Sevgilim erkeklere ilgi mi duyuyor? Çok ciddi!

Sevgilimle 1 buçuk yıllık ilişkimiz var ve benim samimi olduğum eşcinsel (gay) bir arkadaşımla mesajlarını yakaladım. Önceden bu arkadaşım için beni uyarırdı görüşmemem için. Kendisi de pek hoş bakmıyormuş gibi davranırdı.

Bu eşcinsel arkadaşım sevgilisiyle aynı evde kalıyor, cinsel anlamda bir şeyler yaşıyor. Sevgilime bunları anlatmış. Sevgilim de "bir erkekle ilişkiye girmek nasıl acaba merak ediyorum." demiş. Yan yana olsalar bir şeyler olur muydu bilemiyorum bile.

Şok oldum. Dayanamadım sordum. Siz kızlar merak etmiyor musunuz önemli bişey değil saçmalama dedi. Ben ne düşünmeliyim? Ona bunu yakıştırmak istemiyorum ama eşcinsel arkadaşıma bile bu kadar önyargılı bakan biri nasıl olur da ona böyle bir şey sorar? Erkeklere ilgi mi duyuyor?

Güncellemeler:
Erkeklerin bakış açısı nedir çok merak ediyorum, bunu normal bir erkek sorar mı?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir yanda kızı sevgili eden kızlar, diğer yanda kızlara yeltenen sapık gayler. Bu nasıl bir ahlaktır rahat rahat konusuyorsunuz gerçekten aman mı diliyorsunuz. Nedir bu böyle anlayamıyorum.

0|1
    1|1
    • Ben şok oldum anlamak için yazdım kendime partner arıyorum demişim gibi ne bu tepki böyle?

• Ciddi diye yazmışsın ama ciddiyetine emin değilim. sen kızı sevgili ettiğin halde erkeklere ilgi duyuyormusun az ya da çok. o gay denen herifte sonuçta erkek. sevgilini elinden alması doğal

• adam farklı deneyimler peşinde .kızım sen kendini köprüden at.millet sevgilisini başka kadına kaptırırı sende bir gaya kaptırmıssın.çok komik ya

0|0
    0|0
  • Bizde buna ne derler söylesem tuhaf olur. Hani maçlarda hakeme tezahürat yaparlar ya ne hakem diye. Öyle bişey işte.

0|0
    0|0
  • kızm erkek arkdsına dikkat et senin kıymetini bilsin taraf değiştirmesin su merak yok mu merakk . insanı maaf ediyor kimi zamn.

0|0
    0|0
  • bencede saçmalama.olabilir.bende hiç aklıma gelmeyecek kişilerle mesajlaşıyorum.bence doğal.Merak emtiştir

0|0
    0|0
  • Yoktur Bişi Merak Etmee. Olsa Senle Ne İşi Var.

0|0
    0|0
  • arkadaşın gizli gay ama bıyolojıkmı yoksa gecıcı mı bılemem

0|0
    0|0
  • Bu seni ilgilendirmez diyorum.

0|1
    0|0
  • eğilim var senin elemanda..bu merak etme olayı kolay kolay bir erkekğin aklından geçmez.. :/

0|0
    0|0
  • :D Bence senin sevgilinde birşeylik var birde ben etrafımdaki hiçbir erkege dikkatli bakmam gaymıdır topmudur farketmez ben hiç bakmam ha kızlara bakarımda güzele bakarım.

0|0
    0|0
  • biseksueldir belki hem kız hemde erkeklere ilgi duyuyordur öyle hemen birine gay damgası vurma :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgiline yakışıklı erkek resimleri göster azarsa anlarsın zaten

0|0
    0|0
  • dediği gibi meraktandır muhtemelen

0|0
    0|0
Yükleniyor...