Bir sorunu olabilir mi?

yeni bir ilişkiye başladım. sosyal hayatta oldukça sakin biri. ve bu benim çok hoşuma gidiyor. ancak yatakta da aynı sakinliği devam ediyor. benden hiç bir talepte bulunmuyor. ilişki sırasında nefesinin tonu dahi değişmiyor. ben görece arzulu biriyim. ve artık onun bu halleri yüzünden ondan soğumaya başladım. bir kaç kez konuyu uygun bir şekilde dile getirdim. benim yaratılışım bu dedi. ancak ben bir erkeğin arzu dolu bir kadın karşısında bu kadar sakin olabilmesini garip buluyorum. gay olmadığına eminim. sizce bir sorunu olabilir mi?

0|1
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• sana ayak uyduramıyorsa ileride sorunların çıkması aşikardır.evliliklerin bir kısmının cinsel uyumsuzluktan dolayı olduğu da bilinmektedir.senin için cinsellik olmazsa olmaz diyorsan ayrılmalısın şimdiden.

arzu dolu bir kadını nasıl elden kaçırdığına yanar durur artık arkadaşın.şans meselesi işte...

0|0
    0|0
    • evlilik henüz zaten düşünmüyorum. hem bööle devam edecekse hayatımı zindan etmeye hiç niyetim yok. sevgi aşk ve mantık bir yere kadar sonuçta.

• kesinlikle...evliler bile bunun için boşanmayı göze alıyorsa sen hiç durma derim.arzulu bir kadınla beraber olmayı hep istemişimdir.Allah kimine 2 göz veriyor kimine hiçççç.. :)

Erkekler Ne Diyor 15

• E söylemişsin zaten karakter meselesi diye ...bahsettiğin kişi çok iyi bir baba ve koca adayı olsa da çok kötü bir yatak partneri seçim senin hangisini istiyorsun?

0|0
    0|0
  • gay değil ama sern kanlı tiplerden heyecan yapmıyor yapılacak fazla birşey yok kendi gibi sakin ruhlu kadınalrdan kabul görürü ama sen tutkulusun zamanla bu ilişki biter ya da razı gelirsin bu şekil devam eder :)

0|0
    0|0
    • öyle görünüyor. kredisi bitmek üzere bende...

• doorudur

• benimde bir fantezim var ama nedense gerçekleştiremedim bu zamana kadar yok öyle şehvetlisini bulamadım :)

• Adam bayağı relaksmış.

Böyle insanların ömrü uzun olur :D

Soğuduysan birlikteliğini sürdürmezsin. Kasacak bir durum yok.

0|1
    0|0
  • Seninde işin zor be arkadaşım... Kendi açımdan düşünüyorum partnerim yatakta malak gibi yatsa ve hiç heyecan göstermese anında kalkar üstümü giyinir bir daha uğramam yanına..

0|0
    0|0
    • ya sen ne diyosun. türk kadınlarının yataktaki pasifliğinden şikayet edenlere nasıl hak verdim anlatamam. dünyanın en berbat hissi resmen. türk erkeklerinin neden bu kadar agresif olduğunu şimdi anladım valla

• Biz erkeklere hak veren bir kadın... Yani bir an ne diyeceğimi şaşırdım.. Şapka çıkarıyorum ...

• tabiatı böyle diyorsa o kumaştan pantalon çıkmaz. ya katlanacaksın ya da demir alacaksın limandan

0|1
    0|0
    • pöfffffff :( şansıma bak yaaa. kişiliği uygun olsa yatakta sorun çıkıyor. yok mu bunun tamı?

• sebep?

• umudun yokya o nedenle ince düşün

• biraz zaman lazım

0|0
    0|1
    • valla beklicem biraz daha. umarım tek sorun zaman ve alışmadır. yoksa ben çok sabırlı biri değilimdir. sence alışma sorunu mudur?

• ben de onu diyorum. p*rno izlemek vs. çocuk oyuncağı kalır yaptıklarım yanında. neyse ben başka bişiden bahsediyorum inan.

• ona bunun normal bişey olduğunu ve böyle yaparsa kendisinden soğuyacağını söyle.

• daha önce ilişki yaşamamış diye bırak onu tamam mı

0|0
    0|0
    • bu konuyu konuştuk. çok tecrübeli olmadığını söyledi ancak benden önce ilişkileri olmuş. olay tecrübesizlik değil inan. arzulu değil sorun bu

• yahu aradığın adam bu değilse uzatma. adamın sorunu yok. hani derlerya "e kızım bu bu kadar" . anladın mı ;)

0|0
    1|0
    • işte buna inanmak o kadar zor ki. aklım almıyor

• yok ben eksilemedim. ama enteresan bir yorum olmuş. hormon kısmını düşünmemiştim hiç.. çok teşekkürler

• bilim konuşuyor ;)

• ah senin yaşılarında bir bayanla beraber olabilseydim..neler yapmazdık...bende aslında normal hayatta sakinimdir ama sex esnasında kendimi tanıyamıyorum bile :S bence normal bir durum değil bu ya, ilerleyen zamanlarda poposunu döner uykuya dalar gider bu herif, üzgünüm tatlım...

0|0
    0|0
  • sorunu degilde bunu yaşama biçimi böyle ama böyle bir kadın versiyonu ile hiç yapamam aslaaa uzak kalsın benden...çok hareketli olmalı bana ayak uydurmalı ;)

0|0
    0|0
  • Ya bnde sosyal hayatta sakinim ama yatağın içinde sınır tanımıyorum bazen benmiyim bu diyorum kendine .Senin sevgilin gerçekten fazla rahat takılıyo ,sıkıcı ya

0|0
    0|0
  • Sen onu heyecanlandıramıyorsun o zaman

0|0
    0|0
    • o konuda pek tereddütüm yok aslına bakarsan. ama yine de bu konuyu dile getirmedim değil. gayet heyecanlandığını söylüyor. sadece bu şekilde bir yapısı olduğundan bahsedip duruyor. bilemedim işte :(

• ben kendimde bir sorun olduğunu sanmıyorum. sadece ikimizin de cinsellik algısı farklı sanırım. ya da hormonal bir bozukluk ihtimali söz konusu...

• Peki öyle olsun ne diyeyim. bu seni rahatsız ediyorsa ona degmiyorsa gereksiz

• Erkeklik hormonu seviyesi düşük ya da sen seksi bir vücuda sahip değilsin. Dokun kokun ona o heyecanı veremiyor ( Bahse girerim şu yazdığımın ardından eski sevgililerinin seninle nasıl da hararetle seviştiklerini ve onları nasıl da heyecanlandırdığını söylemeyi düşündün. ) Ya da erkekliği küçük ve bunun psikolojik baskısı onun zevk almasını sınırlıyor.

0|0
    0|0
    • dediğin gibi bu konuda kendime aşırı güvensem de bunu çok açık bir şekilde sordum. bana heyecanlanmasam neden seninle birlikte olayım bile dedi. tutturmuş yapım bu diyor. ama bu cevap beni pek tatmin etmiyor işte.

• kendisine müthiş saygı duyuyorum. benim için onu kırmadan üzmeden bunu yapmak zor olacak eminim.

• Kendimize uygun olanı arayıp bulmak icin sonsuza kadar vaktimiz yok ne yazık ki

• Benimki seninki hiç inmiyo mu ne azgınsın der millet dert yanar :) Sorun var bence şahsen ben 8 kere orgazm yaptım 1 günde yine doyamadım ve heycan hep yüksekti :)

0|0
    0|0
  • Yapısı öyle napalım,bazılarıda benim gibi hırçın oluyo yatakta ,nefesim çok artar..ilişki sonrası bile konuşamam bazen nefesim kesilir hızlı yapmaktan ..sanırım sexi çook seviyorum ..Sanada bol sabırlar .yatakta öylece yatan kadın ve erkekleri hiç anlamıyorum nedir bu isteksizlik

0|0
    0|1
    • ya yemin ediyorum hani şu erkeklerin yataktaki pasif kadınlar karşısında ne hissettiğini çok iyi anladım. nasıl heves kırıcı bir şeymiş. azap resmen.

• hiç sorma p*rno filimlerde bile öylece hiç bişey yapmadan kımıldamadan duran ,altta yatan erkek görünce benim bile ereksiyonum kaçıyo .kadınları düşünemiyorum bile

Kızlar Ne Diyor 2

• sanırım sen iyi ben anlarım. hikayem seninkine çok benzer hatta soruyu okurken bunu ben mi sordum ya diyesim geldi. üstümdekini bile çıkarmıyor adam kendiliğimden soyunayım diye bekliyor. ben dile de getirmedim değişeceği yok sessizce uzaklaşmayı düşünüyorum çünkü o kadar sakin ki kavga bile edilmiyor. seks esansında da tartışma esnasında da aynı mod ruhum yaralı

0|0
    0|0
    • çok şükür benimkisi biraz daha yontulmuş ama benim beklentilerimi karşılamıyor ne yazıkki. kendimi heyecanı tükenmiş muhabbetle devam eden bir evlilikte gibi hissediyorum. ne tutku var ne adrenalin. suyu çekilmiş portakal gibi resmen :( sorunu dile getirdiğimde savunmaya geçmedi kavga moduna gelmedik. az buçuk kıpırdanmalar olduysa da istediğim ilerlemeyi kaydedemedik. ben fazla ileri götüreceğimi sanmıyorum bu ilişkiyi. üstüne üstlük etrafra arzu dolu erkeklerin olması da cabası hani..

• en iyisi bu sanırım bende aynı durumdayım ayrılmak istiyorum hakkımızda hayırlısı

• benım sevgilimde öyle ama hiç şikayetçi değilim biz öyle ayrıntıya girmiyoruz tabi ama oda ufaklığı uyandığı zaman uzaklaşıyo bende fark etmiym diye:)

0|0
    1|1
    • ya bebeğim o işler ergenlikte normal tabi. ben capcanlı cinsel yaşamdan bahsediyorum. ve bahsettiğim şeyin önemini yaşamadan bilemezsin inan.

• :) ergenlik mi 25 yaşındayım annem :) aslında ergenlikte olan sensin belki benım ki helali haramı ayırt edebildiğindendir onu bilemem adam demek ki senin verdiğin zevki almıyo oral yap bakalım dayanabiliyo mu aranızda ki şeyleri bilmiyorum ama izin vermezse seninle ciddi düşünüyosa bile vazgeçer bu kadar basit olduğun için

• ;)

Yükleniyor...