Çok erken boşalıyorum ne yapmam lazım?

çoğu insanda erken boşalma sorunu var ama benimki öyle böyle değil kızın içinde 4-5 kere gidip geldiğim zaman boşalıyorum hatta çoğu zaman sevişirken boşalıyorum kız arkadaşım bu durumdan çok rahatsız olduğunu söyledi ne yapmam lazım? nolur yardım edin...:(

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• benım bıldıgım cok masturbasyon yapınca erkeklerde erken bosalma oluyormus onun dısında uzun sure bosalmayanlarda ısın beyınde bıttıgını kafasında baska seyler dusundugunu soyluyor ayrıca gecıktırıce alabılırsın ınternetten eve sıparıs edersın gızlı paket gonderıyolar merak etme ama gecıktırıcıyı cok fazla sıkma o zamanda cok uyusuyo ve kalkmıyo 1 2 pıs sık yeter daha sonra gecıktırıcıyı yavas yavas bırak alısırsın bu duruma erkende bosalmazsın

1|1
    0|0
    • güzel cevap tebrik ediyorum seni

• ne demek canım senden değerli mi :)

• Yanlış yönlendirme yapmayalım. Bilgileriniz tam doğru değil.

Çözüm öneriniz sorunu ortadan kaldırmıyor.

Gerçekten çözmek istiyorsan profesyonel yardım alın. Bir cinsel terapiste gidin.

Öyle sprey ilaç çözüm değil.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu sürekli bir hal almışsa erken boşalma sorununuz var demektir.

Burada kız arkadaşınız (partneriniz) yardımcı olmalı size. Sizde çaba göstereceksiniz.

- Öncelikle kız arkadaşınızla bu konuyu oturup açık açık konuşun. Ve beraberce çözebileceğinize inandığınızı söyleyin. Sizi bu yüzden suçluyor olması sizin erken boşalma sorununuzu daha da kronikleştirir hatta ereksiyon problemi yaşamaya başlarsınız ileride.

- Ön sevişme safhalarını uzatın. Bu aşamada siz penisinizi sürtmemeye çalışın. Uzaması hem partnerinizi memnun eder, hem de sizin otomatiğe bağlanmış isteminizin ezberini bozar.

- Birleşme sırasında boşalma anına çok yaklaşmadan içinden çıkın ya da o pozisyonu değiştirin yavaşlayın. Partneriniz o an aynı hızda devam etmek istiyor olabilir. Onu oyalayın, o da anlayışlı olsun.

- Partnerinizi, parmak ve dudaklarınızı, dilinizi kullanarak orgazma taşıyın. Bu sizin şimdi sıra bende artık diye düşünüp baskıdan kurtulmanızı sağlar.

- Eğer daha ön sevişmede boşalıyorsanız seksi bırakmayın. Partnerinize zevk vermeye odaklanın, bu sürede tekrar sertleşmeyi başaracak ikinci, üçüncü seferlerde gitgide daha geç boşaldığınızı göreceksiniz.

Cinsel ilişki sıklığı, deneyim ve yaş ilerledikce bu konuda çok daha ilerleyeceksiniz.

Eğer bu yazdıklarımı uyguluyor ama başarılı olmuyorsanız bir hekimden yardım alın. Utanılacak bir şey yok ürologlar ve psikologlar hergün bütün hastalarından bu konuyu dinliyorlar, onların işi o.

Ama bu soruna asla gözünüzü kapamayın.

0|0
    0|0
  • bu piskolojik birşey. sevişirken baska seyler düşünmeye calıs. vajinaya odaklanma.

0|0
    0|0
  • yazıklan :S doktora git bişiler yap aga benımde 4-5 dk felan gidip geldikden sonra oluyor bende kendımı erken sanıyordum..

0|0
    0|0
  • Kamagra tablet ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...