Bayanlarda rüya görme olayi

Merhaba bayanlar

Kiz arkdasim bakire , ve hic masturbasyon yapmamiş.yani orgazmı tatmamiş .

Benim merak ettigim soru su. Hic orgazm olmayan hic iliskiye girmeyen bir kiz , ruyasinda cinsel iliskiye girdigini felan gorur mu.

Cevablariniz icin simdiden tskler.

Not: masturbasyon yapmayan kiz kalmadi. Yalan soylemis falan diyecekseniz bosuna kendinizi yormayin. Yalan soylemis ya da soylememis ben sorumun cevabini merak ediyorum.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Yapanda yapmayanda bu tür rüyalar görüyo. Bünye bir muddet sonra rahatlamaya ihtiyac duyuyo. Masturbasyon yapmasa bile rüyalar aynı işlevi görüyo

0|0
    0|0
    • erkeklerde oldugu gıbı kadınlarda ruyada bosalıyor dogrumudur bu anladıgım.yani islanma degıl orgazm olabılıyorsunuz sız de erkekler gıbı ruyada .dogrumu anladım

• anladim yani bir kadin ruyasinda tipki erkek gibi tahrik olabilir. , islanabilir, bosalabilir

tsk ederim cevablarinz icin.

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben görüyorum.

0|0
    0|0
    • yanlıs anlamazsanız bısey sorucagım. benım merak ettıgım sey şu.

siz hıc ılıskı yasadınızmı orgazm oldugunuz mu mastrbasyon ya da baska bır sekılde.

hanı kadınlarda erkeklerde oldugu gıbı ruyada bosalma gıbı bır durummu var ? merak ettıgım bu

• rüyalanıyor musun demiş

• Hadi canım? Ben de 5 çayından bahsediyor sanmıştım

• evet görmüştüm hatta sanki yaşamış kdr oldum bile diyebilirim o günden sonra başlamıştım yavaş yavaş masturbasyon yapmaya

0|0
    0|0
    • ertesi gun o adamı gorunce heyecanda olmustur

• tanıdığım biri değildi öyle hayalime gircek kdr bir erkeği arzulamadım o sıralar

• cevabınız ıcın tesekkurler ama galıba orgazm olmadınız sadece zevk aldınız ruyanızda cunkı orgazmın nasıl oldugunu bılmeyen bırı ruyasında orgazm olamaz

sız elmanın nası bısey oldugunu bılmezsenız ya da hıc bır yerde elma gormedıysenız o gune kadar ruyanızda elma yıyemessınız.

• bilmediğin bir şeyi hayal edemezsin bence ya da ruyanda göremezsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• görür tabi artı yalan sölemiş:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...