Onla konuşmaya devam etmeli miyim sizce?

Sevgilimle dün gece konuşuyoduk arkadaşının doğum gününde alkol almış ve sarhoştu biraz konuşurken bana dediki ikimzde biliyoruzki sende sevişmek istiyosun... hayır dedim... ne o bakiremisin yoksa dedi... evet dedm yalan söyleme dedi bende kızdım kapattm telefonu neden böyle bişey sordu benm bakire olmadımı mı düşünüyo yoksa... ya da sarhoş olduğu içinmi sordu onla konuşmaya devam etmelimiim benle ciddi düşünmüyo mu sizce sadece yatmakmı istiyodur

0|1
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım sarhoş iken bunun arkasına sığınıp normalde soramayacağı soruları sormak istemiş.

Öncelikle seninle birlikte olma isteği var bu sebeple bekaretini sorgulamış. Sana yalancı diyerek emin olmaya çalışması hoş değil fakat kızlar bekaret konuda refleks olarak yalan söyleyebiliyorlar o sebeple üstelemiş olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• gayet açık. sadece sevişmek istiyor. aşk meşk sevgi ciddiyet yok. sen ciddi bir ilişki istiyorsan boşa zaman harcama onunla. bırak gitsin

0|0
    0|0
  • bütün erkekler sevgilisiyle sevişmek ister adam dogruları soylemiş sen bakma burdaki kuşlar yol ver felan demiş. dogal olan da bu zaten .

0|0
    0|0
  • Senle yatmak istediği kesin ciddi düşündüğü muallak, he keza ciddi düşünse böyle bir söz söyler miydi, o da ayrı konu.

1|0
    0|0
    • Peki bu konusmadan sonra onla konusmaya devam etsem benimde istedimi mi dusunur?

• Onun için senin ne istediğin önemli değil, yani adam kendine bir hedef koymuş seni yatağa atmak, şu an istemesen de ilerde isteyebilirsin diye bu yöndeki çalışmalarını sürdürecektir. Bence ona hiç bir türlü yakınlaşma, öpüşme dahil, bakalım ilişkiyi devam ettiriyor mu? Tabii daha hiç yakınlaşmamışsanız da aynen öyle devam et.

• halen anlamamıs kızım senı kullanıp gıtcek ay bu hemcınslerım neden bu kadar saff veyahut hayal prest kör anlamıyorum adamın nıyetı bellı

• Genelde bu konuşmaları yapıyorsa cinsel ilişki konusnda düşüncelerini soruyorsa evet o senle yatmak istiyor

0|0
    0|0
    • ama daha önce hiç cinsellik konuşmuyodu

• ona bile fazla yaklaşmıyorum sadece sarılıoruz yaşım 22 ondan dolayı daha önce bişeyler yaşadım sanıomudur

• bilemiyorumda sarılıyorsun diye bişey yaşadın sanıyorsa çüşş yani ayıp yaaa..sen normalsinde o sana ayıp etmiş

• içinde ne varsa onu söylemiş sana sen bilirsin artık

0|0
    0|0
  • standart türk erkeği büyütücek birşey yok ayık kafasıyla konuş böyle birşey dedin de açıklasın sana amacını

0|0
    0|0
    • sonra mesj attı bende konuşmak istemiyorum senle dedm ok k bkma benm hatam dedi

• bunları soruyor olman bile hata canım adam sadece vajinanla ilgileniyo haberin olsun

0|0
    0|0
  • Senle yatmak istiyor işte

0|0
    0|0
  • pek gözüm tutmadı elemanı..ya hayırlısı

0|0
    0|0
  • Ama sarhoşken söylenen kelimeler ayıkken düşünülmüştür diyede bir söz var hani ;)

0|0
    0|0
  • ciddi dusunmuyo papstrp gıdıcek

0|0
    0|0
  • ne ciddisi,senle yatmak istiyor ciddi düşünmüyor..bu tarzda konuşan biriyle gelecek düşünecek kadar saf mısın sen

0|0
    0|0
    • ama sevgılı olmadan once bana şöyle dedi senle çok ii anlaşıyoruz böyle devam eder belki evleniriz diye şakalar falan yapıodu bende hayal kurmaya başlamıştm :(

• ya tamamda şimdi buradan aldığın yanıtlarla hareket edip hayallerini yıkma,biz sadece senin soruna cevap veriyoruz, o nu sen tanıyorsun bilemeyiz biz tam olarak ama soruna bakılacak olursa bu herif yatma peşinde gibi..ama sen karar vereceksin tabiki..

Kızlar Ne Diyor 6

• 1inin gerçek yüzünü görmek için ya onunla içki içeceksin ya da alışveriş yapacaksın. Senin sevgilinin gerçek yüzü de bu. Görmelisin... Ayıkken sana der özür dilerim hatırlamıyorum alkollüydüm falan . Şunu unutma sarhoşken söylenen herşey ayıkken detaylıca düşünülmüştür. Sarhoşken farkında olmadan dile dökülür sadece. Madem sarhoş muhakeme yapamıyor bekareti vs yi nerden akıl ediyor? Madem sarhoş aklı yerinde değil neden donuna sıçmıyor ya da donunu çıkarıp zikin beni diye bağırmıyor. Aklı da fikri de yerinde . Ayıkken düşündüğü söylemeyediği şeyleri sana sarhoşken söylüyor ters tepki alırsa sahoştum hatırlamıyorum ayağına yatıp özür dileyecek. Seni bilmem de bana sökmez bu numaralar

0|1
    0|0
  • Bakire misin yoksa ? ne demek lan

Kötü bişey mi bakire olmak :s

İnsanlar ayıkken yalancıdır , dogruları sarhoşken söyler zaten ..

Sevmıyosan ayrıl gitsin , seviyosan ben karışmam :)

0|0
    0|0
  • sana birşey soylıyımmı sarhoş olması daha ıyı ya gunluk hayatındakı dusuncesını sana yansıtmıs bence ayrıl bı sn ye bıle dusunme

0|0
    0|0
  • seni kışkırtmaya çalışmış. gaza getirecek aklınca.

''ne?! hiç yapmadın mı! ahahahha'' ''ay yapamaz mısın, yoksa korkuyor musun!? hahahah''lar gelecek yakında.

0|0
    0|0
  • Sarhoşlar gerceyi söylermiş

0|0
    0|0
  • söylediklerini hatırlıyormusun diye sor hatırlıyorsa yol ver hatırlamıyorsa devam et:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...