Eşimin bacak kıllarından çok rahatsızım

Arkadaşlar eşimle 3 aydır evliyiz bakımlı bir bacaktan çok tahrik oluyorum fakat eşim bacaklarına gereken özeni göstermiyor ağda yapıyor ama bacağı çok pürüzlü oluyor kıl kökleri,kızarıklık falan çok belli oluyor birde aşırı beyaz tenli resmen inadına yarım yamalak yapıyor konuşuyorum ama degişen birşey yok.Pürüssüz parlak,çekici bakımlı bir bacak için eşim ne yapabilir?Acıdıgı ve kanadıgı için ilgi göstermiyormuş.

1|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Erkek için istemesi kolay tabii :D Çok önemliyse ver parasını lazer yaptirsin ben eşimin koltuk altını agdayla aldım bir kez o günden beri bana agda yapma canın yanmasin diyor biraz anlayışlı olman lazım bence kadını üzersin böyle ağda da yapıyormuş daha ne yapacak bir de beğenmiyorsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• epilasyon paketi al eşin için. pürüssüz oluyor ve acımıyor da

0|1
    0|0
  • Acıması ya da kanaması kıllı bacaklarla dolaşması için bir gerekçe olarak gösterilemez. Güzel görünmek için bazen acıyada dayanmak gerekiyor. En kötü ihtimal haftada bir tüy dökücüyle alsın. Ama bunlar bahane bence.

1|1
    2|0
  • bu karının cilt tipiyle ilgili yapabileceği bir şey yok kıl kökleri için lazer dışında.ancak cildini düzenli olarak kremlerse cildi daha güzel olur.

0|1
    0|0
  • Ağdacıya gitsin madem kendisi yapamıyorsa

1|1
    0|0
  • ıyy okurken ben bıle tıksındım elınden tutu ve bır lazer epilasyon merkzıne götür kople lazer yaptırın sen rahat o rahat :/

0|1
    0|0
  • lazer epılasyona ıkna et.

0|1
    0|1
  • lazer en doğru tercih olur. beyaz tenliyse daha çok fayda ediyor zaten

0|1
    0|0
  • ya kuaförde sir ağda yaptırsın düzenli ya da lazer epilasyon

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İspirto döküp yak.

1|0
    0|0
  • ilk üç ayda bu sorun

vay be

1|0
    0|0
  • Iyi bir epilasyon yaptırsın. Caddede kaliteli epilasyon salonları mevcut.

0|0
    0|1
  • lazer yaptırsın hacı öyle bir kadınla bir ömür geçmez

0|0
    0|0
  • Ben de bayanlarda bacak bölgesine düşkünümdür ve kıllı oluşu.Hacı ne yaptın ya böğkkk :(

0|0
    0|0
  • Güzel bir epilasyon makinesi alsanız oda iş görür aslında.

0|0
    0|0
  • epilasyon yaptırsın ama evlendiğine sukret onu bulamayanda var

0|0
    0|0
Yükleniyor...