Lezbiyen arkadaş bulma siteleri var mı?

Lezbiyen arkadaş bulma siteleri var mı?

2|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• lezce.com vardı. Lezbiyen bir arkadaşım üyeydi lakin baktığımda ortamın gerçekten saçma olduğunu gördüm.

Nasıl ki erkek abazan arkadaşlarımız her sosyal medya sitesinde saçmalıklarını sergiliyor, burada da butch arkadaşlar aynı rolü üstlenmiş.

siteye kayıt için web cam açmak gerektiğini söylemişi arkadaşım. Erkek arkadaşlar hatun düşürme umuduyla girmesin yani :)

5|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 18

• LezbiyenArkadas.Com sitesi var orda lezbiyen arkadaş arama sohbet vs vs var

3|0
    0|0
  • siteye ne gerek var ki git şişliye ara sokaklarda tonlarca kadın var %99 u lezbiyen ve birlikte kalacakları bir lezbiyen arıyorlar.

2|0
    0|0
  • site aramana gerek yok .gizlenme ya da istekve arzularını .hislerini açıkça belirt .mutlaka kendin gibi yaşamayı seven ve ilgi gösteren bir partner bulabilirsin .

2|0
    0|0
  • ingilizce varsa eğer kasidie.com.

0|0
    0|0
  • normal arkadaşlık sitelerinden bulursun, siberalem, badoo gibi birde çok eski chat programı var mirc büyük şehirdeysen ordanda bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Biseksi anlıyorum da sadece lezlik saçma geliyor bana..

0|0
    2|0
    • Neden?

• Ne bileyim her iki cinsten de hoşlanabilir insan sonuçta her iki cinsinde tadı farklı ama sadece kendi cinsinden hoşlanmak diğer cinsden alınabilecek zevklerin ve hazların hiçe sayılması gibi geliyor bana...haksızmıyım?

• varsa bir biseksül bir tanede lez bulalım tamam iştre :D

0|0
    0|0
  • Erkeklerin çoğu lezbiyendir. :)))

1|0
    1|0
  • Var efenim, googleda araştırınız.

cut.

0|0
    0|0
  • ulaş bana sana bir kaç kişi yönlendireyim

0|0
    0|0
  • beylıkduzunde otuyorsan gıdebılcegın ortamı da var

0|0
    0|0
  • valla bir kaç kişi duydum yapan ama

ben bu lezbiyenler çok tahrik ediyor sevişmeleriniz felan

0|0
    0|0
  • Vardır illa ki. Arama motorlarından birine yaz , bir sürü yer çıkar. Bol şans ;)

0|0
    0|0
  • Lezzo diye bir site var.üye ol iş tamamdır.iyi sevişmeler.

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • ne yapacan lezbiyeni ya :)

0|0
    0|0
  • ...İğrenç...

0|0
    14|2
  • bi site vardı ama hatırlayamadım hatta bayan olduğunu ispatlayıp üyle üye oluyordun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...