Üniversiteyi bakire bitiren kız var mıdır?

Üniversitelerin maşallahı var. Duymadığım şey kalmadı. Herkes birbirine atlıyor.

Sizce üniversiteyi bakire bitiren kız var mıdır?

• Evet vardır.
    92% (45)75% (39)83% (84)Oy Ver
  • Hayır yoktur.
    8% (4)25% (13)17% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
23|14

En İyi Kız Görüşü

• Kapıdan içeri bir girdim, yüzüme doğru sperm geldi. Çok fena üniversiteler çok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Arkadaşım ben de üniversite okuyorum ama ben oraya sevişmeye gitmiyorum OKUMAYA aileme kendime vatanıma milletime hayırlı bir evlat olabilmek için kendimi kurtarmak için okuyorum. Günümüz ülkesinde gemiaini kurtaran kaptan artık. Zaten sonrası gelir merak etme. Ne kadar iyi bir iş iyi bir hayat o kadar iyi bir koca demektir. Bu arada evlenene kadar da bekaretimi koruyacağım bu da kesin bir gerçek. Ama tabi işi farklı düşünenler de var orayı geneleve benzetenler de var ama ben öylelerinden asla değilim.

4|4
    2|0
    • Hepsi güzel de şu ne ya "Ne kadar iyi bir iş iyi bir hayat o kadar iyi bir koca demektir." İlginç kocanın iyiliğini sağlayan etken iş yani

• bu ne lan. Türkiye'de yaşıyoruz Amerika' da değil.kızlar burada 17 yaşında ve bakire diye ayıplanmıyor farkında mısın?

Müslümanız elhamdülillah!

8|4
    3|0
  • evet var. herkes o* değil bu memlektte

3|0
    0|0
  • tabiki var böyle bir mantık olamaz

birkaçı çıkıp bu haltı yiyor diye diğerlerine bunu yakıştıramazsınıuz

2|0
    0|0
  • Kapidan gireni dildoya oturtuyorlar. Yuce inanna sana geliyorum :D.

3|3
    1|1
  • Türkiyede üni hayatim olmadi ama vardir tabiki diyorum

0|1
    1|0
  • benimde duymadığım şey kalmadı

ama dünya bizim duyduklarımızdan ibaret değil

geleneklerine önem veren veya kendini eşine ayıran veya dinine önem veren birçok kişi vardır.

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim şey:üni.yi kazanana kadar çalışıyorlar.Kazanınca da biri sevişme yurdu yapıyor,biri eğlence,biri moda.Halbuki iyi meslek için en iyi eğitim üni.de alınmalıdır.

0|1
    0|0
  • Vardır mutlaka.

0|0
    0|0
  • var hemde çok

0|0
    0|0
  • Üniversiteyi bakire olarak doktora bitiren kızın dramı az sonra Arena'da...

1|1
    2|1
  • ahahah güldürdün :D

üni okumadım bılmıyorum ama illkı vardır:D

1|0
    1|0
  • Kepçük beyinliler.

1|0
    2|2
  • Var tabii .unutma 2yilliklar da var beklemesi uzun surmez hkljkl

0|0
    2|1
  • Çok var

0|0
    0|0
  • Ben variimmmm

0|1
    0|0
  • Böyle aptalca şeylerle ugrasacagina biraz ders çalışıp sen de okusaydin üniversite gorseydin neymiş ne değilmiş. Ne beyinsizler var ya şaka gibisiniz.

0|2
    1|0
  • her ne kadar genelleme yapmak yanlissa da evet, vardir diyorum.insanin nefsine hakim olmasiyla alakali zaten .

0|0
    0|0
  • ne kadar saçma bir düşünce, olmaz olur mu, ben ve bir sürü arkadaşım nasıl geldiysek- öyle bitirdik.

0|1
    0|0
  • 16 arkadaş üniversiteye gittik. Maalesef artık hiçbirimiz bakire değiliz...

3|5
    5|1
  • Önce alıştırma yapıyoruz sonra atlıyoruz ilk kimi görürsek hemen oracıkta asddfgdsd

0|0
    1|0
  • Vardır mutlaka

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu soruyu soran hemcisim adına K.S sitesinden özür.

Kardeşim üniversite orası..Kerane değil.

Sen çok amerikan pastası filmi seyretmişsin.

6|0
    0|0
  • Diyelim ki yok ne olucak bunu sormnaktaki amacın ne?

4|0
    1|0
  • "Herkes birbirine atlıyor" ne demek nan :)))

Oran vererek konuşmak gerekirse sanırım sallıyorum yüzde 0,0001 falandır :)))

0|0
    2|0
  • Emin ol senin beynin kaşar bilader :)

Üniversite okuyan kızlara oruspu gözüyle mi bakıyorsun. Lahana kafalı...

3|0
    2|1
  • gelecek kaygısı olmayan, ailesi nispeten zengin olan kızlar dışında(ki onların da hepsi yapmaz) çoğu birşey yapmaz. anlatılanlar ego tatmini yapan abazaların hikayeleridir. çok sevişken olanlar var ama genelde tek başına kalabilecek durumda olan bir eli yağda bir eli balda hayat sürenler. gerisi yaşam mücadelesi veriyor sevişmeye vakti mi var. uzun süreli ilişkisi varsa belki. onunla da evlenir zaten.

0|0
    0|0
  • oraya okumaya giden insanlar var elbette sevdikleri olacak cinsel hayatlarıda var taş değillr ya senin bakış açına göre insanlar sadece bakireliklerinden kurtulmak için okuyorlar bu nasıl bir zihniyet arkadaş...

1|0
    0|0
  • çok var .

1|0
    1|0
  • Erkeklere bok sürdürmeyin zaten

Bakir erkek hiç yoktur bu daha ilginç dimi

töbe ya

3|0
    1|0
  • O kadarda değil adam gibi dersini dinleyen okuluna gidip gelen bir sürü kız var bölümde tabi dışarıda ne yapar bilmem en azından bizim gibi ulu orta yerde bir şey yapmıyorlar.

1|0
    1|0
  • hacı sen çokmu amerikan pastası izledin etkisinde kalmışsın

1|0
    0|0
  • soru bakire bitirmeyen var mı şeklinde olmalı bence

0|0
    0|0
  • Universitede kizlar teklif ediyormus oluum.

0|0
    0|0
  • ne saçma bir soru

1|0
    0|0
  • Tabiki vardır,hatta çoğunluktadır bilee.Herkese aynı gözle bakmayın,biraz insaf ya.

2|0
    0|0
Yükleniyor...