Strapon seks hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bi erkek olarak benim en çok yapmak istediğim şeylerden biri gay olmamama rağmen nedense çok istiyorum peki kızlar ne düşünür bu konuda

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gay olmamama rağmen demişsin dostum ama strap-on zaten eş cinsel bir arzu değildir. Eş cinsel bir arzu olsa strap-on ile değil penis ile yapılmasını isterdin :)

Karşı cinsle arzulanan her eylem heteroseksüel bir arzudur.

Bunu seven ve arzulayan kadınlar genelde bdsm dürtüleri kuvvetli, dominant ve sadist olurlar.

Tabi lezbiyen ve biseksüel kadınlar kendi cinslerine karşı strap-on kullanırken demin saydığım dürtülere sahip olmak zorunda değiller. Neticede eylemi yapmak için gerekli bir alet oluyor. :)

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaptim superdi harikaydi muthisti! Canim sevgilim iyiki varsin :)

0|0
    0|0
    • sana zevk veren yönü nedir, sonuçta senden giren çıkan bişi yok? biraz psikolojik sanırım: "beni mikeni ben de mikerim", sikek eylemini gerçekleştirme duygusu ya da dominant bir kadın olma. ya da benzer şeyler. ama onun haricinde direk zevk alamazsın.

• Bunu yapmak isterim bir kıza ama.

0|1
    0|0
  • bende bir kızın bana yapmasını isterdim..

0|2
    0|0
  • o ne kine ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• farklı olabilir ama anal uyarmadan zevk almam .

0|0
    0|0
  • gay değilsim demişsin yaparsan gay olacan

0|0
    0|0
  • Arkadaş kızlar lezbiyen erkekler gay oldu sitede kimle konuşacagız :D

0|0
    0|0
  • erkekliğe ters öyle şeyler aga imkanı yok yaptırmam

0|0
    0|0
  • Gay olmayıpta becerilmek isteyen kişiye ne deniyor

0|0
    1|0
  • gayet normal birşey bence bunu bende eşimle yaşamak isterim sonuçta bir erkekten değil eşimlen seks yapmayı seven biriyim ve eşler arasında bu tarz şeylerin rahatlıkla konuşulması ve uygun görülürse yapılmasından yanayım

0|1
    0|0
  • K.s de ne çok strapon meraklısı erkek varmış:)

0|1
    0|0
  • Daha milli olmadan istiyorum simdiden

1|0
    0|0
Yükleniyor...