Aramızı nasıl düzeltebilirim?

tek gecelik adı altında başlayan bir ilişkiden sevgili olduk ama bir hafta sonra ayrı şehirlere gittik ayrılmadan önce beni sevdiğini hissedebiliyordum ama çok ilgisizdi ama ara ara küçük hoşluklar yapar kalbimi kazanırdı ayrılırken üç ay sonra birbirimize geri dönme kararı aldık yaz boyunca bazı sorunlar yaşadık hep ben çabaladım ve yaz sonunda ikimiz de -özellikle o- çok soğuk davranmaya başlamıştık. Ben görüşünce geçer diye düşündüm ama görüşmemize rağmen bana soğuk davranıyor başka biriyle ilişkisi olmadığına emin gibiyim ama çok soğuk ve ilgisiz beni cepte gördüğü için böyle davrandığını düşünüyorum. Bakire olmam da onun için bir sorun ikimiz de ilişkiye girmek istiyoruz ama bazı aksaklıklardan dolayı bu daha önce olmadı. sizce ilişkiye girersek bana karşı eskisi gibi olur mu? biraz rahat bırakıp bana dönmesini mi beklemeliyim? ama çok umursamaz biri sevse bile geri dönmeyebilir. Bir de yazın kuma onun adını yazıp bikiniyle poz vermiştim. geçen gün onu yolcu ettim on gün sonra geri gelecek. yolcu ettiğim gün aradım arkadaşı açtı. yani kendisi konuşmak istemedi. sizce fotoğrafı göndereyim mi, onun beni aramasını mı bekleyeyim?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• seni elde etmek için yapacak alışırsa hep öyle olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• göndermelisin

0|0
    2|0
    • ama zaten şımardı iyice beni cepte görüyo aramasını bekleyip arasa göndermem daha doğru olmaz mı?

• en son ben aradım arkadaşı açtı salak salak konuştu ben de bir daha aramadım bir gece bu beni aradı açtım kapattı yanlışlık? diye mesaj attım aynen dedi benden hamle beklemesini gerektirecek bir şey yok ayrılırken de konuşmuştuk gelince ara dedim tamam dedi aramasını beklediğimi biliyo. şimdi de kırgınım ona resmi gönderirsem sorun olmadığını düşünecek ama bence arkadaşının açması öyle konuşması bir sorundu. aramazsa bitsin ama ben onu gönderirsem iyice havalara girecek, kaybetmeyi düşünmeyecek

• hayır. resmi gönder ve bir daha da aklına getirme adamı. olay bu. yoksa o seni aramaz. aramazsa aramasın diyorsan resmi yakabilirsin.

• ben yazdıklarından hiç birşey anladım, tek gecelik diyorsun sonrrada bakire değilim diyorsun ve sen bence ona kendini kaptırdın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • seviyormu ayrıldınız mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...