Erkekler bakire bir kızla birlikte olmak sizce cesaret işi midir yoksa bir fark yok mu?

erkekler bakire bir kızla birlikte olmak sizce cesaret işimidir yoksa bi fark yok mu her seyi göze alarak mı birlikte olursunuz her seyden kastım evlilik?

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bence; bakire bir kızla, evlenmeden birlikte olmak, onun kızlığını bozmak;

ŞEREFSiZLiK'ten başka birşey değildir ..!

5|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• ben 27 yaşında bi erkeğim sevgilim 22 yaşında bakire ve defalarca seviştik çırılçıplak yalanmaktan çok hoşlanıyor ve anal sex yapıyoruz her sevişmemizden ilişkiye girmek istemesine rağmen yapmıyorum ve her sevişmeden sonra hayranlık duyuyor bana karşı koyduğum için her erkek karşı koyamaz sonunu düşünmek lazım bence iradene hakim olmak şart

2|0
    0|0
  • şerefsizliktir hayvanlıktır ! onların yüzünden bize düzgün kız kalmıyor evlenicek

3|2
    0|0
  • cesaret işi değil sabır işidir bence bakire biri ile birlikte olmak... hatta biraz da yalan dolan gerekir... istisnalar olabilir tabi..

sonuçta evlenme vaadi yoksa ve kız isteyerek birlikte oluyorsa burada göze alınacak bir şey yok,

hiç bir kuvvet böyle bir durumda beni evlendiremez, her şeyi göze alırdım hatta bu tip mecbur evleneceksin tarzı bir baskı olursa evlenmeyi düşünüyorsam bile vazgeçerdim.

benim gözlemim, bekaretin tabu olduğu toplumlarda kızlar genelde en olmayacak hanzo tiplerle ilk gecesini yaşar, sonra karşısına çıkan düzgün adamlara bunu anlatmaya çalışıp ağlar, sonunda mantık evliliği diye saf göbekli bazen kel yaşça büyük bi amca ile evlenir...

0|1
    1|0
  • hayatım boyunca bir cok birlikteliğim oldu bakirelerde tabiki ama asla sonuna gidemeyeceğim bir ilişkide bir kızın bakireliğini almak onurlu bir adama yakışmaz o kızın ömrü boyunca çekeceği eksikliği mutsuzlugu hangi vicdan kaldırır (insanım ) diyorsa

birinin bekaretini ben alıcaksam o karım olacak demektir (bu arada bekaretini yitirmiş kız sevilmeyi vede mutluluğu hakkediyor)

3|1
    1|1
  • Baştan açık konuşuyorum, evilik falan diyeceksen bulaşmayalım. Zarsal konularını ilişkiye sokmasın, saygı duyarım ben ona.Yeterki.

0|0
    0|0
    • Zar düşeş gelebilir. İhtimalleri irdeleyelim bu programımızda :D

• bence cesaretle hiç bir ilgisi yok,benim için mesele,erkek içinde geçerli kadın içinde;daha önce ilişkiye girmiş olması hastalıklı olma ihtimalidir.evlenilmeden önce bunu çiftler konuşmalılar bence ,bakirelik o kadarda önemli değil.insan insan olsun önce.bakire değil diye bir kızla evlenmeyen erkeklerin daha önce bir çok kızla beraber olduğuna eminim.daha önemlisi hiç bir erkek sevdiği zaman sırf kız bakire degil diye ondan vazgeçmez,zaten vaz geçiyorsa onun adı sevgi değildir.o evliliğin sonuda mutluluk degildir.

0|0
    0|0
  • cesarete gerek yok azgınlık yeterli . Aslında her erkek yatarsam evlenirim der, hem kurbanı hemde kendini kandırır. bir süre sonra bıkmalar başlar sonuçta hergün bal yenmez.

1|1
    0|0
  • yanlış olan erkeklerin amacı ewlilikmiş gibi gösterim sonra adını unuması kişilikle alakalı çok değişken yani

0|0
    0|0
  • cesaret işidir . partnerimle ileriye dönük planlar( Ewlilik ) yapmayı düşünmüyorsam hayatta yapmam .

1|2
    0|0
  • Bir arkadaşım vardı lise 3'teyken 18 yaşında sevgiliside 17 yaşındaydı bir cesaret küldür paldır atladılar olaya şimdi noldu diye sorucaksan kız sıkı denetimde yarı bozuk psikolojiyle erkek desen hala cezaevinde . Herşey normalken herhangi bir ayrılık olayında iki insanda reşit olsa bile bayan ayrılmamak için bana tecavüz etti gibi iftiralarda atabiliyor yani güvenmediğim sevmediğim birinin bekaretini almam o kadar cesaretli bir insan değilim 5 dklık olay için hayatımı asla karartamam .

1|0
    0|0
    • bence sabır ister :)bende bakireyim ve erkek arkadaşım bu konudan çok rahatsız konuşmalarını bile sınırladım çünkü hep dahasını istiyecek aslına bakarsanız benim yardıma ihtiyacım var :)

• Olaya dahasını istemek olarak değilde saygı olarak bak . Ne kadar dahası gelirse gelsin bekaretime dokundurtmam ! dediğin anda karşındaki erkek sana trip atmayacak tavır yapmayacak ayrılmaya kalkmayacak 'sen bilirsin ben beklerim' diyecek ve keyfini çıkartacaksınız öbüt türlü olursa olay zaten sağlıklı beraberliğiniz olacağını sanmıyorum benmerkezci bencil bir insan olduğunu ortaya koyar . Herşey gönlünce olsun .

• Evleneceğim ve onu ilerde bırakmamak şartı ile olabilirde olamayabilirde, ama evlilikten sonra yapılması daha iyi :)

0|1
    0|0
  • eğer duygusal yönü agırsa ve seviyosa yapmazdım sonra başıma kalırdı

1|0
    1|1
  • zorlayıcı bir soru bakire bir kız sorumluluk ister evlilik duruma göre aslında ama sırf birlikte oldm die hayatımı onunla geçirmem mantıksızlık kaldıki sevmiyorsam hele , ama bakireyse dokunmuyorum ben dünyada bi tek o kalmadı ya

0|0
    0|0
  • benim için bu durum hiçbrir zaman cesaret olmadı... sadece o anların yaşanması gerektiğine inandım ve oldu... hiçbir kızdan da bakire olduğu için uzak durmadım... sadece şunu söyledim onlara, "benimle bu noktaya kadar geldikten sonra bakire olmuşsun olmamışsın ne anlamı var, artık bu anı yaşamak isteyip istemediğine karar ver"

0|0
    0|0
  • 2 kere birlikte oldum bakire bir kızla.. birisi bakireliğini kaybetmek için kendi rızasıyla istedi

sebebi bakireliğin ona engel olduğunu düşünen biriydi

ikincisi yahudi biriydi zaten onların adeti örfü yoktu..

cesaret felan değil iş o boyuta geliyosa olan olur

0|0
    0|1
  • Cesaret bu kadar ucuzladımı

3|0
    0|0
  • bence cesaret işi tabiki...kim için dersen onuda söylüyeyim;

kendini ve sorumluluğunu bilen insan için..

o kızı ortada bırakmadan gereğini yapmakta erdem ve olgunluk işi tabi...

0|1
    1|0
  • erkekler için bunu diyemem de, kızların çoğu işi garantiye bağlamak için yapıyor. ulen sağlam durdunuz da evde mi kaldınız. ikincisi adam seni alacağı nerden belli. hadi 19 unda öldü napacan? açtığı yere darı söbeği tık artık.

0|1
    3|1
  • eger ki o kisiyi cok sevmiyorsam hic bulasmam. ilk iliskinin kasinti durumu, ardindan kadinin psikolojik takintisi cekilmez .

0|0
    0|0
  • insanlar neden hep aşkı cesareti cinseliklte arar

1|0
    0|0
  • cesaret işi

0|0
    0|0
  • bence şeref meselesidir

0|1
    1|0
  • Kız bozmak kötü cesaretle alakası yok 2 gün sonra hamileyim derse kalırsın öyle :D

0|0
    0|0
  • birliktelikte kızlara bağlı bi durum

0|0
    0|0
  • Aşk işidir.. Aşk varsa cesaret vardır.şevhet vardır ve sonunu düşünmezsin..En tatlı iştir...

0|0
    0|0
  • Bence cesaret değilde ne biliyim yani İnsanlık meselesi anlatamıyorum tamam :)

0|0
    0|0
  • Bir fark yoktur.

0|0
    0|0
  • Ters ilişki yaşarım bakire kızlarla

0|0
    6|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Bakire olduğunu bile bile biri bu işi yapıyorsa evlilikle işi yoktur. Evlenmeye niyeti olan zaten evlenir yapar.Şöyle düşünür hatun 18 yaşını geçmiş mi kendi rızasıyla burda mı zorlayanda yok kendi bilir. Cesaretle alakası yok karşılıklı danışıklı döğüştür.Algülüm ver gülüm hesabı.Evlilik boş hayal.

0|2
    0|0
    • hmm

15 yasnda bu işi yapan kız arkadasm içn ne dsnym?

• katılıyorum hırka güzel yorum.

• ben buna bayıldım çok güzel kız bu ya tanışmayı beklicem ona göre by

• Cesaret işidir.

0|0
    0|0
  • peki erkeklere soruyorum bakire bır kızla yatarken kendilerine nasıl hakim oluyorlar ilişkiye girmemek için

0|0
    0|0
  • bencecesaret işidir sonra başıma kalıcak diye korkarlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...