Bakire evlenen kızlar eşlerine evlilikte daha yüksek oranda sadık kalıyorlarmış sizce doğruluğu var mıdır?

Bakire evlenen kızlar eşlerine evlilikte daha yüksek oranda sadık kalıyorlarmış sizce doğruluğu varmıdır.

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• gelinlikle girdin kefeninle çık mantığıyla büyütürsen mecburen sadık kalır

(sadıklık aldatmak mayetinde değil benim anlatmak istediğim sevmesede mecbur onunla yaşaması baabında)

1|2
    0|1
    • sert gelenekler neyse odur mantığı :)

• tecrübeden ziyade empati diyelim

• şu empati oalyını hiç yapamıyorum ne hikmetse :)

• Sanmıyorum. Bakiredir evlenene kadar cidden cinsel anlamda bişey yaşamaz ama sonra evlenir evlendikten daha sonra aldatmalar olabilir. Bu illa cinsel anlamda bişey yaşaması değil mesela bir adamla görüşebilir yakınlık anlamında sohbet edebilir.

0|2
    0|0
  • ben evlı değilim ama bence doğrudur ilkler unutumaz çünkü, bızım ulke Avrupa olmadığına göre

0|2
    3|0
  • biz ne bakireler gördük tuvaletini tutamayan :)

1|0
    0|1
    • yapma beee

hep çalışmış arakdan öylemi ?

• demek istidiğim beyin bakire olucak 1 zarı korudu dıye cok sadık ve namuslu ılan edemezsın kimseyi. bakire değil diyede namussuz ilan edemezsin.

• hmmm doğru dersin ama yapmış işte ayrıca şuda var aklı ruhu bakire olmayanın apış arasıda bakire değildir .

• Bu kadının karakteriyle alakalı, zarıyla değil. Hayır bir soru soruyorsunuz tamam da öncesinde bir düşünün be kardeşim.

1|0
    1|1
    • düşündümde sordum yorumalr aslında güzel ama seninki biraz iğneliyci olmuş

• Evet gelen cevapları kabul etmeyeceksen soru sormanin mantığı mı var? Diğer arkadasa da dötünden araştırma uydurmamasını söyledim nesini anlayamadin bunun?

• galiba haklısın oldukçada tecrubelisin bu konularda verdiğin cevaplardan bunu sezdim :)

• çok bakire var piyasada evlendikten sonra çoşan, bence çoook salakça bir yaklaşım

3|0
    1|1
  • başka kimseyle birlikteliği olmadıysa cinsel anlamda, dediğin oluyordur büyük ihtimal çünkü sadece ona eşiyle yaşıyor sadece eşini tadıyor ve bu çok güzel bişeydir sanırım

3|3
    2|0
  • Tamamen karakterle ilgili bir durum. Bir kadının bakire olmaması gördüğü her erkekle beraber olacağı anlamına gelmez

8|1
    0|0
    • ama sonuçta başka tenler tadmış oluyor

• ahlak kötü şeylere müsaade etmez.bir kere yapılan herzaman bir daha yapılır.Bi kere sigara içen bir daha içtiği gibi kapı açık olana anahtar gerekmez.

• bunu söyleyip bu şekilde düşünen erkek kendini de korumalıdır eğer bakire eş istiyorsa

• svet oyleee...

2|1
    4|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kadınların ıkı delıgı vardır bırı bogazı dıgerı vacaynası. bırınden bırını bos bırakırsan baskası doldurur derlerdı eskıler. ama nefıs cok onemlı faktor burda. etkın oldugun surece cesaret edemez dusunemez bıle.

0|0
    1|0
  • Kesinlikle doğru hem ilki olduğun için hemde hiç bir konuda kıyaslama şansı olmadığı için doğru...

1|1
    2|0
Yükleniyor...