Kapat

Bakire olduğum halde hamile miyim değil miyim?

Erkek arkadaşımla hiç birşey yapmadık yani yatmadık ama sürtünme oldu ve bilmiyorum içime boşalıp boşalmadığını arkadan olabilir...

Normalde ayın sonunda adetim başlar ve 1 aydır nerdeyse olmuyorum ve gecikti. 2 tane test yaptım, bugün ve 3 gün önce, ve negatif çıktı.

Bakire olduğum halde ben hamile miyim?

Güncellemeler:
evet ama halen ben adet olmadım ...düşünüyorum bu aralar ailele çok problerim oldu ve ders stresi var üstümde haftaya büyük bir sınavım var..AMA internete hamile olduğunu anlamanın factörlerine baktım ve tam uyuyor...1. göbeğin altında şişlik ( var) 2. sık sık tuvalete gitmek ( var) 3. yorgunluk ( var) 4. akınıtı ( var) 5. mide bulantısı ( kusmadım ama var)

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinaya sperm girmiş ise risk vardır ve olmuş olabilir. Ama çok çok düşük bir ihtimal.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Haydar emmi bu gibi durumlarda "merak etme hamile değilsin" diye yorumlar yapıyor. Bence de hamile değilsin ama rahatlamak istiyorsan o teslerden sonra bir de kan tahlili yaptır.

0|0
    0|0
  • Erdem'e katılıyorum. Bu çok düşük bir ihtimal. Yani alenen vajina girişine boşalmış olması falan lazım ki onu hissederdin. milyonda 1 ihtimal.

Hala için rahatlamıyorsa bir laboratuara gidip idrar tahlili yaptır. Kesin sonuç seni rahatlatır.

0|0
    0|0
  • Tekrar söylüyorum idrar tahlili yaptır rahatla

0|0
    0|0
    • yaptim...test negative

• Eczanelerdeki hamilelik testlerinden bahsetmedim. Idrar tahlili dedim. O negatif ise sorun yoktur

• rahat ol meyrem anadan sonra ikinci olacak değilsin.

stresten kendini geriyorsundur. gecikiyor falandır.

ki bu arada sadece biyolojik olarak bakiresin BENCE!

0|1
    0|0
    • bakireyim ama bakireyken hamile olunabiliomu

• Sizin regl dönemleri ruhsal duruma göre çok değişiyor.(üzüntü, stresvs.) Anal yoldan içine boşaldıysa ve sen hamile kalırsan çocuğun ismi Hudini olsun daha ne olsun

0|0
    0|0
    • hic komiik degilsin

• Test yapmışsın negatif, arkada boşalmış diyosun. En sağlamı sağlık ocağında test yaptır garanti olsun o zaman.

• Hamile kalmak ile bakire olmak arasında doğrudan bir ilişki yok, spermin yumurtalığa herhangi bir şekilde akması hamile kalma sebebi olabilir.

ancak 2 kez test yapmışsın ve negatif çıkmış. testin güvenilirliğine bağlı olarak büyük ihtimalle hamile değilsin.

adet gecikmesi yaşadığın strese, kullandığın ilaçlara bağlı olabilir. kansızlık sorunu yaşıyo olabilirsin. basit bir kan tahlili yaptırman bunu öğrenmek için yeterlidir.

çok da dert olursa bir jinekologa gitmeni tavsiye edebilirim.

0|0
    0|0
  • iste zar dursun diye geri kalan her halti yiyip korunmazsan bu stresi cekersin... hamile vs değilsin kafana taktigin icin bile gecikmis olabilir

0|1
    0|0
    • yahu mide bulantisi vb belli surelerden sonra olusur , asiri wc istegi de 2-3 aylikta anca... :) sen psikolojik olarak taktin bence

• Bu kızlar hep böyle, bakiresin ve sevişiyorsun. önlemini al be kardesim ne diye vajina üstüne boşalırlar anlamıyorum. Bütün arkadaşların yazdığı gibi hamile değilsin ve stresten oluyo tüm bunlar

0|0
    0|0
  • senin sorunda da gariplik war.arkadan olabilir diyosun,bilmiyorum diyosun ne demek istiyon?

0|0
    0|0
  • adetinin gecikme sebebi sinir streste olabilir, paniğe kapılma hemen rahat ol..

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• İki kez test yaptırdıysan ve negatif çıktıysa hamile değilsindir.Gecikmenin nedeni yaşadığın stres olabilir. Daha dikkatli davranmalısın ..

0|0
    0|0
  • test yaptın ve negatif cıktı ise bu durumda hamile değilsin..ama 1 ay uzun bir süre doktora git kan testi iste

0|0
    0|0
  • hamile degilsin bence kac tane test yapmissin negative cikmis daha ne kasiyosun ki anlamadim?

stresten yogunluktan vs gecikmistir adetin

0|0
    0|0
    • Ha o testler negatif dedi diye kesin hamile olunmuyor yani... Peki... İyimiş. Yeni bişey daha öğrendim en azından... "asidite markerlarına" bu kadar da güvenilmemesi gerek bence ya neyse..

• yaptığın testlerin hepsi negative mi ?

0|0
    0|0
    • 2 tane yaptim ikiside negative...ama korkuyorum..sex yapmadim aam surtunme oldu.. ve risk varmis hamile kalmanin ne yapacam ben

• selam arkadaslar 7 ocakta ilişkiye girmiştik 18 ocakta idrar testi yaptım negatif cıktı adetim yaklasık 2 hafta kadar gecikti sonra 27 ocakta birdaha idrar testi yaptım yine negatif cıktı ama hala adet olmadım hamile olabilirmiyim hala sizce neden adetim gecikti hamilemiyim anlamadım kesin sonucu nezaman ögrenebilirim admin acil cewap verebilirmisiniz

• Erkek arkadşmla 2-3 gn önce ilşkye grdk ama tam içine grmedi ucu deydi sdecee bakireym. fakat tam çekerken bosaldı vajnamın üstne dmladı korkuyrm hmle klrmııymm :/

• Erkek arkadşmla 2-3 gn önce ilşkye grdk ama tam içine grmedi ucu deydi sdecee bakireym. fakat tam çekerken bosaldı vajnamın üstne dmladı korkuyrm hmle klrmııymm :/

0|0
    0|0
  • olabilirsin aman dikkat

0|0
    0|0
  • ama sen böyle devam edersen dış gebelik yaşıycaksın...

0|0
    0|0
    • o demek?

• insanların psikolojik olarak kendilerini hamile hissetmesi ve gerçekten 9 ay o boş kütleyi taşıyıp sadece keseyi doğum yaparmış gibi doğurması demek..

• ya ben artik duusunmemeye calisiyorum bunu nasil engelerim?

• hayır hamile değilsin bu durumu kafana çok taktiğin için stresten adet kanaman geç başlayabilir herkese olur ama ben çok duydum bakire olupta hamile kalanları kızlık zarı gebelik koruyucu değildir öyle okumuştum bi çok yerde

0|0
    0|0
  • rahat ol hiç birşey olmazz sıkıntı ve stres yapmışsın ve bu yuzden adetin gecikmiştir... sıkma kendini ve testlerede boşuna para verip durma çok yakında olursun sen yeterki stres yapma kendinee;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...