devam eder bir süre sonra sıkılır yeni aşklara yelken açar...

0|0
    0|0
  • off o ne kadar yazı :S

0|0
    0|0
  • olaylar olaylar,erkek ister,vermezsen üstüne birde sevmiyosa anında bırakır. sevdirmeye çalışmaktan başka çaren yok

0|0
    0|0
  • offf yaaa psikolojin alt üst olmuş senin... nereden başlasak ki...

0|0
    0|0
    • offf ayneeeen

• biraz yardımcı oldun saoll

• tamam o zaman sevindim buna ama daha çok yardımcı olmak isterdim tabi bu senin kararın...

• su testisi su yolunda kırılır.

0|0
    0|0
  • Hımmmmmm oda iyimiş ama sen takıl kafana göre

0|0
    0|0
    • :)) senin yolun yol degll bacımm Allah kurtarsın ...diyosun anladm

• Yoooo bacak arası senin ne sokmak ya da sokturmak istediğin sana kalmış ister genişlet ister daralt ama bence bu kadar abazaya sorma

• bu kezbanlıktan ne zaman kurtulacaksınız çok merak ediyorum türk kızları

0|0
    0|0
  • Sen nasıl bir şerefsize düşmüşsün kardeşim

0|0
    0|0
    • aynenn yaaa cok zor dönem gecirdim piskolojm altüs etti kızlıkdan kadınlıga gecmk kolay bşi degll

• amacım o zaten öyle yapmak istiyorum ama beni artık kim kabullenr ister yapmasam ble yapmıştr demezmi

• O kadar çok senin durumunda insan tanıyorum ki böyle ümitsizdi ve hepsi birgün evlendi ve çok mutlular. Herşeyi bekarete bağlama. Mutsuz olacağım bakireyle evlenmektense .mutlu olacağım bir bakire olmayan kızla evlenirim

• Yapmak istemiyorsan yapmadıgını belirt ve soğuk davran yapmasınada izin veerme olu biter

0|0
    0|0
  • zamanla öğrenirsin ancak. öyle bir niyeti olmasa bile her ilişki gibi bu da sevişsen de bitebilir.

0|0
    0|0
  • bakire olmadığını söylemişsin ona..ya vereceksin ya vereceksin

0|0
    0|0
    • zaten vicdanım rhat degil sölemeyip bakire rolumu ypsaydm daha iyi olurmuydu

• o zamn hastanye gidelm derse

• bana güvenmiyomusun dersin trip yaparsın

• artık seni kullanıp atarlar sende bu düşüncede olursan :(

0|0
    0|0
  • la bi*in gidin şizofrenmisin üç yıl başkalarıyla çatur çutur yiyiş buna gelince verme hemde kendine bağlamak iste

0|0
    0|0
    • yalan söledim ona 3yıl die halbuki basıma bu 3 ay önce gliyo ne diyeblrdm

• okudum tüm yazını senin sorunun alınma ama beyin vajinandan daha gevşek .bu işi yapmadan önce türkiyede yaşadığınızı unutuyorsunuz hadi yaptın diyelim bu işi zevk için yapıcaksın ama kendi zevkin için daha sonrada beni böyle bir erkek kabul edermi demeiyeceksin kendin için yaşayıp sen onu kabul ediceksin.. çokta gençmişsin

1|0
    0|0
    • ben çok engel olmaya calıştım cok pişman oldum ona gvenip yanına gittiğim için ama adam büyk bnden bni çok seviyordu sırf evlenmem için böle yaptı ama bn sevmiyorum onu istemiyorum evlnsem dahi mutlu olamam

• Sevmiyosan niye veriyosun ya ,zorladı deme sakın sende istemişin yani .son pişmanlık ne fayda ederki.

• yaa zorladı

• iş işten gecmiş. artık sen peşindesin. ilişkiye girdigin anda bitmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• onca yazıdan neye cok uzuldum bılıyomusun bır hıc ugruna bakırelıgın gıttı o pezevngıı asmak lazım sana bısey yapmaya gerek yok ılerde zaten bın pısman olcaksın vede hayatın boyunca abazalar tarafından kullnılcakısn takı senı kabullnn bırı cıkana dek

1|2
    0|0
    • aynen engel olamadm çok pşman oldum ona gvenp ynına gttiğim içn

• dogu gbi bir yerde cıkarmı sence

• çıkar canımmm yeterkı sen ruhunu kırletme

• okumaya kalksak sayfadan çıkamayacağız. el insaf be bacım.

1|1
    0|0
  • önce elini tutar,sonra öper en sonunda yatar iş bitince herkes kendi yoluna

0|1
    0|0
  • madem o kadar korkuyon kızlığın bozulcak diye, neden defalarca ilişkiye giriyonuz

1|2
    0|0
    • o gün bozdu ya bırakmadı tekrar tkrar yaptı

• sende hizli yasamayi seven birisin. bence sen hiiic bosu bosuna kizlik miydi bilmem ne diye sorma hakkin yok cünkü. digerleride seni kullanip atacak

2|1
    0|0
  • o kadar sürede genişlemesi normal mi ? bence değil

1|0
    0|0
    • işde o zaman yara olmuştu zatn dha onunla ilşkiye grmştm

Yükleniyor...