Prezervatif kullanılarak girilen ilişkilerde hastalık kapma olanağım var mı?

her seferinde prezervatif kullanarak ilişkiye giriyoruz. herhangı bır hstalık kapma mikrop kapma olanagım varmı?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• şans..

belli olmaz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• birçok hastalık var vede hastalık kapmakiçin birçok yol var mesela 1-uçuklu biri sana oral yaparsa vajinanda uçuk kapar 2-kan hastalığı ulan birinin öperken dudağını ısırıp kanatırsan sakso çekerken meni yutarsan hastalık kaparsın hepatit aids vb - 3-uyuzlu mantarlı apış arası olan biriyle ilişkiye girersenprezarvatif seni korumaz 4- perezarvatif seni sadece frengi bel soğukluğu aids (yukardaki neden hariç)korur

0|0
    0|0
  • aşırı yapmıyorsanız yok , partnerini iyi tanıyorsan o plastige gerekte yok.

2|0
    0|0
  • evet ihtimali vardır. Prezervatif sadece penis ile vajina iç duvarını korur. Ama dış dudaklar, yumurtalar diğer temas eden vucut parçalarından hastalıklar kapılabilir. Vucut sıvısı ile bulaşan hastalıklar mevcuttur.

0|0
    0|0
  • Evet var ama binde bir ihtimal ve prezervatiften daha güvenli bir yol da yok. Tek eşliysen fazla endişelenmene gerek yok.

0|0
    0|0
  • eğer prezarvatif delik değilse ki bu oran 10000/1 dir , hamilelik riski açıcından, hastalık geçmez bildiğim kadarıyla

0|0
    0|0
  • % 0 diyorum başkada birşey demiyorum

0|0
    0|0
  • çok düşük olasılık. lakin hastalık ten temasıylada geçebilir. hastalığın türlerine göre. hepatit mesela dokunman yeterli...(temizlenmezsen)

0|0
    0|0
  • var prezervatif boş hikaye et ete değecek ilişkiye girdiğin kişiyi tanıyorsan zaten prezervatif kullanmaya ne gerek var ha hastalık olacaksa öpüşmeylede olur

0|0
    0|0
  • her sexin azda olsa riski vardır penisin içine girmeden kapmazsın dişi kanamıştır oradaki hastalıktan kaparsın oral yaparsın hastalık kaparsın

0|0
    0|0
  • prezervatif ile ilişkiye girersen prezervatifsiz girmekten daha tehlikeli...

mesela ben gaz maskesi ile gül koklamam

0|0
    0|2
    • ne alaka kardeşim prezervatif penisini koruyo sonuçta mikroplara karşı

• evet penisi koruyor ama bunu soran bayan penisi değil vajinası nı düşündüğü için soruyor. kusura bakma ama o elastik alet maalesef zara zarar veriyor, bakkal poşeti bile ondan sağlıklı

• Zaten hastalık olmasın diye prezervatif diye bişey var

0|0
    0|0
  • ilişkide prezervatif yırtılırsa olabilir ve eğer hastalık varsa oral yapınca da olabilir.

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdiğin kişi hastalıklı birimi_?

0|0
    0|0
  • devam. bişi olmaz. yardırın

0|0
    0|0
  • sanmıyorum böle bişi olucağını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cinsel birlikteliğiniz nasıl bilinmez o prez. kim elliyor ne yapıyorsunuz hastalık heryerden gelir. Kastın cinsel hastalık ise sanmam.

0|0
    0|0
  • Var. Düşük bir oran ama.

0|0
    0|0
  • yok tatlım yaa sendeeğer bu ökadar şüpheciysen ya ilşkiye girmezsin yada lıp herifi bir doktora götürüsün kara senin...

0|0
    0|0
  • bunu bi olanak olarak görüyosan neden olmasın. çok inanırsanız olur bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...