Erken boşalma neden olur?

erken boşalma neden olur. daha sevişirken bile boşalanlar var

0|1
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Genelde masturbasyonu çok yapan erkeklerde görülsede hiç yapmayanda bile olabilir. Stres ve aşırı duygusal gerilim altında olanlarda da görülür.

Boşalma refleksi üretra da başlar ve spermlerin penisten ve sperm kesesinden dışarıya fışkırmasına neden olan istem dışı kasılmalardan oluşur. Bu refleks 1 Pubococcygeus (PC) kası tarafından kontrol edilir. Boşalma refleksi üzerindeki kontrol basit 1 uygulama ile sağlanabilir. Bunun için hekim desteği şart kişi kendi sorunu olduğunu kabul edip hekim desteği alırsa kolay tedavi olur.

3|4
    0|0
    • epimedyumlu bitkisel karışımlı macun kullanıyorum hiç böyle sorunum yok hekime falanda gitmedim

• kullandığın şeyin yararını gördüysen sorunu olanları bilgilendir o zaman nerden bulurlar kaça alırlar vs.

Erkekler Ne Diyor 12

• Erken boşalma istatistiklere göre ereksiyon sorunu ile birlikte Türkiye'deki erkelerin %70 inin sorunu imiş. Doğal olarak kadınların da sorunu. Zira Bu sorunları olmayan erkeklerin oranı %30.

Erken boşalmayı sınıflayalım

1- Bazı ilişkilerde karşılaşılan bir sorun olarak erken boşalma : Hemen her erkeğin hayatında en az birkaç kere karşılaştığı bir olay. Hiç de sorun edilmemeli. Nedeni o anki stres, biran evvel bitirme isteği, önsevişme sırasında kontrolün kaybedilmesi vb nedenler olabilir.

2- Hayatın bazı dönemlerinde yaşanan bir sorun olarak erken boşalma : Bu genelde bir iki ilişkide yaşanıp erkeğin bu duruma takması, taktıkca da erken boşalmayı bir alışkanlık biçiminde sürdürmesi hatta beraberinde ereksiyon problemi yaşamaya başlaması.

3- Kronik erken boşalma : Erken boşalmanın kalıcı bir sorun olarak devam etmesi.

Erkekler özellikle genç yaşlarda kendilerini kontrol etmeyi bilemezler. Deneyim arttıkça, yaş ilerledikçe bu konuda ilerlerler.

Ancak erkek kültürü genç yaşlarda sanki erken boşalmayı bir marifetmiş gibi algılar. Genç bir erkeğin arkadaşlarına "abi kızı görünce boşalıyorum" demesi hızlı boşalma ile övünmesi sık rastlanan bir durumdur. Oysa tarif ettiği bir hastalıktır. Bazı erkekler ergenlik dönemlerinde beraber masturbasyon yapıp kim erken boşalacak yarışmaları bile yaparlar.

İlerleyen yaşlarda bu erkekler girdikleri ilişkide erken boşalmanın partneri üzerine olumsuz etkisini göremezse, erken boşalmanın kendi cinsel ilişki kalitesini de düşürdüğünü anlayamazsa, ya da anlıyor ama bu sorunla mücadele etmek istemiyorsa sorunu kronikleşir.

Oysa tedavisi mümkündür. İlk başta erkek, sonra partneri ile birlikte bunlardan çözüm alınamazsa bir hekim yardımıyla bu problemden kurtulabilirler.

Ama 2 dakikada kadının üstünde boşalıp işini görüp sonra kıçını çevirip yatmak kolay olan olduğu için pek çok kadın orgazmı tatmadan ömür tüketiyor.

1|0
    0|0
  • erken boşalma bencillikten, partnerine önem vermemekten dolayı olur. kişi kendi arzularına öncelik verir partnerinin o anki konumunu gözlemlemez sadece kendine odaklanırsa erken boşalır.

1|1
    0|1
  • Aşırı istek ve cinsel açlık erken boşalmaya sebep olabilir. Bazen psikolojik, bazen de rahatsılık olabilir.

1|0
    0|0
  • erken bosalma dogal biseydir.ama onemli olan bosaldiktan sonra devam edebilmektir..erkeklerin cogu bosaldiktan sonra zevki gider ve kadini yuz ustu yarim birakir..halbuki bu cok yanlis cnki kadinlarin cogu erken bosalmayi onemsemez..sadece onlari yuz ustu birkma yeter..yani onuda mutluluga ulastirmak gerekir..

1|0
    0|0
    • erkek boşaldıktan sonra nasıl devam edebilir ki

• fakat genelde erkekler boşaldıktan sonra çekiliyor

• iste burda devreye saygi sevgi giriyo..seks sadece tek tarafli olmaz..cogu erkek sadece kendini dusundugu ve kadini bir mal gibi kullandigi icin geri cekilip.uyuyor.

• heyecan korku

1|0
    0|0
  • bazıları için etkilenmeye bağlı bazıları için bir tür hastalık bu sebeple geciktiriciler ve geciktirici özellikli prezervatifler var

0|0
    0|0
  • ahh ahh benimde derdim o.. çaresini bulamadım

1|0
    0|0
  • acemilik, korku, heyecan.

1|0
    0|0
  • Yazik hem onlara hem karsilarindakiler:)

Irade ve sabir yok

1|0
    0|0
  • erkegın tecrubesızlıgınden tamammen beyınlee alakalı bır durum amatorr erkelerr cabuk boşalırr meselaa ben kendımı kontrol etmeyı bılıyorum hersey bır yana once kadını orgazma ulastırmalısın ya da onaa daha fazlaa zaman ayırıp aynı anda orgazm olmalı coook guzel yaaa

0|0
    0|0
    • tam olarak olmasada haklisin..yani orgazm etme konusunda haklisin ama tecrube kismina gelince haksizsin..bnimde uzun iliskim oldu defalarca sevistik bnimde erken bosalma sorunum var.ama partnerimi hic bir zaman yuz ustu birakmadim..

• Erken boşalmayanından bul.

0|0
    1|0
  • sen dua at erken boşalan biri çıkmasın karşına bütün sex hayatın mahvolur sonra

0|0
    0|0
    • neden sürekli devam edermi dk çağre değil mi

• tedavi işe yaramazsa bunun örnekleri çok var.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...